Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

" Ne uchi horata da si miqt ushite, kogato ot tvoite teche kal".
Знам, че сигурно съм банален с тоя лаф, но за горенаписаното не мога да кажа друго освен:

 

 

FAIL

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

ДО Г-Н ПСИХИАТЪРА

НА БУЛФОРУМ

ГР. ПЛОВДИВ

 

На вниманието на: Киларинчо

 

Драги ми Смехурко,

 

Бързам да ти кажа, че е много е дразнещо, че не пишеш на кирилица, но все пак си Модератор и няма да споря по този въпрос. Прочетох някои от постовете ти и виждам, че и ти си от „отбора” и може би да отидем някой ден заедно на въпросния психиатър, който така горещо ми препоръчваш.. Виждам, че и ти не падаш по гръб, мнението ти е меродавно и разбира се си образец на поведение и така компетентно ме анализираш, че всъщност мога и да спетя откъм психиатър.. Имам и подозрение, че не винаги изчиташ спора и се намесваш, като на „барабан малката пръчка” и подозрението, че те е ударила сериозно по главата и това по всяка вероятност се е случило, когато си бил „войник”.. За другите ти по-сериозни травми в детството не искам да знам – запази ги в тайна!

 

С поздрав най-сърдечен,

Твой приятел вечен..

 

P.S.

Ах, за малко да забравя, че надежда вече Няма,

затова е най-добре един от нас двамата да вземе... да се спре...

Link to comment
Share on other sites

Чак до мозъка си бръкнах с тая клечка за уши....Текат ми сълзи, мамка му...

 

Гледай да не си пукнеш тъпанче или да засегнеш някой нерв, че бедна ти е фантазията кво става.

 

@eos: /facepalm

Link to comment
Share on other sites

ДО Г-Н ПСИХИАТЪРА

НА БУЛФОРУМ

ГР. ПЛОВДИВ

 

На вниманието на: Киларинчо

 

Драги ми Смехурко,

 

Бързам да ти кажа, че е много е дразнещо, че не пишеш на кирилица, но все пак си Модератор и няма да споря по този въпрос. Прочетох някои от постовете ти и виждам, че и ти си от „отбора” и може би да отидем някой ден заедно на въпросния психиатър, който така горещо ми препоръчваш.. Виждам, че и ти не падаш по гръб, мнението ти е меродавно и разбира се си образец на поведение и така компетентно ме анализираш, че всъщност мога и да спетя откъм психиатър.. Имам и подозрение, че не винаги изчиташ спора и се намесваш, като на „барабан малката пръчка” и подозрението, че те е ударила сериозно по главата и това по всяка вероятност се е случило, когато си бил „войник”.. За другите ти по-сериозни травми в детството не искам да знам – запази ги в тайна!

 

С поздрав най-сърдечен,

Твой приятел вечен..

 

P.S.

Ах, за малко да забравя, че надежда вече Няма,

затова е най-добре един от нас двамата да вземе... да се спре...

 

Ako spra, makar da ne znam kakvo da spra, no da rechem che spra, shte e dobre za teb predpolagam. Koe mu e dobreto za men obache. Foruma ne e chastna staq v koqto komunikirat dvama dushi. Ako iskash lichen spor s nqkogo, sporete si na lichni syobshteniq :) I ne vijdam da sym te analiziral. Provokirah te leko. Ti pyk vze che reagira :) Shto taka ne znam. Syshto taka ne znam da sym ti preporychval psihiatyr. Ama moje i da sym. Chat pat pisha kato sym pil i moje da ne pomnq. No ako tova shte pomogne moje da idem zaedno na psihiatyr. Gorkiq chovek nqma da izdyrji mnogo, no shte e zabavno pone. Tova koeto leko me drazni sa kavichkite okolo dumichkata voinik. Shtoto az bqh voinik, a ne "voinik". Izslujih si sroka. Slujih v Simeonovgrad. Bashta ti e polkovnik, pitai go kak e slujbata tam. Toi shte znae. Daje nikoga da ne e stypval tam. Ta taka draga mi Patilanke ....

