Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Те жените да си го харесват. И аз така съм чувал. Той затова получава и още роли, иначе след Johnny Mnemomic нямаше да го вземат и статист.

 

Може да е оставил на Reply прозореца и да е отишъл някъде. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Мисионерските мисии са много важни, мда... :laughing:
Ако прочетеш по-внимателно ще забележиш, че би трябвало да са "месиански мисии" - което обаче звучи откровено тъпо! Което ме навежда на мисълта, че или ти не си на ясно какво означава този термин, или и ти си по-скоро писателка, отколкото читателка! Има и трета възможност, но не ми се навлиза в детайли, понеже ще вземеш да се засегнеш....
Иначе ми минава през главата ;) Защо ли снощи Глорчето го пи това вино и не спа цяла нощ... иначе досега да ти е сипала поне една порция от супер картофената си яхния... ама поне една :laughing:

Иначе аз пък ти се чудя на напъните да се правиш на фитилджийка... или много духовита. :blink: Недей! Първото не ти се отдава, а от второто тука става прекалено проветриво. Освен това снощи ти зададох въпрос на който все още очаквам отговор.

 

В готвенето винаги се старая :)

Ти ще трябва да се постараеш повече обаче. Хората не ми стават симпатични толкова лесно. :)

Не бе, пиленце.... Ти ще трябва да се постараеш повечко за да ти стана симпатичен..... Малко съм попораснал вече за да се опитвам да бъда симпатичен на всичко що претендира, че е жена....

 

П.П. Абе гледам от одеве gado се опитва да напише нещо, ама дали от нас не може да се вреди или просто пише някой роман... :lol:

Не бе, просто се опитвам да бъда тактичен.... :blush:

Link to comment
Share on other sites

Не бе, пиленце.... Ти ще трябва да се постараеш повечко за да ти стана симпатичен..... Малко съм попораснал вече за да се опитвам да бъда симпатичен на всичко що претендира, че е жена....

 

 

Пиленце..

Защо приемате всичко така .. И пак нещата се извъртат,така че,вие сте толкова симпатични,че не заслужаваме да сте ни симпатични.. Ай ся..

А и с отговорите си все пак искаш да направиш някакво впечатление.. на такъв който не иска да прави впечатление.

Мъжете сте опасни :)

Ся тва не го приемай като нещо,което задължително трябва да оспориш. Смятам,че с нищо не съм те засегнала.

 

И все пак е добре да си ми симпатичен,защото моето не е просто картофена яхния... :)

Link to comment
Share on other sites

Тука взе да става все по-весело , ебати кефа :)

Link to comment
Share on other sites

Пиленце..

Защо приемате всичко така .. И пак нещата се извъртат,така че,вие сте толкова симпатични,че не заслужаваме да сте ни симпатични.. Ай ся..

А и с отговорите си все пак искаш да направиш някакво впечатление.. на такъв който не иска да прави впечатление.

Мъжете сте опасни :)

Ся тва не го приемай като нещо,което задължително трябва да оспориш. Смятам,че с нищо не съм те засегнала.

 

И все пак е добре да си ми симпатичен,защото моето не е просто картофена яхния... :)

Чакай малко...! Би ли опитала да се изразиш малко по - подредено и разбираемо! Защото или бирите нещо не ми достигат (за да те разбера по чисто емпатичен път) или тази вечер съм малко тъп.... :unsure: Във всеки случай правиш впечатление на човек който иска да каже нещо за да ми направи впечатление, но не му се получава.....

 

П.п. През ушите ми минават иначе ей

и Това, а Това направо ме потресе...
Link to comment
Share on other sites

Е,явно съм те засегнала щом така ми отговаряш. Съжалявам.

А иначе,да, не мога да се изразявам добре ;)

И все пак,не повтаряй моите думи...

Link to comment
Share on other sites

Е,явно съм те засегнала щом така ми отговаряш. Съжалявам.

А иначе,да, не мога да се изразявам добре ;)

И все пак,не повтаряй моите думи...

За да ме засегнеш ти трябва доста повече от клавиатура ! Нужно ти е и умение, а най-вече трябва на мен да ми пука дали ти искаш да ме засегнеш..... Това последното ако не можа да го схванеш може да се опитам да ти го обясня на жесто - мимичен език ;)

Link to comment
Share on other sites

За да ме засегнеш ти трябва доста повече от клавиатура ! Нужно ти е и умение, а най-вече трябва на мен да ми пука дали ти искаш да ме засегнеш..... Това последното ако не можа да го схванеш може да се опитам да ти го обясня на жесто - мимичен език ;)

Да,сигурна съм,че си нечовек,и като мъж,Егото ти трудно бива засегнато.. моля ти се. айде стига.

Link to comment
Share on other sites

"като ме видиш и ще ахнеш" ...... :wacko: :wacko: :wacko:
"като ме видиш и ще даваш пет минути заето"

Което е истина, защото страдам от херпетофобия.

