Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Здравейте и от Хисар, прибрах се след близо месец :)

Леле, с какво "нещо" пътувах в автобуса. Абе, на Труд гледам едно момиче, тъкмо си викам "Тая бая се е попекла на солариума, ама е много красива" и гледам "Хм, тя много плоска бе". Качва се и какво да видя - то "МЪЖ". Вярно, много хубав, ама мъж. С едни черни сатенени 3/4 панталони и едно потниче с деколте, обръснат, с фон дьо тен, с гривна и маникюр, за който само мога да си мечтая, епилиран, с дълга коса на кичури, хваната на една страна с ластик и една много яка шапка... Не че имам нещо против метросексуални, или там както се водят, а и според елините няма нищо по-възвишено от мъжката любов. Беше странно да го гледам. Същото като преди 9 години в злощастния клуб "Индиго", когато видях нещо подобно, но с рокля на балерина, с дълга коса, едната страна боядисана в черно, другата в бяло и вързана на две опашки, с токчета 15 см., които и аз не бих могла да обуя. Баси шокът, честно. Не знам как още ме впечатляват такива неща, но е факт. Жалко, хубави момичета се обличат изсулено като момчета, а момчетата се лакират, епилират, гримират и други "-ат". Леле, накъде отиваме.

Иначе в Хисар е доста по-хладно и приятно от Пловдив. И не на последно място - да ми е жив и здрав баща ми, че днес има рожден ден, става на 50 години :woot

Link to comment
Share on other sites

...да ми е жив и здрав баща ми, че днес има рожден ден, става на 50 години :woot

Честито на баща ти...той много млад бе - почти набор... :bgrin:

 

 

Иначе гледам, че неусетно съм минал 7к поста....леле как си лети времето.... :P

Link to comment
Share on other sites

Честито на баща ти...той много млад бе - почти набор... :bgrin:

 

 

Иначе гледам, че неусетно съм минал 7к поста....леле как си лети времето.... :P

mdaaaa: Регистриран на: 09.10.2005

Мнения: 27941

Link to comment
Share on other sites

Че какво им е хубавото ако всички се реализират? :unsure:

 

И аз това казвам: “Какво му е хубавото ако всички са “идеални”? :P

Link to comment
Share on other sites

И аз това казвам: "Какво му е хубавото ако всички са "идеални"? :P
Права си, тъпо е. От личен опит го казвам.
Link to comment
Share on other sites

И аз това казвам: ”Какво му е хубавото ако всички са ”идеални”? :P

Няма тръпка.

 

Само, че неидеалността е различна. Ако неиделността предполага десет пъти по-голяма вероятност да срещна името на приятел, колега в черните хроники... тогава предпочитам да е изразена по друг начин. Това в случай, че намекваш нещо.

Link to comment
Share on other sites

Разглеждах си старите снимки от казармата, в главата ми нахлуха супер яки спомени :)

 

n1017290857_30319138_772.jpg

 

А, скокна и една такава :)

 

n1017290857_30316398_8246.jpg

 

Малко свичне съм бил ;D

Link to comment
Share on other sites

Разглеждах си старите снимки от казармата, в главата ми нахлуха супер яки спомени :)

 

....................

 

Малко свичне съм бил ;D

Свинче ли....аз да мога да сканирам, една моя снимка (портрет в рамка), когато съм бил на 2 години да видиш как са ме угоили...направо съм готов още за първата Коледа. :bgrin:

А от казармата аз също имам една култова снимка тип "Рамбо", с 2 пистолета Макаров. :P

Link to comment
Share on other sites

Хаха..ей що кушии бяха в тази казарма :)..Аз имах привилегията да служа в едно ключово място спрямо оръжията, нагледах се на всякакъв вид оръжие, даже и американски.

На бебешката снимка съм под 1 годинка, а иначе то е ясно, всички са ни тъпкали за световно. :)

Link to comment
Share on other sites

Разглеждах си старите снимки от казармата, в главата ми нахлуха супер яки спомени :)

 

n1017290857_30319138_772.jpg

 

Къде са те "мъчили"... за казармата говоря?

:)

Link to comment
Share on other sites

Къде са те "мъчили"... за казармата говоря?

