Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Здрасти бе, Гадо :D

 

Все още говорите глупости. Не знам защо е толкова трудно да се приеме, че огромната част от металягите с камуфлажите и кубинките са зле.

Ами разбира се, че са зле...., но ще го израстат (къде повече - къде по малко)
Разбира се няма абсолютна истина нали, Гадо?
:woot Радвам се, че най - сетне проумя нещо толкова фундаментално...
Но отново истината е това, което огромната част от обществото приема за допустимо, добро и редно. Защо тяхната истина да е по-добра от твоята истина ли? Защото са повече и защото живееш сред тях, а не сам на планета Индивидуалист IV.
Тука вече бъркаш! Ама както е тръгнало скоро ще откриеш и от къде извира нафтата! (визирам твоя напредък с "истината") А знаеш ли, че навремето на Галилей без малко да му драснат клечката щото мнозинството тогава не е разсъждавало като него. Но от това той не е бил по-малко прав....

 

 

Повярвай ми, наясно съм ;) Явно спадам в графата на монахините! Другите 2 модела ги сложих не защото са ми любими, а за да дам пример на djadomraz, че от маратонка до маратонка има разлика. Даде, ама дали ще пише на черната тениска Аърън мейдън, кенибъл корпс, сепултура, каркас, криейтър, напалм дет, дет, содом, моторхед, металика, слипнот, аисд ърт, пестиленс, даймъндхед, мегадет, слеър, Ей си ди си и т.н. не оказва някакво сериозно влияние на стила на обличане. Според мен.
Леееко пак си в грешка ама карай! Навремето бях горд собственик на бели, червени, сиви и дори оранжеви фанелки на разни банди.... освен тях "ластици", рокерии, кубинки "Док и Мартин"... Унгарски фанелки! Ако това ти говори нищо де... и визирам 86 - 87 година. Така, че и тогава на който му се занимаваше, можеше да си намери "модерни" метълски дрешки
Само да вметна, че когато аз бях малък, такива "модерни" метълски дрехи и аксесуари нямаше, та метълите се налагаше да импровизират и според мен беше доста сполучливо. A oтносно това дали майка ми ми е забранявала да си играя с такива, ще ти кажа, че ако това беше вярно, тя трябваше да не ми дава да се прибирам в къщи, защото брат ми даваше сериозни заявки да спада към графа "метъли" и ако ти покажа снимки как е изглеждал тогава, ще се замислиш дали да пускаш децата си(ако имаш, ако не - като имаш, живот и здраве) около такъв човек.

 

Не знам на какво съм еталон и колко вкус имам, но знам едно. По начина, по който изглеждам, нямам никакви проблеми да си пия бира в Пъзела и от там да скокна до Макалали. Нито на едното място, нито на другото хората ще ме гледат странно, все едно съм объркал Планетата. Аз се харесвам как се обличам, приятелката ми ме харесва, приятелите ми - също. Нямам проблеми да се разхождам по обществени места и хората не ме зяпат като полезно изкопаемо и не ме слагат в категории по външния ми вид. Който си мисли, че това е хавата - go ahead. Ама често пъти има сърдити - ми тея са бахти задръстените и закостенели типове майна, аз си се обличам както ми е кеф, а те ме сочат с пръст и ми се смеят. Всеки сам си избира...

Виж сега ппринципно си прав..., но за себе си ! Всичките тези писаници дето ги изписа съвсем спокойно можеше да ги е писал един от онези симпатяги дето живеят по Амазонка и единственото което приемат за прилично облекло е дървено калъфче за пишката и мека торбичка за топките! Следиш ли ми мисълта.... и този симпатяга ще е точно толкова прав колкото си и ти! Говорим за различни субкултури приятелю.... а на тебе точно това ти убягва.

"но ще го израстат (къде повече - къде по малко)"

 

Е защо спорим, аз само това искам, не казвам, че никой няма право да има всякакви периоди в живота си...

 

А да сравняваш Галилей с джанкираните металяги е несериозно и го знаеш, довода е абсурден. ;)

Е..., ше ме извиняваш ама ако заменим името на Галилео с това на Брус Дикинсън това би ли променило факта, че стадото в този както и много други случаи е грешало, а индивидът т.е. малцинството, е бил прав!? Не мога да разбера защо се правиш на прост!?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

"но ще го израстат (къде повече - къде по малко)"

 

Е защо спорим, аз само това искам, не казвам, че никой няма право да има всякакви периоди в живота си...

 

А да сравняваш Галилей с джанкираните металяги е несериозно и го знаеш, довода е абсурден. ;)

Link to comment
Share on other sites

Уффф.... Не ви ли писна да спорите по тази тема ?!!?!?

