Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не, сериозно. Иване, чвор такъв, аре връщай се, стига се инати! Виж, дори куру се завърна!

Стига детинщини, много добре знам, че четеш това!

 

Ш, хора, аре някой дет' го знае къде живее да хване да го набие, че ми е залипсвал тоя кретен!

 

Редовно е с нас на масата. И не - не е Малката вещица в никакъв случай.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хайде детективите :) мен как ме познахте без да ме познавате :P Сега Малката вещица - не! :D

 

Не мога да скрия, че е малко стресиращо да те познаят хора, които не познаваш :)

Както и да го обръщам това изречение звучи по един и същи начин :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не мога да скрия че вече си леко изтъркана.......

Всъщност безинтересна , не се взимай прекалено на сериозно само защото 3ма човека се заядоха с тебе тука тва е нормално не е нещо като специално отношение щото си жена

Link to comment
Share on other sites

Да, ама моето единствено мърда. :lol:

 

Луд на шаренко се радва.

 

Едит от Мидекс: Позна - моето си има и оранжево, и виолетово... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, народе! Да живее wi-fi-то :) Аз съм на бачкане. Дано завали да се разхлади малко. Приятен и спорен ден на всички :)

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, народе! Да живее wi-fi-то :) Аз съм на бачкане. Дано завали да се разхлади малко. Приятен и спорен ден на всички :)

ХАхА и от мен поздрави за wi-fi-то на работа :D На тоя офис само още компютри му липсваха...

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, народе! Да живее wi-fi-то :) Аз съм на бачкане. Дано завали да се разхлади малко. Приятен и спорен ден на всички :)

 

Докато не можеше да си намериш работа, доста бързо започна да ги сменяш.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата следното:

Колко от новите "членки" на форума са всъщност жени?

Всички праскат някакви много странни постове... Или аз съм тъп, или хората, изшвинявам се - жените, не са това, което бяха.

Link to comment
Share on other sites

Жените са си жени. (Аз съм жена)

Просто защото сме усмихнати и дружелюбни,изглеждаме малки и лигави. Каквито всъщност може и да сме :)

Link to comment
Share on other sites

Аман ве!!! Предлагам да започнем форумна инициатива "Да спасим мъжа", независима от тази на Каменица!!!

 

Днес бях до София... Колегите ми са ужасни. Всичките с някви плоски глави и големи усти. Щом аз бях най-красивия на опашката, смятайте за къв Батак си говорим :D.

Link to comment
Share on other sites

Следната задачка:

 

Изведнъж спира тока у вас. Поглеждате и виждате, че съседите ви си имат ток. Пита се какво правите сега? 110% съм сигурен, че ще си проверите бушоните. Вие и аз може и да проверим бушоните, но бТк - не. бТк ще сменят всички кабели в апратамента... всички контакти... всички ключове... всички крушки и ел уреди... И ЧАК НАКРАЯ, когато вече няма какво друго да се смени по ел. инсталацията, ще се сетят да погледнат бушоните си! На такова чудо станах свидетел днес. След неистовата буря сутринта ми падна наетата линия към бТк... и се почна... смяна на sdsl модема... смяна на кабели... минаване от дистанционно захранване на локално... минаване от локално на дистанционно... пет часа down time... и накрая идиота звъни на някакъв калъф и му разправя: "абеее, ти сминили гръморазрядника на линия един коя си... порт еди-кой-си... слот еди-кой-си... ко? не?! аре да го смините и да ми звъннеш като го смините... аре..." - и точно две минути след това модема грейна зелено... ебахмумаматамуебах как се нарича това някой да ми обясни... моля...

Link to comment
Share on other sites

Аман ве!!! Предлагам да започнем форумна инициатива "Да спасим мъжа", независима от тази на Каменица!!!

 

Днес бях до София... Колегите ми са ужасни. Всичките с някви плоски глави и големи усти. Щом аз бях най-красивия на опашката, смятайте за къв Батак си говорим :D.

 

Otivam da si prysna glavata s nqkoe osobeno golqmo chifte.

 

 

 

:rofl: Не мога, честно :D

 

ov3rm4n - нарича се некадърност, макар и да е много меко казано...

Link to comment
Share on other sites

Оф, еоса е помъкнала целия си клас във форума...

То като те гледам и ти си от този клас, само че един курс след мен :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...