Link to comment
Share on other sites

Ako spra, makar da ne znam kakvo da spra, no da rechem che spra, shte e dobre za teb predpolagam. Koe mu e dobreto za men obache. Foruma ne e chastna staq v koqto komunikirat dvama dushi. Ako iskash lichen spor s nqkogo, sporete si na lichni syobshteniq :) I ne vijdam da sym te analiziral. Provokirah te leko. Ti pyk vze che reagira :) Shto taka ne znam. Syshto taka ne znam da sym ti preporychval psihiatyr. Ama moje i da sym. Chat pat pisha kato sym pil i moje da ne pomnq. No ako tova shte pomogne moje da idem zaedno na psihiatyr. Gorkiq chovek nqma da izdyrji mnogo, no shte e zabavno pone. Tova koeto leko me drazni sa kavichkite okolo dumichkata voinik. Shtoto az bqh voinik, a ne "voinik". Izslujih si sroka. Slujih v Simeonovgrad. Bashta ti e polkovnik, pitai go kak e slujbata tam. Toi shte znae. Daje nikoga da ne e stypval tam. Ta taka draga mi Patilanke ....

 

Та в крайна сметка я сваляш и я каниш на среща при психиятър :lol: :lol: :P

Link to comment
Share on other sites

Продължавам темата от темата за фукането, че достатъчно я засрахме там:

Когато ти изпиеш толкова алкохол, колкото аз снощи и без да припаднеш 6 пъти успееш да се добереш до компютъра и да на пишеш това, което аз успях - тогава ще си говорим за правопис.
Щом можеш да пиеш толкова много - тогава твоя e-penis е в пъти по-голям. Отивам да се скрия засрамен.
Аз не се заяждам с никой
А мога ли само да попитам в постовете си след моя, с какво точно се изфукахте
кой е по-остроумен със слабоумните си и лишени от всякакъв смисъл заяждания...
голяма част от нашите изтъкнати съфорумци, чиито пре-светли личности засенчват посредствената особа на MJ, та по този повод такава тема няма...
П.П. Пиша това, защото съм знам, че ще отвориш форума, и ако ще и да не си логнат и да си през девет проксита в десето - пак ще погледнеш.

 

Убеден ли си в това? А може би някои имат повече инфо от тебе... :rolleyes:
Разбира се, че съм убеден. Може да чете, но не пише. Да си видял да пише?
Абе нали ви казах, че малката вещица е психара!
Link to comment
Share on other sites

Не, сериозно. Иване, чвор такъв, аре връщай се, стига се инати! Виж, дори куру се завърна!

Стига детинщини, много добре знам, че четеш това!

 

Ш, хора, аре някой дет' го знае къде живее да хване да го набие, че ми е залипсвал тоя кретен!

 

Ред: Ей гледай - и дедото те иска! Ае обратно в строя, ако ще регни си там някакъв измислен ник, нещо цифри, букви, ала-бала, там да те мислим за афекс и почни да си бълваш пак глупостите :]

Link to comment
Share on other sites

Служил е пет години там и точно там се е запознал с майка ми :rolleyes: , но града западна много, така че те разбирам. Иначе, на времето имаше едни островчета, които вече са пресъхнали – Райско място!

Наистина махам „.....”, защото там винаги са пращали хората без връзки и е „забравено от Бога” място!

По ирония на съдбата отново съм „компетентна”, защото на практика съм живяла в блока пред поделението, а и дядо ми е от там /направо ме удари в „корените”/...

Нека да не ходим на психиатър, че скоро ще се явявам на изпит за книжка за мотор, а с последните си постъпки може и на картинка да не го видя...