 

Остави ги да си спорят момчетата. Ти като не искаш може да спориш на друга тема с някой. :)

Link to comment
Share on other sites

Понеже имам още 1 час за губене предлагам следната тема за размисъл :

 

Над нас живеят турци мъж и жена , жената ходи с тюрбани ала бала забулена* , мъжът уж е лекар ...... всяка вечер към 7 до към 8.30 като се прибере от работа я изтърсва подобаващо , като казвам изтърсва - бой , викане на цигански , рев на малкото циганче - пълен цирк.

Какво е по-доброто решение , да се кача и да им счупя и на двамата ръцете и краката и да лиша цялата кооперация от тоя цирк или да се обадя за пореден път в полицията да ги предупредят че не ми е приятно в БГ да слушам клетви и т.н. на цигански** когато съм си в нас и искам да ми е тихо ?!?!?!? :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :argue

 

 

 

* Мамичката им дей*а циганска !!!!!!!!

** Български НЕ ГОВОРЯТ , грам .... предупредих ги че не ми е приятно в неделя сутринта в 8 да им слушам мохамеданските песни и бойща ама ми е леко трудно да говоря с някой на маймунски..... мъжът е типичен МАНГАЛ... опа турчин с черен мустак , леко мургав и мазен .... абе противно нещо са

Link to comment
Share on other sites

Понеже имам още 1 час за губене предлагам следната тема за размисъл :

 

Над нас живеят турци мъж и жена , жената ходи с тюрбани ала бала забулена* , мъжът уж е лекар ...... всяка вечер към 7 до към 8.30 като се прибере от работа я изтърсва подобаващо , като казвам изтърсва - бой , викане на цигански , рев на малкото циганче - пълен цирк.

Какво е по-доброто решение , да се кача и да им счупя и на двамата ръцете и краката и да лиша цялата кооперация от тоя цирк или да се обадя за пореден път в полицията да ги предупредят че не ми е приятно в БГ да слушам клетви и т.н. на цигански** когато съм си в нас и искам да ми е тихо ?!?!?!? :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :argue

 

 

 

* Мамичката им дей*а циганска !!!!!!!!

** Български НЕ ГОВОРЯТ , грам .... предупредих ги че не ми е приятно в неделя сутринта в 8 да им слушам мохамеданските песни и бойща ама ми е леко трудно да говоря с някой на маймунски..... мъжът е типичен МАНГАЛ... опа турчин с черен мустак , леко мургав и мазен .... абе противно нещо са

 

Къде тва?

Link to comment
Share on other sites

Понеже имам още 1 час за губене предлагам следната тема за размисъл :

 

Над нас живеят турци мъж и жена , жената ходи с тюрбани ала бала забулена* , мъжът уж е лекар ...... всяка вечер към 7 до към 8.30 като се прибере от работа я изтърсва подобаващо , като казвам изтърсва - бой , викане на цигански , рев на малкото циганче - пълен цирк.

Какво е по-доброто решение , да се кача и да им счупя и на двамата ръцете и краката и да лиша цялата кооперация от тоя цирк или да се обадя за пореден път в полицията да ги предупредят .........

Викаш полицията и ако няма ефект тогава пристъпваш към бой, тукати, хвърчане на сополи.

Без да съм расист и тн. тва нашите етнически съграждани прекаляват доста ....

Мн са подли и нагли. Както казваш " да викна полицията за пореден път" :angry: Само правят мили "очички и се правят на недоразбрали."

Къде по белия свят го има тва?Поне прибират ли го за малко?

бтв. Джамията на центъра още ли вие на умряло ? Преди месец около обяд такива нечленоразделни словоизлияния се чуваха чак до пл. Съединение, ама нещо напоследък е замлъкнала(явно за предизборно намаляване на етническото напррежение , създавано от Болен Сидеров)

Link to comment
Share on other sites

при това грозна метълка....

 

 

и м/у другото "гейските" маратонки , всъщност не са каратонки а са футболни обувки , демек такива за футбол само че без бутонки тва че кварталните гъзета ги носят щото са лъскави не ги прави гейски.....

 

oтврат дори, ако имах деца - щях да им забраня да се доближават на 50 метра от такива хора :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

 

А маоумните полицаи не са ли се сетили да им напишат акт?? Ако можеш викни още 1-2 съседи да потвърдят твоята версия и пробвай пак с полиция, ако не става... Бой то с идиоти които не разбират от друго няма как да се разбереш...

