Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Нямах представа, че си толкова зле, но пък не съм особено изненадан :laughing:

 

А да - не споменавай Курунир, че него поне го знаем че има жена и сме го виждали с такава. Ти с кой беше на реката между другото? Нека позная - яки пичуви, нали?

Следващия път , когато предполагаш , скъпи ми Чък , първо ела да ми посветиш където съм бил ,за да имаш поне малък шанс да уцелиш с булшитовете , които ръсиш.. плюс тва , скъпи ми Чък , не си ми някъв духовен ментор , че да си водя приятелките при теб за удобрение ;) Като искаш да се правиш на супермен по форумите и да повтаряш как най-доброто е тва , което ти си избрал - ок , няма проблем , не ми пречиш , даже ме радваш с тва твоето самочувствие и самоизтъкване , имало е моменти , в които си ми оправял дните... така съм се смял просто.Обаче виж , да ми казваш какъв съм без грам да ме познаваш... някак си говори колко зле си ти самия , разбирам да си пиехме кафето всеки ден , та да имаш няква представа за мен , ма ти и името сигурно не ми знаеш :D Та така , чичо Чък.. виж , можеш да продължаваш с предположенията за това къв съм , кво правя и с кой го правя , тъкмо имам няколко часа за губене , с удоволствие бих ги прекарал в четене на неща , които ме разсмиват. А да , и да не забравя , споменаването ми на Курунир беше във съвсем друга насока , ама те разбирам донякъде , все пак , зает си да спасяваш света и не ти остава много време да мислиш за останалите неща... и все пак , още 1 tribute to Curunir - insert coin и пробвай пак , Чък.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
.. почти русолява съм при това ....

 

Tука ме изгуби. Предочитам брюнетки. Нека колегите се занимават. :)

Link to comment
Share on other sites

.....

 

Удобрявам факта, че се смееш, както и факта че си смешен. Чичо ти Чък over & out.

 

Между другото виждам, че Курунир пише в момента :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Удобрявам факта, че се смееш, както и факта че си смешен. Чичо ти Чък over & out.

 

Между другото виждам, че Курунир пише в момента :laughing:

Нямаш какво друго да кажеш и прибегна до правописа? :) Наистина си ми идол вече! Очаквал съм повече от тебе , srsly.

Link to comment
Share on other sites

Одобрение!

 

И не говорете за Курунира изотзадзе му!

 

Докато из форума са се вихрили някакви женски страсти, аз бях с жената и колежките й от работа + мъжте им на голяяяма екскурзия в северна България и се върнах позитивен и зареден с хубави чувства, така че в крайна сметка реших да не бъда сръдлив задник и да дойда пак да си гукам с въпросните 10 човека, с които ми е приятно да си гукам.

 

И преди Блица да каже Pics or it didn't happen:

 

dscf0770b.th.jpgdscf0905.th.jpgdscf0932.th.jpgdscf0953l.th.jpg

 

[Edit] Пак сте ме изцакали за правописната поправка! :D [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Нямаш какво друго да кажеш и прибегна до правописа? :) Наистина си ми идол вече! Очаквал съм повече от тебе , srsly.

 

Прибегнал съм до правописа??? Ти за някакъв дебат ли си се подготвял??? О, извини ме - не знаех. Едно е сигурно - по-стойностно би било да говоря с коня си.

 

Одобрение!

 

И не говорете за Курунира изотзадзе му!

 

Докато из форума са се вихрили някакви женски страсти, аз бях с жената и колежките й от работа + мъжте им на голяяяма екскурзия в северна България и се върнах позитивен и зареден с хубави чувства, така че в крайна сметка реших да не бъда сръдлив задник и да дойда пак да си гукам с въпросните 10 човека, с които ми е приятно да си гукам.

 

И преди Блица да каже Pics or it didn't happen:

 

dscf0770b.th.jpgdscf0905.th.jpgdscf0932.th.jpgdscf0953l.th.jpg

 

[Edit] Пак сте ме изцакали за правописната поправка! :D [/Edit]

 

Welcome back, Executor :laughing:

 

Our lives for Aiur!

Link to comment
Share on other sites

Урааа, Курунира ,прописа пак(не се заяждам да си кажа)! :beerchug

Това трябва да е Беклемето,а другото Искърското дефиле или се бъркам?

Link to comment
Share on other sites

О, агентката!

