Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Правя АМнайсти вариант на едно лого и вече не знам кво да го правя... Писна ми от тъпи претенции!

Link to comment
Share on other sites

Боже, боже... и аз съм била същия плазмодий като тез' девойки, как сте ме търпели, никой не знае :wacko:

 

The doomsday is coming...

 

Дори беше по-лош :>

 

Боже, боже... и аз съм била същия плазмодий като тез' девойки, как сте ме търпели, никой не знае :wacko:

 

The doomsday is coming...

 

 

 

А кой ти каза, че си се променил/а? :laughing:

То не е промяна, просто вече не пише постоянно/целодневно глупости като теб !!!

след време и ти като нея, ще се опознаеш сериозността на интернет положението .... и .. край с всичко !!!

Link to comment
Share on other sites

Аз, си имам „мисия” във форума... Трябва да успея да убедя един човек колко е безмислено да се споделя личният живот във форума и че никой не се интересува от успехите ти, а по-скоро даже се дразни и т.н., така че само ми помагате... :)

Link to comment
Share on other sites

Правя АМнайсти вариант на едно лого и вече не знам кво да го правя... Писна ми от тъпи претенции!

 

Аз като ти разправям, че дизайна не е за всеки :P

 

Аз, си имам „мисия” във форума... Трябва да успея да убедя един човек колко е безмислено да се споделя личният живот във форума и че никой не се интересува от успехите ти, а по-скоро даже се дразни и т.н., така че само ми помагате... :)

 

Нашия форум далеч не може да е критерий. Я иди виж в teenproblem.net какво става. Ще си изпълниш мисията точно никога.

Link to comment
Share on other sites

Аз, си имам „мисия” във форума... Трябва да успея да убедя един човек колко е безмислено да се споделя личният живот във форума и че никой не се интересува от успехите ти, а по-скоро даже се дразни и т.н., така че само ми помагате... :)

eos ти си поредното форумно "чудо", едно проклето дрънкало. твоята мисия, ще преключи съвсем скоро или поне се надявам да е така :> този човек, на който ще доказваш тези щуротии се нуждае от помоща на баща ти. не съм прочел за един твой "успех", пък ... чак да се дразним ... хе-хе-хе.

She said I want a man with a plan and ambition

Not an immature nigga on a "pussyhit mission"

I'm too good for that I have so much to offer

Got a good job working at my mom and dad's law firm

Link to comment
Share on other sites

Откъс от ръководство с инструкции за използване на един уред:

 

- Никога не дръжте инструмента с една ръка по време на работа.

- По време на работа дръжте инструмента с две ръце.

 

DUUUUUUH!

 

- Острието трябва да се използва само с предпазител. Никога не използвайте острието без предпазител!

 

WTF? Тези ме смятат за идиот май :)

Link to comment
Share on other sites

Аз, си имам „мисия” във форума... Трябва да успея да убедя един човек колко е безмислено да се споделя личният живот във форума и че никой не се интересува от успехите ти, а по-скоро даже се дразни и т.н., така че само ми помагате... :)

Боже, божеее.... наистина трябва да си ъпгрейдна RAMa (ама пък дъното ми е вехто, та може и да не го понесе...) Поклон пред такова месианство :bowdown: Като си говорим за успехи.... колко годишна каза, че си - щото само на малките дечица им казват браво когато се изакат ?! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Като си говорим за успехи.... колко годишна каза, че си - щото само на малките дечица им казват браво когато се изакат ?! :wacko:
:rofl: :rofl: 
Мисионерските мисии са много важни, мда...
По-скоро позите.
Link to comment
Share on other sites

.....Ама ще трябва доста да се постараеш....

 

В готвенето винаги се старая :)

Ти ще трябва да се постараеш повече обаче. Хората не ми стават симпатични толкова лесно. :)

 

Мисионерските мисии са много важни, мда... :laughing:

Мислех да го коментирам това изказване на Еосчето, ама викам си, професори много има тук, все някой ще се впише.

 

Иначе ми минава през главата ;) Защо ли снощи Глорчето го пи това вино и не спа цяла нощ... иначе досега да ти е сипала поне една порция от супер картофената си яхния... ама поне една :laughing:

 

 

Ааа, да бе.. то така става това с яхнията.. Трябва да си я заслужи. А иначе към 5 си легнах.. И как защо ли съм го пила това вино? Щото ми харесва.. :)

Link to comment
Share on other sites

Хората не ми стават симпатични толкова лесно. :)

 

 

Какви точно проблеми имате вие тричките ?

