Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Eдна жена никога не се предлага да я поделят и не повтаря по сто пъти, че е жена без да я питат...

Сигурна съм, че Малка вещица и Глори са мъже :laughing: , а Малка вещица така се вживя, че няма да се учудя, ако си смени пола :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Значи само чакате да влезе някое момиченце да и убиете ентусиазма,и да си ходи направо :)

Интересното е, че дори да изглежда така на пръв път винаги или в повечето случаи момиченцата устояват на "боя". Често обаче сами си го търсят и като го повикат няма спасение :)

 

P.S.: Минава ми през главата да ида да си взема една пица. Определено отивам.

Link to comment
Share on other sites

Eдна жена никога не се предлага да я поделят и не повтаря по сто пъти, че е жена без да я питат...

Сигурна съм, че Малка вещица и Глори са мъже :laughing: , а Малка вещица така се вживя, че няма да се учудя, ако си смени пола :laughing:

 

Аааа. Ей ТУКА стана интересно вече. Inter-gender conflict.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще отивам да дремна в тези ранни времена, а колко е рано още... преди малко станах от дрямка.

:werewolf:

 

 

В никакъв случай не се предлагам,за каквото и да е,недей,ще ме засегнеш.. :) А това,че казвам че съм жена,спестявам им го,а и не виждам нищо лошо в това. Жените сме си супер. ..на мъжете нещо им има.. :) Шегувам се.. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

В никакъв случай не се предлагам,за каквото и да е,недей,ще ме засегнеш.. :) А това,че казвам че съм жена,спестявам им го,а и не виждам нищо лошо в това. Жените сме си супер. ..на мъжете нещо им има.. :) Шегувам се.. :laughing:

Всичко е чудесно, но защо цитираш малкия стенли, който иска да спи? :)

Link to comment
Share on other sites

Спокс бе, Глори, още никоя не са изяли ;)

Най-много някой да иде да се гръмне ритуално с няколко бири.

......Което аз лично направих....., но понеже още давам признаци на живат смятам да се довърша с една ракийка (малка) след малко!
Едитче: Забравих високо изтънчените джентълмени, които ще си го преместят от единия крачол в другия. Благодаря за напомнянето :)

Сарказъм ли долавям !? :blink: Защо изобщо коментираш толкова сакрално нещо като секурото, след като това е действие което се предполага, че не можеш да извършиш....? Или май бъркам!?

 

 

Всичко е чудесно, но защо цитираш малкия стенли, който иска да спи? :)

.... 'Ми как що? Щото тя като жена си била супер......

 

Спокс бе Глори, като спре да те радва ситуацията - просто тичаш при кака и тя започва да раздава шамари..... ;)

 

П.п. .....Ааааа..., ритуално ще се гръмна с картофена яхния.....

Link to comment
Share on other sites

Опаа..., май постът ти е изпреварил моя едит ама като и да е! ;) Ялов опит за ирония от твоя страна и демонстрация за още по ялова духовитос.....

 

BTW, отново ми предлагаш нещо което се предполага, че ти не можеш....!! Последно, траверса ли си или просто се опитваш да избиваш нещо из форОма ?

Link to comment
Share on other sites

......Което аз лично направих....., но понеже още давам признаци на живат смятам да се довърша с една ракийка (малка) след малко!

Сарказъм ли долавям !? :blink: Защо изобщо коментираш толкова сакрално нещо като секурото, след като това е действие което се предполага, че не можеш да извършиш....? Или май бъркам!?

 

 

 

.... 'Ми как що? Щото тя като жена си била супер......

 

Спокс бе Глори, като спре да те радва ситуацията - просто тичаш при кака и тя започва да раздава шамари..... ;)

 

П.п. .....Ааааа..., ритуално ще се гръмна с картофена яхния.....

 

 

Трябва ли да спира да ме радва ситуацията,и коя е тая кака дето трябва да тичам при нея? Ааа,схванах опита ти да бъдеш оригинален,но просто така не го бях чувала от 5 години.. И повярвай ми,никой няма да си жертва картофената яхния,дори за това. :) :)

Ти кво? Сядаш тука от време на време и си викаш "чакай да ги нахраня" :) И после се чувстваш добре сигурно. Интересно занимание..

Отивам да се разходя. Ти през това време можеш да измислиш още нещо с което да ни сразиш.

Link to comment
Share on other sites

Айде изгонихте момичето :D /b/ulforum wins! :D

Link to comment
Share on other sites

Дъра - бъра.....

Да ти кажа, хич не ми се занимава да храня когото и да било..., най-малкото заради вроденият ми мързел! Още по - малко ми се занимава с някаква :unsure: ...особа, та чак да се пъна да измисля нещо с което да я сразя (тя природата се е погрижила за това)

 

Виж това дето никой нямало да си жертва яхнията - вече ме засегна дълбоко! Потресен съм като някои анатомични Особености на вещицата....

Link to comment
Share on other sites

Яяя ся случайно забелязах че овърман вече не е модератор!! Мога ли да попитам някой по ква причина ?

Link to comment
Share on other sites

можеш.

Минава ми през главата, че неделя сутринта ако сте свободни може да пиеме каффффе по Софията. Ще ви звънна в петък-събота за да видим дали ще стане. Вероятно и през plesio ще трябва да мина тогава.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че неделя сутринта ако сте свободни може да пиеме каффффе по Софията. Ще ви звънна в петък-събота за да видим дали ще стане. Вероятно и през plesio ще трябва да мина тогава.

 

Съгласен. Като се имат предвид събитията в събота вечер не знам обаче кога ще е сутринта в неделя. Но ще направим нужното да се случи.

Link to comment
Share on other sites

Съгласен. Като се имат предвид събитията в събота вечер не знам обаче кога ще е сутринта в неделя. Но ще направим нужното да се случи.

Аз си пътувам на обратно тази неделя и общо взето няма да мога да седя, да кажем, до по-късно от ~12-13 часа. А Plesio отваря в 10.

Link to comment
Share on other sites

В момента през главата ми минава

заедно с известно количество бира и..... :woot картофена яхния. От мен - Лека нощ! Отивам да сънувам някакви по-унищожителни работи....
Link to comment
Share on other sites

Цонев и Слабаков Jr. когато и да ги сгази стар, руски, ръждясъл комбайн(НИВА например) все ще е късно. То вярно, че българска майка юнашка е свикнала да ражда имбецили, но тези двамата са пълна гавра.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...