Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Румене, накара ме да ровя из моите :laughing: ...

 

 

Яко кво, :) тва са снимките от учебния център най-вероятно, били сте с сгъваем приклад още по яко :)..аз в учебния бях с дървен, в бойното ми дадоха чисто нов със сгъваем, пълен със грес, даже стоманата на единична/автоматична стрелба не бе одраскана, умрях от кеф, баси якия ак47

 

Хаха, ето още малко снимки:

 

Снимка 1 (Седналите от дясно на ляво втория съм. Командира на батареята точно в средата с рижавата коса, беше офицерски кандидат по чин, и бе един от най-интелигентните и възпитани хора)

Снимка 2 (Втория клекнал мишок от дясно на ляво, зад мен пича, облегнатия, бе нашия командир на отделение, мясаше на Роналдо отвсякаде.)

Снимка 3 (Този пич беше единствения, с който си приказвахме за компютри :) )

Снимка 4 (Джака иде :), най-високия с накривената шапка, бяхме взели заложник :D )

Снимка 5 (Последна вечер, бях сдал дрехите си)

 

Сега е момента да споделя, че като давахме клетва в Плевен на центъра бяхме около 3500 човека и пяхме химна като един :)..нашите бяха взели една камера, но разбира се братми беше забравил да натисне копчето за запис.. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ахах как ги изравяте такива работи бре? :)

Лесно . Избираш последна страница и започваш да разглеждаш раздела "Тя и Той" отзад напред и ще откриеш един друг свят :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да...тогава беше малко по-различно и имаше някои други хора, дето отдавна не съм ги виждал.

 

Освен това забелязвам, че сега се пише на кирилица много повече от тогава. :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз като си чета мойте постове от преди годинки, забелязвам, че хората са ме разбирали, макар и да съм писал пълни глупости! :laughing: Явно сега мозъкът ми е каша.

 

Иначе @Мидекс, кирилицата се използва много повече от преди, вероятно вече сме станали пълни компютърджии и улегнали хора. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това е поздрав за детектива на предаването :P и за Нашето детство :)

Ние, дъртите, сме израснали с оная първата, чернобялата версия. :bgrin:

То тогава да имаш голям чернобял телевизор си беше върха на сладоледа...нищо, че имаше само първа програма и то - само по няколко часа на ден. :woot

 

По тоя повод се сещам в по-късните години на соц-епохата една случка. Отивам аз още първия ден на есенния панаир и влизам в една палата с телевизори. Попадам на следната ситуация - някакъв японец трескаво се върти около изложените от тях телевизори и с почуда на лицето се мъчи да настрои образ на някой от тях. Пробва с един, пробва с друг - няма никой....а то, нали понеделник и няма програма, ама японецът от'де да му дойде на акъла, че в България има ден, в който телевизията започва от 17 часа следобяд. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ееее..., имаше и предиобед - 07:00 - 12:30 (мисля), а после като пуснаха и втора (на прословутия 12ти канал) тя пък започваше от 18:00 (май)..... А, най - големият оргазъм беше в събота вечер - великото "Студио - Х"..... :)

 

 

Ред. Сега като се замисля, вярно, че в понеделник програмата започваше в 17:00 (за да си починат телевизионерите от работата в неделя...) Ами петъчните програми на руски език..... :wacko:

 

Ред.-2 Абе нямаше N на брой канали и денонощтни предавания, ама пак си беше купон (а вероатно и по тази причина народа правеше повече деца...)

Link to comment
Share on other sites

Ееее..., имаше и предиобед - 07:00 - 12:30 (мисля), а после като пуснаха и втора (на прословутия 12ти канал) тя пък започваше от 18:00 (май)..... А, най - големият оргазъм беше в събота вечер - великото "Студио - Х"..... :)

 

 

Ред. Сега като се замисля, вярно, че в понеделник програмата започваше в 17:00 (за да си починат телевизионерите от работата в неделя...) Ами петъчните програми на руски език..... :wacko:

 

Ред.-2 Абе нямаше N на брой канали и денонощтни предавания, ама пак си беше купон (а вероатно и по тази причина народа правеше повече деца...)