Защо реши че някой от форума ... всъщност заеби го форума , някой от хората около тебе се старае да ти стане симпатичен ?

Или и ти като еос и другите там си "като ме видиш и ще ахнеш" ...... :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Какви точно проблеми имате вие тричките ?

Защо реши че някой от форума ... всъщност заеби го форума , някой от хората около тебе се старае да ти стане симпатичен ?

 

Не си разбрал фабулата. Идеята беше за някакво ядене. И тя каза, че не си дава яденето и, че gado щяло да трябва да се постарае, за да и стане симпатичен и да се добере до манджата.

Link to comment
Share on other sites

Свършиха ми пуканките и бирата,отивам за още.

Сега и дилема имам ,дали да гледам мача или да прочета темата назад, :unsure: имам още 15мин. да реша.

А и аз сега ще ям яхния :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Свършиха ми пуканките и бирата,отивам за още.

Сега и дилема имам ,дали да гледам мача или да прочета темата назад, :unsure: имам още 15мин. да реша.

А и аз сега ще ям яхния :laughing:

 

Ето какво беше! Картофена яхния!

Link to comment
Share on other sites

Какви точно проблеми имате вие тричките ?

Защо реши че някой от форума ... всъщност заеби го форума , някой от хората около тебе се старае да ти стане симпатичен ?

Или и ти като еос и другите там си "като ме видиш и ще ахнеш" ...... :wacko: :wacko: :wacko:

 

А я ти ми кажи сега,защо реши,че аз съм решила че незнам си кво?

Аз лично,ако щеш вярвай - Нямам никакъв проблем. Незнам защо си мислиш,че с всяко изречение което използвам искам да впечатля някого от вас.

И наистина!? Какъв ни е проблема и на кои нас трите?Аз съм част от нещо ли? :) Защо ме караш да размишлявам над такива неща?

Да търся проблем там където няма?

Като разбереш какво точно имаше в предвит-отговори ми. :) Апък можеш и да не ми отговаряш,да знаеш. Мисля,че няма смисъл.

Ще приема , че нещо си се объркал,защото друго не виждам да е станало.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми, че изгубих сума време в разправии с дилърите на Asics за гр. Пловдив...,а се оказа, че само с 2 мейла до вносителя мога да си поръчам който и да е модел при реалната отстъпка.Нещата винаги са толкова простички...

Link to comment
Share on other sites

А я ти ми кажи сега,защо реши,че аз съм решила че незнам си кво?

Аз лично,ако щеш вярвай - Нямам никакъв проблем. Незнам защо си мислиш,че с всяко изречение което използвам искам да впечатля някого от вас.

И наистина!? Какъв ни е проблема и на кои нас трите?Аз съм част от нещо ли? :) Защо ме караш да размишлявам над такива неща?

Да търся проблем там където няма?

Като разбереш какво точно имаше в предвит-отговори ми. :) Апък можеш и да не ми отговаряш,да знаеш. Мисля,че няма смисъл.

Ще приема , че нещо си се объркал,защото друго не виждам да е станало.

 

както кажеш

не ми е ден иначе бих ти дал добър отговор , напомни ми след 2 дни

Link to comment
Share on other sites

Киану Рийвс е най-некадърния актьор в историята на киното.

Да бе, да...недей толкова да абсолютизираш, че ей сега ще ти изброя няколко, дето имат само по 1 заучена поза на лицето и 2 на тялото във всичките си филми... ;)

 

П.П. Който често употребява "най", обикновено е далече от истината...

Link to comment
Share on other sites

Да бе, да...недей толкова да абсолютизираш, че ей сега ще ти изброя няколко, дето имат само по 1 заучена поза на лицето и 2 на тялото във всичките си филми... ;)

 

Не е нужно да ми изброяваш. Аз ще ти кажа един.

 

Киану Рийвс. Само дето на него и гласа му е гаден.

Link to comment
Share on other sites

Не е нужно да ми изброяваш. Аз ще ти кажа един.

Киану Рийвс. Само дето на него и гласа му е гаден.

Ти си знаеш...жените обаче го харесват, доколкото знам... :bgrin:

 

Нещо май си се карал с него в предишния си живот... :devil

 

П.П. Абе гледам от одеве gado се опитва да напише нещо, ама дали от нас не може да се вреди или просто пише някой роман... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...