Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Браво, Midex! :) Иначе какво ми минава през главата, една тъпа книга на Мераб Мамардашвили, върху която правих курсова. Преди малко я завърших и по странно стечение на обстоятелствата, аргументирах тезата си, че хората нямат нужда от философия, едва ли не... Хихи... За два дни опатках две курсови и един реферат. Остават само 5 изпита и още един реферат... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Извинявам се на хората, които съм подразнил, започвайки темата за човека-нечовек! :) Реших, че ще е забавно на всички, изключвайки хора, чиито мнения отдавна спрях да ценя, а от там и да чета!

Link to comment
Share on other sites

Нали Midex щеше да слага бан ако някой напише Чък Норис ? Бас държа , че Чък Норис ще дойде и ще махне бана с ритник със завъртане .

 

Утре имам изпит ... Все пак наесен има поправки какво се притеснявам . Досега само едно попадение ми вкараха утре може да е второто , но може и да си остана само с едно .

Link to comment
Share on other sites

Говорейки за ритници със завъртане...

 

ChuckRoundhouseKickForFood.jpg

 

[Edit] Поразително е, че 7 от резултатите на първата страница на google images за "roundhouse kick" съдържат Чък Норис. Може би наистина е достатъчно велик, че да получавам мутрата му вместо информативни картинки и снимки за ритници! [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Когато го виждаш и той те вижда , когато не го виждаш вероятно ще умреш!

Link to comment
Share on other sites

Не е бил той! Ако беше той, 1. Щеше да ти удари ритник със завъртане, а не просто ритник и 2. Щеше да банне Dreamer и Veno, та да може другите да се страхуват!

Link to comment
Share on other sites

Очаквах разгорещена дискусия на тая тема, но май почти никой не го е гледал.

 

Слави е прав. Не може човек влезнал във ВАС да му правиш кафе и после да метнете един белот и по тоя начин да го накараш да си тръгне по живо по здраво нали така.

Link to comment
Share on other sites

Баси тъпото! Малоумното Talkshow на Music Idol го пускат по торентите 2-3 мин. след като приключи, а Шоуто на Слави - евентуално на другия ден. Днес "гост" е бил Годжи, а аз забравих. Съдейки по предишните издания на "16 години Ку-Ку Бенд" днешното ще е Царя! :) После ми говорете, че българите сме много умни и с вкус. Хората предпочитат да гледат простотиите на Иван и Андрей, пред представянето по отделно на едни от най-големите, според мен, музиканти в България.

Да, да, да! Знам! Сега 16 човека ще се изредят да обясняват Слави какъв малоумник, тъпанар, идиот и т.н. е и как се е изчерпал и колко глупаво му е шоуто! Спестете си го.

Link to comment
Share on other sites

Един приятел се върна от екскурзия в холандия , в 9 ни накара да пушим няква "лека трева" и още не мога да осънзая какво става.... мога да се закълна че във входа имаше зомбита... бахму майката...... провалих се :(

тва ми беше последното напушване ! заклевам се !

Link to comment
Share on other sites

Как е прекарал тревата ?? Не е най-умното нещо да транспортираш трева от холандия освен ако не е бил с кола.

Link to comment
Share on other sites

Поне си гледал някакъв филм, макар и на ужасите. Аз последно като пуших(преди 2 години), не знаех ще се живее ли, или ще се мре. В главата ми нищо съществено не се случи, но с останалата част от тялото ми... едно сърцебиене, една аритмия, един световъртеж, едно падане на кръвното, един задух... 4 човека ни натръшка като зрели круши. Айде, другите 3-ма повърнаха и се поосвестиха(никога не съм могъл да си го обясня защо като ти стане кофти от трева и повърнеш се оправяш, при положение, че стомаха няма нищо общо с дробовете, ама е факт), ами аз като не мога да повръщам? До лакътя си навирах ръката в гърлото - греда. 6 часа не знаех къде се намирам. Сигурно е имало нещо в тая трева, ама от тогава - никакви наркотици леки/тежки/не знам си кви - не! Това тяло не ми е дадено за да си правя биохимични експерименти с него. Човек може и без тях да си направи кефа. Относно алкохола, отдавна не пия за да се напия, а защото ми е вкусно, така, че не се брои. Макар, че и той е една трагедия, ама... то пък хептен без хич...