 

А снимките са както следва - 1) на превала на Стара планина, 2) на водопадите на село Крошуна, 3) Деветашка пещера, 4) от ръба на т.нар. паметник "Гащите" до Беклемето. Бяхме и в пещера Гарваница, но апарата беше овесен на врата на жената, която я достраша да слиза по наистина страшничките стъпала с дупки от по 40 см над 50 метра пропаст и не можах да снимам, но един приятел направи видео с камера и ще прати. Тва Oblivion пасти да яде, пещерите са си направо страшнички като са без осветление и не са облагородени и пригодени за туристи! :D

 

[Edit] Румба, никогаш! Вчера си гласувах в училището до нас и това беше! :) [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Прибегнал съм до правописа??? Ти за някакъв дебат ли си се подготвял??? О, извини ме - не знаех. Едно е сигурно - по-стойностно би било да говоря с коня си.

Да се подготвям? Я сега ми кажи какво те кара да се чувстваш толкова специален , че да се подготвям (хахахахах) за разговор с теб? И като гледам как знаеш кое е по-стойностно , често водиш диалог с него май? Пък и тъй като е по-стойностно , иди да приказваш с него , защото аз вече си намерих по-интересна работа за губене на времето , от тази да си приказвам със самовлюбени чичковци с виртуални пишки от тук до Япония.. :)

Link to comment
Share on other sites

Урааа, Курунира ,прописа пак(не се заяждам да си кажа)! :beerchug

Това трябва да е Беклемето,а другото Искърското дефиле или се бъркам?

 

Само Psihara^^ остана мъж на място и не е писал като е казал.

 

Нищо лично де, само отбелязвам. По принцип е криво така като си тръгват редовни потребители.

Link to comment
Share on other sites

За RaptoR, човек се засяга обикновено като му кажат нещо вярно.Да изгоним, усилия да полагаме?

 

Ти какво?Сексист ли си?Колко пъти сме се хлебили тука даже отвъд ръба на културното и възпитаното по между си и после пак може да поставаме по различни теми без проблем?

 

Ей, най-елемнтарен пример с ДядоМраз :) с него почти всеки път сме на различно мнение, но накрая (поне аз забелязвам) или се разбираме, че говорим за различни неща или че в определени аспекти единия е прав.

 

С него може да се ядем и да си пускаме "очевидни" майтапи - защото това за пернатите и постната снимка не вярвам някой нормален човек да го вземе на сериозно" -, но ако потребителя е от женски пол такива коментари се забраняват.С него не трябва да се води нито изчистен от глупости разговор (правиш ми се на много умен и ме мислиш за тъпа) или такъв с повечко ирония (само ме обиждате).

 

Сигурно съм крайно субективен...ама...

 

Edit: Да не се изгуби смисъла в хлевоустие, няма за какво някой да бъде третиран по друг начин - каквото за едните такова и за другите.

______________________________

 

А видях одеве снимките от северна България, много хубави места.Ние се разходихме до с. Хвойна - по пътя за Пампорово - и доста приятно си изкарахме също и останах впечатлен и от професионализма на "Дирекция Пътна Полиция" към МВР, и начина по който работят - както и техниката.

Link to comment
Share on other sites

Мдаааа. С баце ви Джозо официално сме КОЛЕГИ :):).

 

Също и новия ник във форума. Малка вещица - напомни ми на една песничка :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

За RaptoR, човек се засяга обикновено като му кажат нещо вярно.Да изгоним, усилия да полагаме?

 

Това, което казах далеч не е самоцелно. Няма да те занимавам сега с Форумна история, но не случайно го казах, вЕрвай ми.

 

Това, което наричаш "хлебене" по принцип ми е най-омразното нещо във Форума. За съжаление обаче има една камара инфантилни малки идиотчета, които буквално само за това влизат. Между другото подписа на Весо е много мъдра сентенция в това отношение...

 

Аз съм на принципа на котарака Леополд и предпочитам да си седнем на масата, да си кажем наздраве и да заръфаме мръвката. Нещо което една доста голяма Форумна група правим редовно от 2-3 години. И колкото на някои да не им харесва на нас ни е приятно. Доказано във времето е че групата става все по-голяма, което само по себе си показва, че сме на прав път :music

Link to comment
Share on other sites

Ооо, Чефо, инженЬОр ли си вече бе? :D А честито! Да пийш!

Ти , батка , намери начин за мулти на SF4 и да се почваме :sayjin И под начин за мулти имам предвид нещо , което не изисква оригинално копие на играта :D

Link to comment
Share on other sites

Така ме водят уж :laughing:

 

Стефчо, верно ли бе :laughing:

 

Ще те тествам на връзване на девиаторни ключове. Иначе не ти признавам дипломата. После малки 'кийки и сръбско. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Е, ти много сложна задача ще му дадеш :) (мани, че са ни учили и нас на това ама :) ).А за сръбското... и малките... без коментар (във възможно най-положителния смисъл).

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...