А я ти ми кажи сега,защо реши,че аз съм решила че незнам си кво?
Логичния отговор на такъв въпрос би бил "незнам си защо".
Аз лично,ако щеш вярвай - Нямам никакъв проблем.
Личния ти психиатър ли го каза това?
Защо ме караш да размишлявам
Отдавна лобирам в парламента да освободят жени като теб от подобен вид тормоз.
предвит
НепредвиТима си :D
И пак нещата се извъртат,така че,вие сте толкова симпатични,че не заслужаваме да сте ни симпатични..
Заради подобни размишления на ведещия, свалиха от ефир "Риск печели - риск губи".
Да,сигурна съм,че си нечовек,и като мъж,
Дарвин би се гордял с теб!
Link to comment
Share on other sites

Да,сигурна съм,че си нечовек,и като мъж,Егото ти трудно бива засегнато.. моля ти се. айде стига.

Пффф......, някой ден и ти ще пораснеш, дай боже и да поумнееш..... Егото ми може да бъде засегнато само от хора които познавам, и за които ми дреме ! (последен опит за обяснение от моя страна)

 

Съвсем между другото от къде ти дойде тази идея? Какво в купчината глупости дето изписа, според теб би могло да ме засегне....? Поставяш се в доста глупаво положение.

Link to comment
Share on other sites

А, добър вечер и от мен ;)

Аз съм без думи! Онемях направо то красноречие, т'ва сарказъм, толкова духовитост и правопис - Божеееей.., божке!

Ами оди се дави тогава. Пък на нас дето някои работи по-ни се отдават не ни остава нищо друго освен да ти гледаме сеира...

Link to comment
Share on other sites

Защо няма някаква "тайна" цензура на форума и никога такивИ неща (визирам тези от последните 2-3 седмици) да не се случват?

Link to comment
Share on other sites

:laughing:

Това преди малко го слушах.... и да ти кажа не им се е получило много добре. Освен това ще се направя на не схванъл намекът..... :blink:

 

П.п. Пробвай

!
Link to comment
Share on other sites

Ей... много сте загубени.

Това ли ви е целта на вас бе?

Някой нещо да каже и вие да се направите на велики? С оригиналните си изказвания?

Да видим дали ще можете да замълчите веднъж.

Аз лично не виждам как съм започнала спор или съм ви подразнила по някакъв начин.

Какво изобщо искате да докажете на хората като спорите с тях? Или там квото и да правите..

Вие ненормални ли сте?

Един нормален разговор с вас може ли да се проведе?

Link to comment
Share on other sites

Вие направо си е**хте ма***та тука.

 

Каква е тая злоба към жените, без даже да са казали каквото и да е? Направо почвате със заяждането. Даже и пред-игра няма. Визирам glory в случая. Другите две се изказаха неколкократно. :)

Link to comment
Share on other sites

Ей... много сте загубени.

Това ли ви е целта на вас бе?

Някой нещо да каже и вие да се направите на велики? С оригиналните си изказвания?

Да видим дали ще можете да замълчите веднъж.

Аз лично не виждам как съм започнала спор или съм ви подразнила по някакъв начин.

Какво изобщо искате да докажете на хората като спорите с тях? Или там квото и да правите..

Вие ненормални ли сте?

Един нормален разговор с вас може ли да се проведе?

 

 

Вратата е ето там -> Solid_Pine_Door.jpg

Link to comment
Share on other sites

Къде е Курето сега , да плясне нещо такова :>

internet_serious_business_framed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Да видим дали ще можете да замълчите веднъж.
Обещавам някой път да опитам
Какво изобщо искате да докажете на хората като спорите с тях?
чЕкай ся малко, кой на кого и какво е тръгнал да доказва? Намирам за какво - заяждам се. Не е като да не даваш поводи. Събуди се - това е форум. Една купчина софтуер качена в една купчина хардуер и даваща ни виртуалната възможност да "общуваме". Или за теб границата между интернет и реалния живот е неуловима?
Вие ненормални ли сте?
такъв въпрос, зададен от човек, който твърди, че няма никакви проблеми е пълен смях...

 

gollum-go-cry-emo-kid.jpg

Link to comment
Share on other sites

Значи и ти знаеш къде е?

Като гледам на вас не ви изнася,и вие постоянно си имате проблеми с някой.

Аз просто си седя и се забавлявам,докато не ми убие желанието някой от вас.

Ама пък свиква се с вас сигурно. Такива хора под път и над път.. Аз ако в някъв форум се впрягам..

Иначе има няколко човека дето не са на 19 и се държат нормално.Възпитани са хората и са доволни от себе си.

Link to comment
Share on other sites

Значи и ти знаеш къде е?

Като гледам на вас не ви изнася,и вие постоянно си имате проблеми с някой.

Аз просто си седя и се забавлявам,докато не ми убие желанието някой от вас.

Ама пък свиква се с вас сигурно. Такива хора под път и над път.. Аз ако в някъв форум се впрягам..

Иначе има няколко човека дето не са на 19 и се държат нормално.Възпитани са хората и са доволни от себе си.

 

И да затвориш вратата на излизане. Форумът е с климатик.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...