Имам един познат - той като се насмърка едно хубаво и 1-2-3 часа е на върха на купона, после като го пусне и каталясва и на другия ден не знае къде се намира и не знае дали ще доживее до вечерта - ни жив, ни умрял. И след 2-3 дена пак на ново. Ми да ти *** и наркотиците - за 3 часа густо 2 дена береш душа. Не, че на всички се отразява така, но на тези, на които им се отразява така кво се натискат и те - барабар Петко с мъжете!?

Link to comment
Share on other sites

И определено не е хубаво да пушиш качествена марихуана и да гледаш филми на ужасите... от личен опит го научих.

След т'ва направо ставаш главен герой във филма, само че тогава ефектите ти се струват много реалистични. Иначе е забавно да гледаш група хора да се крият из стаята за да не ги видят чудовищата от терасата.

:tongue

Link to comment
Share on other sites

мога да се закълна че във входа имаше зомбита...
Ти челно си се блъснал в танка... Най-силните треви тук са нещо като средно към ниско в Холандия...
Доста често некачествената трева я тъпчат с всевъзможни химикали, нерядко пестициди, за да има по-силен ефект. Понякога я киснат в разтвори на други наркотици. Та... не си имал късмет.
Link to comment
Share on other sites

а аз си пуша веднъж на 2-3-4 месеца ако някой почерпи иначе да отида да си купя заеби.... ама тая определено беше..... УЖАС цяла нощ съм сънувал таласъми.....

 

иначе незнам как я е прекарал със самолет си дойде не съм го разпитвал но това е за 3-4ти път

Link to comment
Share on other sites

иначе незнам как я е прекарал със самолет си дойде не съм го разпитвал но това е за 3-4ти път

Трябва да е изключително малоумен за да я прекарва със самолет. Със кола също не е много сигурно.

Link to comment
Share on other sites

Не е бил той! Ако беше той, 1. Щеше да ти удари ритник със завъртане, а не просто ритник и 2. Щеше да банне Dreamer и Veno, та да може другите да се страхуват!

Не, щеше да банне всички от форума та да накара Dreamer и Veno, да се страхуват!

 

Снощи през главата,а и не само, ми минаваше това..

А сега си мисля защо за бога пих бира,след обилното количество ракия изпито преди това.

Оххх... котьоо! Нищо де простено ти е било да ги омешаш след подобни помисли....

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм, може би и аз бих постъпил като оня човечец, но винаги съм леко резервиран когато има само една гледна точка.

 

Предполагаме ситуацията, че имаш легално купен боен патлак. Естествено, че ако се наложи да се гърми - най-добре в двата крака да не може да мърда или по-възможност другаде, ама да не пукне, че после нашата готина съдебна с-ма те прави убиец като гътнеш човека дето е дошъл във вас и не знаеш дали той няма да те убие.

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм, може би и аз бих постъпил като оня човечец, но винаги съм леко резервиран когато има само една гледна точка.

 

А колко гледни точки да има ебати? Аз бих изпразнил цял пълнител включително последния бих му го теглил между очите за по-сигурно! Да чакам той да ме очисти после жена ми и малкия ли? Много ясно че ще го утрепа като куче

Link to comment
Share on other sites

Истината е, че навсякъде по света си се води убийство. Има юристи тук, учили са международно право, ще потвърдят. Там, обаче, има смекчаващи вината обстоятелства и т.н., които тук не се взимат под внимание. Тъпото е, също, че човека си е признал, повикал е полиция и бърза помощ, защитавал си е частната собственост и семейството, а тези, които са му запалили стаите няма кой да съди, въпреки, че ги знаят кои са.

Link to comment
Share on other sites

Истината е, че навсякъде по света си се води убийство. Има юристи тук, учили са международно право, ще потвърдят. Там, обаче, има смекчаващи вината обстоятелства и т.н., които тук не се взимат под внимание. Тъпото е, също, че човека си е признал, повикал е полиция и бърза помощ, защитавал си е частната собственост и семейството, а тези, които са му запалили стаите няма кой да съди, въпреки, че ги знаят кои са.

 

Затова в един чувал и на бунището като боклук какъвто е пък после да го търсят ако искат

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...