:)

Като го гледам не ми изглежда много измъчен...с цигарата в уста и накривената шапка ми мяза по-скоро на 'уволнение'. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не, определно не съм видял зор в казармата = бойното поделения, в учебния център беше по тежко, поне първите 10 дена бях много не адекватен от към обстановката :D..дадох клетва на 52'я ден, измъчихме се. На снимката мисля че ми остават около 2-3 месеца до джака :D

Link to comment
Share on other sites

...

 

 

Ех казарма... каква казрма карах аз в щаба по къси гащи и джапанки :lol: A като дойде лятото редовно си правех разходка до един плаж наблизо - цопвах си задника, после 1 душ и обратно... а остави другото ами и никой не ме разбра и работата успявах да си свърша преди 4:30 следобед и даже някой пък като ми стане скучно взема да помогна на някой и всички доволни и щастлици :)

 

Еххх... какъв левент бях станал тогава всеки ден разходка, малко фитнес, а после и плаж малко... и като войник всичко на аванта...

Link to comment
Share on other sites

Яко, и ти кат братми, 20 човека поделение - включващо: басейн, фитнес зала, тенис на корд, а да, готвеха си сами :) и без тежки наряди, само дежурен по рота. Аз като се замисля че съм караулното куче на дивизиона, но пък имам много награди от това ;D. Трябва да си потърся книжката да я разгледам :)

Link to comment
Share on other sites

Мен кухите лейки една година ме развяваха наляво-надясно, здрав влезнах във Военна Болница за една седмица, за да могат да ми правят изследвания и излезнах болен. След това три разходки до София за още изследвания и още една специална военна комисия и с чернодробното си заболяване излезнах годен, и нааай-накрая, празноглавия калъф, наречен военен лекар, същия сопол, който ме прати на всичките тия глупости, успя да раздвижи мухлясалите си две мозъчни клетки и прочете, че по-нататък във воения  ми картон пише далтонист, та ме освободиха за далтонизма...

 

Искрено се радвам, че не попаднах в тая глупост. Казармата си я изкарах с чалгарите в кретенски град...

Link to comment
Share on other sites

Как можах да се напия така снощи... :wir

Link to comment
Share on other sites

Мен и да ме бяха взели, то щеше да е за ужасно кратко време, нали преди да правят казармата "елитна" нагласиха 89 наборите за някъв период от 3 месеца или колко беше, ама така и не взеха наборите.

 

Иначе брат ми беше в Плевен и то асъл зимата, та после го метнаха в Пловдив и там му беше купона. Хах

 

Ако искате да обсъдим кое е редно за страната, кадрови войници и армията като професия или задължителна казарма и основно военно обучение за всеки?

:)

Link to comment
Share on other sites

Най-добре никаква армия. И без това сегашната ни е една клоунада...

Как ще говориш така бе, имаме армия... на любовта :laughing: , лакират се всеки ден в поделението до гробищата и пият кафе, щото видимо калашника им тежи ужасно много и лесно се изморяват.

 

Баща ми се чудеше как ли щели да реагират ако им хвръли една пиратка до портала и аз т'ва се чудя.

 

Ако трябва да съм сериозен, всеки трябва да мине поне кратко военно обучение за работа с оръжие и леко превъзпитание за спазване на добра дисциплина.

Половин година примерно.

Армията като професия е нищо... което води само до реплики от сорта "не ми плащат достатъчно за да си дам живота", та въпроса е армията за да пази страната ли съществува или е начин да печелиш пари? Което пък значи... за страната ли се биеш или за парите?

 

Аз все още не мога да си обясна как "елитната" армия от кадроваци превъзхожда предишната ни армия съставена от наборници, които минават задължително военно обучение.

Link to comment
Share on other sites

Баща ми е служил 3 години, аз - 2, след това започнаха прогресивно да намалят срока на службата, докато накрая отпадна. Във вида си, в който беше по мое време, не виждам особен смисъл в съществуването на такъв вид "армия". Според мен достатъчно беше едно кратко обучение и толкова, а армията да се формира от хора, които имат желание да са там и им се плаща за това.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...