Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Добро утро хора, денят е чудесен... малко вали на вън и все пак времето е много хубаво.

:)

Link to comment
Share on other sites

Това са още по-лошата версия на социално несъвместимите хора, които дискутирахме 2 цели страници по-горе. И тъй като не можем да правим музика за пет пари, сме решили да се намажем от носа до петите със страшни, страшни боички. Между другото трябваше ми много време да разбера, че вокала е мъж. Въпреки крайното ми впечатление, все още е недоказуемо, че не е жена...

 

Борисе бе, има толкоз блек по тоя свят, защо... това? С това... нещо дето е на вокалите:

1324s.jpg

Link to comment
Share on other sites

Нали се сещаш за приказката "кон с капаци"? Нито ще го гоня тоя да спя с него, нито ще се гримирам, за да изглеждам като него. Харесва им музиката им и толкоз. Кльомба с кльомбата! :)

Link to comment
Share on other sites

Ужасно е, не мога да го приема никакси. Ако някакси успееш да ме убедиш, че ги харесваш, щото правят готина музика, която те радва, а не защото имат кървища, грим и извратении и приличат на изроди, тогава може... :D

Link to comment
Share on other sites

WE THE FALLEN

 

 

 

Soon...

 

тия дивечи истински ли са? :laughing: Кажи, че са фотошопски изчадия ....... :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick

 

Интересува ме да правят такива неща:
;)

 

оглушяяяяяяяяяях :laughing: . Викам чакай все пак да ги видя. Всеки психично болен и с променен от настинка глас - може да се дере така :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме да правят такива неща:
;)

Баси ! Май сериозно одъртявам.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Не съм се кандидатирал за евродепутат, че да де убеждавам в това или онова. Имиджът е само в плюс. Аз съм прасе и няма да ми отива, иначе щях да се нося по подобен начин. И най-вероятно нямаше да си имам копче, но това е друг въпрос :)

Link to comment
Share on other sites

Ето, Гадо, кажи ми, защо винаги човек му идва да каже "аз одъртявам", а не "светът се изражда"?

Бе, ба ли го :unsure: ?! Виж ся, факт е, че годинките си минават..., дертовете ме натискат и май вече не отделям достатъчно време да се огледам наоколо. Също е факт (за мен), че еволюцията така както я разбирам е поредица от мутации (израждания) - като некачествените такива си отпадат по естествен начин.... Сега ще взема да се вкарам в някакви филми за разума и ентропията....

 

Ред. Нуждая се от някоя и друга бира!

Link to comment
Share on other sites

Ето ви една приятна, отпускаща, макар и малко тъжна песен. Изненадан съм, че група, която може да сложи абсурден МЕЧ голям колкото човек на корицата на албума си, може да направи толкоз хубава песен.

 

God Above God

 

[Edit] Сега и някой ако ми напише акордите, щото със слуха съм много зле... (Сандман - намиг, намиг) [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Ето ви една приятна, отпускаща, макар и малко тъжна песен. Изненадан съм, че група, която може да сложи абсурден МЕЧ голям колкото човек на корицата на албума си, може да направи толкоз хубава песен.

 

God Above God

 

[Edit] Сега и някой ако ми напише акордите, щото със слуха съм много зле... (Сандман - намиг, намиг) [/Edit]

Благодаря ти куре, спаси ми чувствителният слух, готина песничка!

:)

Иначе ето нещо и от мен в по-различен стил.

ЛИНК - Смених линка към песента, нещо по-хубаво и спокойно!

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме да правят такива неща:
;)

 

Аааааа ушите мииииииии... не това не мога да го харесам даже с насочен към главата ми пистолет... натискай спусъка!

 

 

Нали се сещаш за приказката "кон с капаци"? Нито ще го гоня тоя да спя с него, нито ще се гримирам, за да изглеждам като него. Харесва им музиката им и толкоз. Кльомба с кльомбата! :)

 

Бъзикаш се нали? Тоя реве все едно някой едновременно му реше ташаците и му бърка в задника с кръгло ренде

 

Бе, ба ли го :unsure: ?! Виж ся, факт е, че годинките си минават..., дертовете ме натискат и май вече не отделям достатъчно време да се огледам наоколо. Също е факт (за мен), че еволюцията така както я разбирам е поредица от мутации (израждания) - като некачествените такива си отпадат по естествен начин.... Сега ще взема да се вкарам в някакви филми за разума и ентропията....

 

Ред. Нуждая се от някоя и друга бира!

 

А ей тук сме на 1 мнение... включително и за бирата :)

 

----------------

 

ПС: Пуснах си малко AC/DC - ми харесва ми Thunderstruck... пуснах си това отново - мне, не мога да го изтрая изобщо...

Link to comment
Share on other sites

Първите два поста са точно като програмисти виц... Само те си ги разбират :D:D:D

 

А колкото до поста на smirnoff 2 страници назад - Любовта не боли! Тя убива...

 

 

 

 

 

...хиляди малки нервчета...

Link to comment
Share on other sites

:ph34r:

qEDIT - BlackGuardian is baaaaaack :D

Link to comment
Share on other sites

Woof Woof Woof Woof Woof Woof Woof Woof Woof Woof Woof плюс още 1100 пъти Woof!

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

А ей тук сме на 1 мнение... включително и за бирата :)

ПС: Пуснах си малко AC/DC - ми харесва ми Thunderstruck... пуснах си това отново - мне, не мога да го изтрая изобщо...

 

Хах..., мойта булка нали е най - добрия приятел на човека... ми се притече на помощ и ме снабди с биричка (сега прави вечерята и покрай нея - някви мезелъци)

 

ПС: За това време на денонощието се препоръчва и Рамщайн /Кайне ангел, Розенрот / освен АЦ/ДЦ...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...