Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
То като те гледам и ти си от този клас, само че един курс след мен :laughing:
Грешиш. Не ми стигнаха две стотни за училището за умствено изостанали...
Link to comment
Share on other sites

И понеже влезна с връзки се наложи майка ти всеки понеделник да идва в учиалище с чанта пълна с домати и краставици :laughing:

Помня го този Случай... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И понеже влезна с връзки се наложи майка ти всеки понеделник да идва в учиалище с чанта пълна с домати и краставици :laughing:

Помня го този Случай... :laughing:

Не, домати носеше майката на един от въображаемите ти приятели. Аз не съм завършил средно.
Link to comment
Share on other sites

Хехехе, Скорпионе, бъди мъж ;) Вземете си стая с Еосчето и потушете страстите :) Все нещо ще излезе, мисля аз. Това хапане ще е на хубаво.

 

w00x-че, стига си пречил на ухажването на младите, ей, ама си и ти един спамър. Виж, намериха си сходни интереси и общо минало. Колко са сладки само ;)

 

Хаха. Общо минало вика.. Добре съгласен съм.

Link to comment
Share on other sites

Врязване с 22+ поста за няма два дена... A storm is coming on....

Жан Зъ, недей така, Мидекс гордо дава пример със своите 13000 поста на ден :)

Link to comment
Share on other sites

Жан Зъ, недей така, Мидекс гордо дава пример със своите 13000 поста на ден :)

Грешиш...от тях само 3000 са през деня...останалите 10к ги правя през нощта. :bgrin:

 

П.П. В интерес на истината голяма част от натрупаните ми постове от снощи насам са точно в дискусия с glory - обяснявах й някои начални стъпки във форума ни, че обикновено посрещането на новодошлите женски екземпляри тук е малко стряскащо за тях...особено в раздела "Тя и Той". ;)

Link to comment
Share on other sites

С нещо те напрягам ли?

 

Как ти хрумна подобна мисъл? Напомня ми за един лаф: "Is that supposed to intimidate me, kid?"

 

Жан Зъ, недей така, Мидекс гордо дава пример със своите 13000 поста на ден :)

 

Jing-Wei, нищо против нямам, да е жива и здрава, но женски профил, влизащ на карамбол във Форума винаги води до буря. Чакам Пешо да почне пръв :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хенриета, Пешо в момента е налазил eos - едва ли ще може да се заеме и с тази девойка :P

Пешо е способен на доста по-големи подвизи...неговите способности са почти безгранични...той действа паралелно като многоядрен процесор. :devil

Link to comment
Share on other sites

Опитвам се да разбера,ама немога. Да,сигурно защото съм жена. Значи само чакате да влезе някое момиченце да и убиете ентусиазма,и да си ходи направо :)

Link to comment
Share on other sites

Хенриета, Пешо в момента е налазил eos - едва ли ще може да се заеме и с тази девойка :P

 

Аз ще я успокоявам, че да не избяга докато е зает. :D

Link to comment
Share on other sites

Спокс бе, Глори, още никоя не са изяли ;)

Най-много някой да иде да се гръмне ритуално с няколко бири.

Или да си го премести в другия крачол най-безцеромонно както правя аз , тъй като изобщо не ми пука .

Link to comment
Share on other sites

Последният път, когато мъжкото влияние във форума имаше негативен ефект върху потребител от нежния пол, беше май преди 5 години, когато **Shta_Izqm_17** получи нервна криза след спор с Psihara и застреля учителя си по физкултура.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха ми може ли, тука хората не са хванали загар от слънце! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И после ще си ме поделите,нали.. :unsure:

 

хахахахаххаахах. :)

 

Последният път, когато мъжкото влияние във форума имаше негативен ефект върху потребител от нежния пол, беше май преди 5 години, когато **Shta_Izqm_17** получи нервна криза след спор с Psihara и застреля учителя си по физкултура.

 

WTF?

Link to comment
Share on other sites

Аз ще отивам да дремна в тези ранни времена, а колко е рано още... преди малко станах от дрямка.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...