 

Че то телевизията какво пречи на правенето на деца :) Случвало се е да бъдат комбинирани двете неща :lol:

Link to comment
Share on other sites

Че то телевизията какво пречи на правенето на деца :) Случвало се е да бъдат комбинирани двете неща :lol:
Да бе да.. и яко кучешката, че да могат и двамата да гледат...
Е как какво пречи...!? Вместо да дремеш пред телевизора до никое време и да си "фантазираш" за разни актриси, певачки, моделки...
Или да зяпаш как го правят животни :D
Link to comment
Share on other sites

Че то телевизията какво пречи на правенето на деца :) Случвало се е да бъдат комбинирани двете неща :lol:

Е как какво пречи...!? Вместо да дремеш пред телевизора до никое време и да си "фантазираш" за разни актриси, певачки, моделки и други такива създания, пиеш 2 - 3 ракии, програмата свършва, но както се казва - Ноща е млада... и какво друго ти остава освен да награбиш булката...?

...Или да зяпаш как го правят животни :D

Това също.... или още по - лошия случай - да гледаш как 1, 2ма или 3ма други го правят....

Link to comment
Share on other sites

NEO, твойта кожа как можа да ми напомниш за DOTA-та ... какво се зарибих с него вчера и днес...

 

Хаха :P Че това е единственото нещо което успява да ме задържи да играя :) Може да направим някоя игра :)

Link to comment
Share on other sites

Сере ми се нещо.....

Недей, бе! Стискай си го за баласт....

Бах тоя баласт, като легна на кревата и ще потъне половин метър! Стола вече протестира звучно :)

Значи положението е сериозно! Дошло е време за тропване на снаряда причинявайки по този начин лек трус (вертикален, втора - трета по Рихтер) с последващи вторични......

Link to comment
Share on other sites

Бах тоя баласт, като легна на кревата и ще потъне половин метър! Стола вече протестира звучно :)

Link to comment
Share on other sites

Стягам багаж... Списъка е колкото хуя ми, че и по-голям...А само половината съм приготвил... :(

Link to comment
Share on other sites

Стягам багаж... Списъка е колкото хуя ми, че и по-голям...А само половината съм приготвил... :(

 

Ахах

 

Шопска салата с много студено узо и айрян, ебати густото :D

Link to comment
Share on other sites

Бах тоя баласт, като легна на кревата и ще потъне половин метър! Стола вече протестира звучно :)

 

Усетих някакво земетресение... вече знам кой е виновен :lol:

Link to comment
Share on other sites

Баща ми е полковник, а след това и 10 години зам.-нач. на Военна болница. През всичките тези години не съм го чула нито веднъж да обиди някой, макар че големи лекета е имало, включително и такива, които са се стреляли за да не стоят в казарма и всякакви мамини синчета.. По цяла нощ съм стояла наказана с вдигнати ръце, защото съм се скарала с брат ми, но днес много се обичаме с брат ми и той има чудесно семейство, макар че не е бил войник. От малък тръгна по света съвсем сам и често се шегуваме, че днес казармата е когато момчетата заминат за чужбина.. Като останеш съвсем сам и няма кой да ти помогне, като те изгонят от квартирата и ти се наложи да спиш в най-красивия парк на света с нахвърляния ти багаж около теб, като останеш без пари и като я няма майка ти да ти направи мекици и като се изправиш на крака и докажеш на себе си и на хората, които те обичат, че вече си Мъж – тогава може и без казарма.. Малко милост и към по-малките, защото животът също учи! :)

 

Tova na praktika obqsnqva dosta neshta. Dosega se chudeh kakvo tochno ti e sbyrkano. Sega donqkyde si go izqsnih.

Link to comment
Share on other sites

Чак до мозъка си бръкнах с тая клечка за уши....Текат ми сълзи, мамка му...

Link to comment
Share on other sites

Tova na praktika obqsnqva dosta neshta. Dosega se chudeh kakvo tochno ti e sbyrkano. Sega donqkyde si go izqsnih.

" Ne uchi horata da si miqt ushite, kogato ot tvoite teche kal". :laughing:

 

Добро утро все пак! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...