Link to comment
Share on other sites

Понеже имам още 1 час за губене предлагам следната тема за размисъл :

 

Над нас живеят турци мъж и жена , жената ходи с тюрбани ала бала забулена* , мъжът уж е лекар ......

 

 

* Мамичката им дей*а циганска !!!!!!!!

** Български НЕ ГОВОРЯТ , грам .... предупредих ги че не ми е приятно в неделя сутринта в 8 да им слушам мохамеданските песни и бойща ама ми е леко трудно да говоря с някой на маймунски..... мъжът е типичен МАНГАЛ... опа турчин с черен мустак , леко мургав и мазен .... абе противно нещо са

Покани ги увас на печено прасенце та да се разберете.... или на по биричка със свински уши на скара за мезе. :rolleyes: Виждал съм мангал т.е. турчин дето по погрешка е опитал свинско в какъв ужас изпада като разбере...., направо откача. Де да знам в корана с какво толкова са ги уплашили, но тази гледка си струва да се види! То всъщност им стига и една свинска опашка хвърлена на прага......

Link to comment
Share on other sites

След като се обадиш в полицията поискай името на този с който разговаряш. Разговорите се записват. Когато пристигне патрулката ги попитай и за техните имена ;). В този случай можеш да пуснеш оплакване срещу тях.

 

Лично в този случай най - много ми харесва варианта с физическата саморазправа.

Link to comment
Share on other sites

сандман е новия дядомраз :P :D

 

Има заложби верно :)

 

Лично в този случай най - много ми харесва варианта с физическата саморазправа.

 

Да но после може пък те да се обадят на полицията и да ти се наложи да изпишеш 1 кофа мастило...

 

 

 

ПС: Злобиле, имам приятел чийто съсед редовно му изключваше кабелната за да се включи той. При поредното изключване моя човек влезна през вратата (нормална дървена врата - след влизането му нямаше нито панти нито брава на нея) и се разбраха в крайна сметка кой ще гледа телевизия и кой ще плаща (момчето решило че след 11 часа на съседите кабелна не им трябва и редовно правел тоя номер). Каза че не се е повторил случая...

Link to comment
Share on other sites

AAaaa, Antares, ти защо след като не искаш да имаш нищо общо с общественото мнение искаш да си купиш тениска на любимата си група? Защото е по-удобна от всички останали, защото черния цвят лятото е много за предпочитане или да не забравиш коя ти е любимата група?
На толкова глупав въпрос мога да отговоря само с "да".
Link to comment
Share on other sites

Аз се записвам за първите редици :pirate щом е за добруването на колега форумист.

Някой само трябва да измисли тактиката ,а и за по голям ефект трябва да има човек влизащ през прозореца и един да снима и ето нов филмов хит :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе, чувал съм, че ако в джамия хвърлиш свинска глава, събарят джамията и я строят наново. Може да се пробва.

А относно проблемът на злобил, аз имах преди години подобен. Точно под прозореца ми имаше циганска къща, преди да я бутнат и на нейно място да построят кооперация. През вечер озвучаваха квартала с цигански маанета и съответно полицията киснеше през вечер при тях, но явно нищо не могат да направят, или няма какво да им вземат и това продължаваше да се случва, докато не реших да взема мерки. Трябва да ви кажа, че толкова не съм се забавлявал никога. Стрелях ги от прозореца с въздушна пушка. След 2-3 опита за купон, последвани от стрелковите ми умения всичко приключи.

zlobil-e, не подценявай силата на единодушното мнение на съседите по даден въпрос свързан с шум. Мой съвет е да събереш подписка от всички, живущи наоколо, че Осама и булка-осамовица редовно нарушават спокойствието ви като вдигат шум в непозволено време. Може нищо да не се случи, но поне ще си опитал по законен начин.

Един познат така затвори "Самър Плейс" на летния театър. Писна му да му вдигат дъндания до къщата по нощите, събра подписка от всички живущи наоколо, изпрати я където трябва и я затвориха.

 

На толкова глупав въпрос мога да отговоря само с "да".
Ами да - глупав човек съм - глупави въпроси задавам. Какво да правя - толкова ми позволява умствения багаж. Моля да бъда извинен!
Link to comment
Share on other sites

Ами да - глупав човек съм - глупави въпроси задавам.

 

Никога не съм го разбирал това. Защо като зададе някой глупав въпрос, това веднага прави и човека глупав?

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм го разбирал това. Защо като зададе някой глупав въпрос, това веднага прави и човека глупав?
Защото Чък Норис така е казал! :laughing: Цял ден чета "факти" около тази култова личност и съм се напикал от смях. Има някои направо разцепващи:

1. Чък Норис е броил до безкрайност 2 пъти.

