Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ти , батка , намери начин за мулти на SF4 и да се почваме :sayjin И под начин за мулти имам предвид нещо , което не изисква оригинално копие на играта :D

 

Аз в момента страдам, че DLC-то с курвенските костюми на жените и костюма на Хагар (Final Fight) за Зангиев и т.н. ги няма още за PC. Т.е. тях ги има, защото на практика са на диска, но никой не иска да пусне хак, с който се отключват :D

 

С тоя Games for Windows LIVE много се съмнявам някакси да се измисли мулти... :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
За RaptoR, човек се засяга обикновено като му кажат нещо вярно.Да изгоним, усилия да полагаме?

 

Ти какво?Сексист ли си?Колко пъти сме се хлебили тука даже отвъд ръба на културното и възпитаното по между си и после пак може да поставаме по различни теми без проблем?

 

Ей, най-елемнтарен пример с ДядоМраз :) с него почти всеки път сме на различно мнение, но накрая (поне аз забелязвам) или се разбираме, че говорим за различни неща или че в определени аспекти единия е прав.

 

С него може да се ядем и да си пускаме "очевидни" майтапи - защото това за пернатите и постната снимка не вярвам някой нормален човек да го вземе на сериозно" -, но ако потребителя е от женски пол такива коментари се забраняват.С него не трябва да се води нито изчистен от глупости разговор (правиш ми се на много умен и ме мислиш за тъпа) или такъв с повечко ирония (само ме обиждате).

 

Сигурно съм крайно субективен...ама...

 

Edit: Да не се изгуби смисъла в хлевоустие, няма за какво някой да бъде третиран по друг начин - каквото за едните такова и за другите.

______________________________

 

....

 

ми аз таковата, исках само да се обадя и да те подкрепя, особено в участъка с равноправието, ама вече не'а сми, както уж казвали по-младите.

Link to comment
Share on other sites

Точно тая мома не е писала тук преди, но факта, че ме оприличаваш на мъж е комплимент за мен. Сега първосигнално да не си помислите, че клоня към смяна на пола. Жена съм с всички хубави и лоши черти, почти русолява съм при това, но логическото ми мислене е малко по не женско, проблем!?!

 

А иначе през главата ми минава (да се вместя в темата), много сте мнителни нещо. Свободна държава сме, имам мнение - казвам го. По-различничко ми е обикновено мнението от тези на околните, та това обикновено е проблем, но не мой.

 

Да ги разправяш тия на някой дето не ти е чел произведенията разбирам. Ама няма нищо де, гледам не си променяш стила на писане. Аз от толкова години не съм си променил стила на модериране. Ако не писала досега тука, питай Галка какво се случва накрая. Или ако намериш Христууу да ти каже, ама него трудно го намираш. Та така.

 

П.С> Welcome back , Curu :D

Link to comment
Share on other sites

Да ги разправяш тия на някой дето не ти е чел произведенията разбирам. Ама няма нищо де, гледам не си променяш стила на писане. Аз от толкова години не съм си променил стила на модериране. Ако не писала досега тука, питай Галка какво се случва накрая. Или ако намериш Христууу да ти каже, ама него трудно го намираш. Та така.

 

П.С> Welcome back , Curu :D

 

Aз пък сакам да поздравя въпросния юзър с песента: http://www.vbox7.com/play:21a85817 Добре, че ме подсети :):):)

Link to comment
Share on other sites

Aаа Чефо,няма само ти да изпъкваш с песнички по зададена тема ,така че:

http://www.vbox7.com/play:e4fed4c3

http://www.vbox7.com/play:f80e17ef

Link to comment
Share on other sites

Malkata Veshtica, не им обръщай кой знае колко внимание, те така си се държат с новите потребители, а особено ако са жени... Явно на част от тях наистина нещо сериозно им липсва в живота, та си го компенсират, правейки се на много отворени по форумите и чатовете! :)

 

Минава ми през главата, че от 1 седмица и 1 ден съм ерген(не точно де - скарахме се) и съм си ок! Даже снощи бях повече от ок...ама ако трябва да разправям подробности, трябва да е в друг раздел ;)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че от 1 седмица и 1 ден съм ерген(не точно де - скарахме се) и съм си ок! Даже снощи бях повече от ок...ама ако трябва да разправям подробности, трябва да е в друг раздел ;)

За това ли мамина душицо те избива на нежности към

...новите потребители, а особено ако са жени...