Търсим човек за работа и вместо да кажа да си пусне CV в Jobs.bg, му казах да си пусне CV в BulForum /не мога да се спра да се смея на това/ :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Служил е пет години там и точно там се е запознал с майка ми
И нека позная - направили са те в караулката? Или в стола? Майка ти е работила в лафката, нали? О, господи, колко романтично! Моля те, напиши автобиографична книга, озаглавена например "Как завърших българска филология на мотор".
Link to comment
Share on other sites

И нека позная - направили са те в караулката? Или в стола? Майка ти е работила в лафката, нали? О, господи, колко романтично! Моля те, напиши автобиографична книга, озаглавена например "Как завърших българска филология на мотор".

 

Антарес, майка ми е химик и не е работила на лафка, а е била на гости при дядо си.. Книжка не знам кога ще взема.. Много ми е трудно и не става нещо, ама аз упорито не се отказвам :laughing:

Сам разбираш, че не можем да те вземем с нас при психиатъра, поради причината, че ще се откаже човекът да практикува :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не, сериозно. Иване, чвор такъв, аре връщай се, стига се инати! Виж, дори куру се завърна!

 

Абе курунир-а го нямаше 2 дни. Стига сте го споменавали като "липсващ".

 

Ще взема и аз да спра да пиша, да си пробвам рейтинга, макар че като бях в САЩ и не писах 1 месец, никой даже не забеляза. Кучки!

Link to comment
Share on other sites

....А мога ли само да попитам в постовете си след моя, с какво точно се изфукахте, освен гадо, дето отби номера, иначе целта му беше главно да ме захапе?.....

Не ти липсва самочуствие обаче..... :rolleyes: Нека уточним едно нещо обаче! Моята цел №1 в този живот във всеки случай не да се заяждам с теб (въпреки, че за 70-80% от това което съм ти чел е имало какво да кажа, но пусти мързел....) Да ти даде господ здраве и ти също да се занимаваш с това с което ще се занимаваш толкова години колкото аз с моя занаят (до момента), тогава сам ще разбереш, че разгадаването на същноста на някой дребен детаил може да те накара да се плеснеш по челото и да си кажеш:

- Лелеее..., ма аз съм бил мноо тъп бе!

И във същото време да се чустваш безкрайно доволен от факта, че си успял въпреки липсата на всякаква информация по въпроса.....

 

Като искаш да се прекланяш пред онази маймуна - дерзай, никой не те спира....! Личното ми мнение за този човек се гради около факта, че на десет кила мед като им сложиш две лъжици лайна, получаваш десет кила подсладени лайна...

 

П.п. Сега се очаква Курунир да изпълзи от някоя дъхава виртуална дъбрава придружен от стадо истерични импове и да развие на широко теориите си отностно абсолютните стойности и качества на нещата в този континуум...

Link to comment
Share on other sites

П.п. Сега се очаква Курунир да изпълзи от някоя дъхава виртуална дъбрава придружен от стадо истерични импове и да развие на широко теориите си отностно абсолютните стойности и качества на нещата в този континуум...
Това не беше ли афекс? Той май подробно анализираше живота вселената и всичко останало.
Link to comment
Share on other sites

Изобщо цялата тема е:

 

Или просто...

1212348932002.jpg.[roflposters.com].myspace.jpg

 

Blitz , /b/rother? :D

Link to comment
Share on other sites

Newfags (facepalm).

 

А иначе майка му :hump: :Д... ся заради някви шибани 5 СТОТНИ, отивам а 2-ро класиране... където е 99.9% сигурно, че ще вляза, ама все пак... още 1 седмица спек, не е ралта тва :Д.

Link to comment
Share on other sites

Това не беше ли афекс? Той май подробно анализираше живота вселената и всичко останало.

Ммм... не! Куру е по абсолютизмът.... Афекс подхождаше толкова глобално, че ми идваше малък RAMа за да заредя целият файл наведнъж...

Link to comment
Share on other sites

Знам, че сигурно съм банален с тоя лаф, но за горенаписаното не мога да кажа друго освен:

 

 

FAIL

 

Аз ще добавя за твоя пост - EPIC FAIL

 

...eos цитира... това не е неин FAIL...

 

/me just ordered FAIL stamp

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...