2. Чък Норис може да дели на 0.

3. Чък Норис може да победи стена на тенис.

4. Чък Норис не се изтласква от земята като прави лицеви опори. Той изтласква Земята.

5. Мъжкото достойнство на Чък Норис е толкова голямо, че си има свое мъжко достойнство и то е по-голямо от твоето!

 

 

Минава ми през главата, че шоуто на Слави тази вечер беше повече от провокиращо :)
Що? Какво е станало.

 

Аз го реших - отивам да пия! Чао и лека вечер от djadomraz2! Стига толкова спам за днес!

Link to comment
Share on other sites

Припомням си доброто старо време, когато правеха страхотни епизоди на д-р Хаус, като 3х01 например... :tongue

Link to comment
Share on other sites

С полицията не става викам ги за 3ти път , като последният път даже се разправях с тях понеже ме обвиниха че ги разкарвам а всъщност нямало никви проблеми щом жената не се оплаква че я бие .... тва както и да е .

Със съседите ми не искам да се разправям , те са шматки в тая шибана кооперация никой не се сеща да смени лампата на входа всеки път аз я сменям ..... никой не го ебе за другият , даже вече спрях и да ги поздравявам с телета не може да се общува . пък и боли го оная работа тоя на първият етаж че турците на последният се бият.... нали не ги чува............ така че тва с подписката отпада... дейба те тия даже дето делят една стена с тях казаха че нямало проблеми , полицията и тя ме обеди че няма проблеми , чак по 1 време взех да си внушавам дали не съм побъркан.... ма явно не съм щото в 8 днеска пак чупиха чинии , циганката ревеше а осама я налагаше

 

Иначе ква помощ , тоя мазен циганин сигурно и от баба ми ще се оплаши... той е типична мижитурка бияч на жени , слабичък прилича на нещо средно м/у хлебарка , бавноразвиващ се и недохранен циганин...... гледа на долу като се разминаваме по стълбите ма явно като се прибере става като рамбо , аз го предупредих днес най-официално предполагам че схвана какво имам предвид ако не по езика то поне по вените по врата които бяха искочили докато викам че ще го шамаросам . Ебахти то има време дет търпиш , търпиш и накрая ти писва на ..... айде шума както и да е , ма тва циганче постоянно и то реве сигурно и него шамаросва , пък е дете , мирише или не дете е ..... жал ми е понякога :angry1

Link to comment
Share on other sites

От полицията помощ не чакай много.

До нас има една пача,дето постоянно е пияна и като се прибере в 12вечерта си надуе Ивани,Галени и тия и онияи ме хваща бяс.Аз чалгата я мразя попринцип,представиси да ти я набузи в 12 до 9 сутринта.Ся още свири даже.

Обаждахме се на полицията и единия полицай каза"ми идете подайте жалба,аз ако бях щях да я набия".Викам му "ми земи я отведи,поне 1-2 вечери да спя спокойно" тоя ми вика "нямам право". Кажи ми кво е тва.

Същата работа като разбиха стъклото на колата.Той ми вика "Отключи ли я" "Викам да,ама не съм я пипал.Земи отпечатъци,той даже не е вленал през вратата,вземи от жабката."Тоя като се сопна "Ти ся не ме учи.Щом е отворена-немога." (а беше отворена с дистанционното на алармата.)

Така,че трябва да си се спасяваме сами,Василе.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че шоуто на Слави тази вечер беше повече от провокиращо:)

 

Ами може би защото не си бил(а може и да си бил, не знам) на мястото онзи човечец, който наистина за малко не се разплака. Скапана ни е страната. Някой ще влезе с резечка във вас и като го душмнеш - те осъждат, а не те оневиняват. Така каза адвоката. Присъда има, пък дали ефективна или не - няма значение.

Link to comment
Share on other sites

Защото Чък Норис така е казал! :laughing: Цял ден чета "факти" около тази култова личност и съм се напикал от смях. Има някои направо разцепващи:

1. Чък Норис е броил до безкрайност 2 пъти.

2. Чък Норис може да дели на 0.

3. Чък Норис може да победи стена на тенис.

4. Чък Норис не се изтласква от земята като прави лицеви опори. Той изтласква Земята.

5. Мъжкото достойнство на Чък Норис е толкова голямо, че си има свое мъжко достойнство и то е по-голямо от твоето!

Малко е грубо но:

1.Когато Иисус е ходел по вода, Чък Норис е ходел по Иисус.

2.Предишното заглавие на Библията е било "Чък Норис и приятели".

 

ето и още малко за Чък Норис

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...