Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Чък Норис ходи в Бъргър кинг и си поръчва МакТост .... и го получава.

Е те т'ва изби рибата!

Чък Норис може да подпалва мравки с лупа... през нощта.

 

Хазарта бил непобедима карта, хахаха!

Chuck-Norris.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ето няколко научни факти и открития!

Бог е създал вселената за да има къде да живее Чък Норис.

 

В търсене на частицата на Чък Норис!

След създаването на адронен колайдер в търсене на "Божията частица", от ЦЕРН са решили да създадат нов колайдер, в който да се сблъскват Божиите частици за да се намери частицата на Чък Норис!

Просто за него лафове колко искаш!

:)

Link to comment
Share on other sites

Защо не им поискахте имената? Има си начин за пускане на жалба срещу тях. След като не искат да си свършат работата...

Link to comment
Share on other sites

Чък Норис да яде печени чушки с маслини: http://www.youtube.com/watch?v=JLO1YIWQuXE
Съжалявам, че трябва да те разочаровам, но това е монтаж! Такова нещо е невъзможно да се случи. Добре, че Чък Норис не знае за него, иначе ще изтрие целия Интернет!
Link to comment
Share on other sites

Бе, вие се ебавате с човека... ама аз няма да забравя едно време като се намереше апокрифно поредната част на "Изчезнал по време на акция" как комшиите от входа всичките се събираха унас и заедно му се кефихме - къв е пич и как ошамарва виетконгците.... Ама то тогава освен "Рамбо" (който беше забранен), май други подобни филми нямаше....

Link to comment
Share on other sites

...Ама то тогава освен "Рамбо" (който беше забранен), май други подобни филми нямаше....
Рамбо пък що е бил забранен? Именно там показват колко отрицателно се отразява загниващия капитализъм на американската изпълнителна власт. И как се отнасят със собствените си герои от войната.

 

60028184.jpg

A това как го постигнах? Забележете часовете, в които съм писал. Явно наистина 10-20 човека пишем тук. А аз тези 2 дни се олях, но пък преди това пишех по 1 пост на 4 дена, така, че ми е простено. Скоро пак ще преостановя, за радост на всички, които ми се "фенове" :) Просто сега имам свободно време в повечко...

Link to comment
Share on other sites

Рамбо пък що е бил забранен? Именно там показват колко отрицателно се отразява загниващия капитализъм на американската изпълнителна власт. И как се отнасят със собствените си герои от войната.

Защото говори за периода от преди 1989 година ;).

Link to comment
Share on other sites

Рамбо пък що е бил забранен? Именно там показват колко отрицателно се отразява загниващия капитализъм на американската изпълнителна власт. И как се отнасят със собствените си герои от войната.

 

Забранен беше защото:

 

1. Рамбо шамареше много яко руските "военни съветници" и същите бяха представени като абсолютни гадове - а такова нещо по онова време беше недопустимо...

 

2. Действието на филма се развиваше в "Братска социалистическа държава" и съвсем не показваше в добра светлина нейния "братски социалистически народ" - което беше също толкова недопустимо!

 

На един съученик тогава му намалиха поведението и отложиха приемането му в комсомолът защото домоуправителят на входа го беше докладвал на кварталният, че гледал "Рамбо".... :wacko:

Такива филми както и рокендрола, хеви метъла и специфичните облекла и прически ги водеха (тогава) "Културна и морална диверсия"...., абе забавно време си беше.

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, че трябва да те разочаровам, но това е монтаж! Такова нещо е невъзможно да се случи. Добре, че Чък Норис не знае за него, иначе ще изтрие целия Интернет!

 

Не е монтаж. Просто явно има актьор със същата прическа, който е участвал във филм с Брус Лий.

Link to comment
Share on other sites

Ааа, ти говориш за другите части май. Аз визирах само първата.

 

"Хигиенизацията е враг на бактериологическата диверсия!"

 

Тази снимка се чудих къде да я сложа - тук, или в темата за правописа:

31052009361a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не е монтаж. Просто явно има актьор със същата прическа, който е участвал във филм с Брус Лий.

Не, Чък Норис си участва. Филмът е way of the dragon oт 1972, тогава още май е бил смъртен :tongue

Link to comment
Share on other sites

Не, Чък Норис си участва. Филмът е way of the dragon oт 1972, тогава още май е бил смъртен :tongue

Бъркаш! Чък Норис никога не е бил смъртен, поради простата причина, че той не се е раждал! Коренът на тази инсинуация която е показана в клипа, трябва да бъде търсен на друго място.

Link to comment
Share on other sites

Може би просто се е оставил на Брус... за да му дигне самочувствието.. , все пак това е човека , единствения човек , който може да удари циклоп между очите , всичко може да се очаква :D

Link to comment
Share on other sites

Абе не може това да е Чък Норис ви казвам! Не направи нито един ритник със завъртане! Евтин монтаж!

Link to comment
Share on other sites

Ако още някой каже само една приказка за Чък Норис...или ще го банна незабавно, или ако съм в добро настроение - просто ще се гръмна.emotisuicide_colour5.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...