Явно нещо наистина ти липсва сериозно..... :P

Link to comment
Share on other sites

И последно за деня спамене от моя страна https://www.bulforum.com/index.php?act=post...=16&t=32421

Бийййййййййп-бииййййййййййййп :starwars:

Link to comment
Share on other sites

...Явно нещо наистина ти липсва сериозно..... :P
Да, доста неща ми липсват, но, да го наречем, "женско внимание", не е едно от тях! :) А освен това, винаги съм си имал резервен вариянт за подобни ситуации... :)

 

 

Нося на приказки, няма страшно. :rolleyes:

Иначе ми мина през главата...

Защо броиш дните? Просто си живей и не мисли за това, което е в миналото, гледай напред.

Аз точно това правя! :) Не броя дните, а просто се сетих, че се скарахме миналата неделя. Даже през седмицата бях забравил, че сме се скарали, а след това бях 2 дена в София и после за риба и въобще не ми е минавало през главата, че в същност не сме се чували от 1 седмица.

Просто за момент се замислих, че никога сърдиятия в скандала не е била Тя, а Аз, но този път не е така, което е леко тревожно, защото аз съм инат и няма да се извинявам за нищо, а тя е обидена... Дали не е разбрала нещо, което не трябва да разбира, защото скандала не беше кой знае колко сериозен...? Ще се чуе.

 

Най-важното е, че съм на работа преди 10 минути, а още не съм се облякъл!

Link to comment
Share on other sites

Айде недей отрича патоса с който пишеш :excl: ;)
Корена на думата патос винаги ме е вдъхновявал :) Чудя се как ли се нарича жена, владееща патоса. Иначе признавам - за мен тази дама е женското превъплъщене на Паулу Куельо!
Това, че ти четеш през призмата на собственото сиблаблаблаблаблаблаблаблаблабла
Мамка му и спам филтър - не можах да дочета прекрасно построения пост...
Malkata Veshtica, не им обръщай кой знае колко внимание, те така си се държат с новите потребители, а особено ако са жени... Явно на част от тях наистина нещо сериозно им липсва в живота, та си го компенсират, правейки се на много отворени по форумите и чатовете!
Избран сте за длъжността личен психолог! Стартова заплата от 150 лева. Кога можете да започнете?

 

Граучо Маркс! Добре заварили! Без Гадо не мога да дишам, това е истината :D
Знаех си! ЙЕС!

 

Иначе след трите страници просто се разглобих от смях. Същото, когато видя, че от любимия ми комикс са излезнали наведнъж три-четири епизода, при това хубави!

 

 

А аз... днес приключих едно огромно количество булшитз и хамалогия, днес излях три литра пот и сигурно се изпържих на слънцето повече, отколкото през прекрасния уикенд в района на Батак. Не, честно, толкова много кравешки лайна не съм газил... Осралопътеците (научното име на кравите) бяха се потрудили до такава степен, че на спускането съм бил постоянно със затворена уста...

Link to comment
Share on other sites

Сега влизам във форума, че имах доста работа днес. Иначе да успокоя всички, че съм момиче и до сега не съм писала в този форум. Имах предвид, че ми харесва мисленето на gado по принцип, защото от доста време чета във форума, но не пишех. Сега ми е за първи път :rolleyes: Имам доста социални контакти и почти никакво време, така че просто нямах нужда.. Много е забавно между другото.. Но в реалния живот съм съвсем различен човек.. Не обичам да наранявам хората. Вчера малко се бях побъркала и като я видях тази глупава "песен на раздора" и много се впрегнах :laughing: Наистина един човек, всъщност единственият човек, който някога съм обичала и ще обичам много ме нарани, но пък се радвам че е щастлив.. Тук държа да подчертая, че не е прасе, а невероятен човек, но просто понякога хората се разделят и тръгват по различни пътища..Наистина не съм човекът, който трябва да оценява нечие творчество или постъпки.. Щом ви харесва песента - слушайте я! Той живота е толкова кратък и толкова малко хубави неща ще ни се случат, че сега ще ви пожелая само усмивка :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Корена на думата патос винаги ме е вдъхновявал :) Чудя се как ли се нарича жена, владееща патоса....

..... Иначе признавам - за мен тази дама е женското превъплъщене на Паулу Куельо!.....

....Мамка му и спам филтър - не можах да дочета прекрасно построения пост...

.....Не, честно, толкова много кравешки лайна не съм газил... Осралопътеците (научното име на кравите) бяха се потрудили до такава степен, че на спускането съм бил постоянно със затворена уста...

Хаааахаахааахаха.... :rofl: :bowdown:

Честно, сега вече мога да ходя да пукам бири...

Link to comment
Share on other sites

Сега влизам във форума, че имах доста работа днес. Иначе да успокоя всички, че съм момиче и до сега не съм писала в този форум. Имах предвид, че ми харесва мисленето на gado по принцип, защото от доста време чета във форума, но не пишех. Сега ми е за първи път :rolleyes: Имам доста социални контакти и почти никакво време, така че просто нямах нужда.. Много е забавно между другото.. Но в реалния живот съм съвсем различен човек.. Не обичам да наранявам хората. Вчера малко се бях побъркала и като я видях тази глупава "песен на раздора" и много се впрегнах :laughing: Наистина един човек, всъщност единственият човек, който някога съм обичала и ще обичам много ме нарани, но пък се радвам че е щастлив.. Тук държа да подчертая, че не е прасе, а невероятен човек, но просто понякога хората се разделят и тръгват по различни пътища..Наистина не съм човекът, който трябва да оценява нечие творчество или постъпки.. Щом ви харесва песента - слушайте я! Той живота е толкова кратък и толкова малко хубави неща ще ни се случат, че сега ще ви пожелая само усмивка :rolleyes:

 

Че ти тук кой си наранила? :) Колкото до единствения човек който някога си обичала и ще обичаш - недей така ще обичаш и друг почти сигурен съм :)

Link to comment
Share on other sites

Понякога се случват неща, които мигновено преобръщат цялата ти представа за смисъла на живота.

Още не знам къде се намирам...

Не съм подозирал, че ще доживея да видя такова нещо...

Но е истина...

Да...

В България има Skittles ! ! ! ! ! :D

 

Естествено, покрай еуфорията попреядох с малките изкушения и сега в корема ми бушуват диви страсти, но си заслужаваше!

Сега се изнасям да живея в колата, за да пестя за кашони със Skittles!

 

P.S. Ако се окаже, че Бойко Борисов има нещо общо с това, отсега нататък само за него ще гласувам :)

Link to comment
Share on other sites

Понякога се случват неща, които мигновено преобръщат цялата ти представа за смисъла на живота.

Още не знам къде се намирам...

Не съм подозирал, че ще доживея да видя такова нещо...

Но е истина...

Да...

В България има Skittles ! ! ! ! ! :D

 

Естествено, покрай еуфорията попреядох с малките изкушения и сега в корема ми бушуват диви страсти, но си заслужаваше!

Сега се изнасям да живея в колата, за да пестя за кашони със Skittles!

 

P.S. Ако се окаже, че Бойко Борисов има нещо общо с това, отсега нататък само за него ще гласувам :)

КЪДЕ?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Ей, най-елемнтарен пример с ДядоМраз :) с него почти всеки път сме на различно мнение, но накрая (поне аз забелязвам) или се разбираме, че говорим за различни неща или че в определени аспекти единия е прав.

 

Ъхъ... обикновено аз :P :P :P

 

Майтапа настрана - така си е... обикновено сме на различно мнение и само дето не сме се хванали за гушите но бих седнал да си пия бирата с това момче...

Link to comment
Share on other sites

Избран сте за длъжността личен психолог! Стартова заплата от 150 лева. Кога можете да започнете?

 

I lol'd irl xD.

 

Ходих да гледам Ледена Епоха 3 :Д, аз съм баси дЯтетУ :П.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...