Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Виж, че и той не иска! Иначе може! :D

 

Сега ако оправя и разгадая и strumming pattern-а и направо ще цъфна и ще вържа! Иначе на Мидекс версията звучи много убедително наплякана в програма с арпеджиатор.

 

[Edit] И стъпката от C на G7 ми звучи много голяма може би. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

http://ianchefff.blog.bg/izkustvo/2009/06/...e-ojenih.343118

 

Чета го това и ми изглежда сякаш злобил го е писал :rofl:

Четох го и аз в "Да се посмеете малко".... , да - напомня малко на Злобил, но си мисля, че нашият човек може много повече. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мисля че ще е второто ...... пия бири от рано дано да не остана разочарован

 

А иначе ми минава през главата..... какви са тия размери дрехи които се шият? Не останаха ли 100 килограмови мъже ?

Днеска за 2 чифта къси гащи и 5-6 фанелки съм обиколил всички магазини които се сетих , всяка фанелка която ми хареса е или М или в най-добрият случай Л (Л в повечето случаи не ми става) .... обиколих включително и магазините за "маркови дрехи" и нищо никъде няма големи номера дънките най-големите са 30-32 а аз нося 34 ..... еби му майката не всички са 50 килограма , бахти дискриминацията ......

За центъра и МОЛ-а пък да не говорим , абсолютни боклуци на космически цени , айде мани цените ми и там няма номера......

Като гледам напоследък колко дебели жени се разхождат и се чудя дали не са почнали да произвеждат ХЛ и ХХЛ само за жени.....

Link to comment
Share on other sites

I KNOW I'M AT THE HEART OF WINTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR

 

Любимия ми блек албум!

 

[Edit] Защо имам 9 гб саундтраци на игри... >.> 12343.th.png [/Edit]

Изявявам желание за саундтрака на DMC4 :>

Link to comment
Share on other sites

Прости им, почнали са в най-големия glam през 80-те, когато всичко е било КОЖИИИ, МАДАМИИИ, МУТОРИИИ... Сега поне са на вълна гръцка митология, последните три албума са им такива и дори текстовете са добре написани, не са бутафорни като на Manowar да речем.

Link to comment
Share on other sites

Ок, но все пак Virgin Steele :D На тяхно място със промяната на стила щях да променя и името :laughing:

(оф тва е от топлото и от книгата за изпита така че не ми обръщай внимание ако говоря глупости :wacko: )

Link to comment
Share on other sites

......не са бутафорни като на Manowar да речем.

 

А, "погалване" зад вратът...!?! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Ахахах, Гадо, моля ти се! :D

 

Няма да спорим и на тая тема, нали? Не мисля, че има мислещ човек над 16-17 години, който да може да взима подобни текстове насериозно. Дори не искам да се впускам в подробности защо са смешни...

Link to comment
Share on other sites

Ахахах, Гадо, моля ти се! :D

 

Няма да спорим и на тая тема, нали? Не мисля, че има мислещ човек над 16-17 години, който да може да взима подобни текстове насериозно. Дори не искам да се впускам в подробности защо са смешни...

Ммм..., не! Не мисля да споря с теб.... няма смисъл! Току що разбрах, че ти взимаш на сериозно текстове на рок банди.... :wacko: .... за това няма смисъл!

Link to comment
Share on other sites

Silly gado is silly.

Не мислиш ли, че прекаляваш с изказванията си на английски? В последно време повечето ти мнения са на този език. Ако искаш да си демонстрираш познанията го прави на някое друго по - подходящо за тази цел място!

Link to comment
Share on other sites

Не, не мисля... И не виждам как демонстрирам познания по каквото и да било, използвайки думи, които знае всяко дете в 3-ти клас.

Link to comment
Share on other sites

Не, не мисля... И не виждам как демонстрирам познания по каквото и да било, използвайки думи, които знае всяко дете в 3-ти клас.

3-ти клас къде? Вероятно в Англия, Канада, САЩ... Не знам английският да е станал официален език в България. Ако не си забелязал адресът на форума е bulforum.com. Ако поразгледаш малко ще видиш кой от всичките потребители пише най - много на английски език. Вероятно и другите потребители ще ти потвърдят каквото и аз. Прекаляваш в последно време. Ако не знаеш как да се изразиш на български значи си минал в една друга група която не е момента сега да коментираме.

Link to comment
Share on other sites

Това някакъв криворазбран патриотизъм ли е, какво е, не знам. Но няма смисъл да спорим. Ако загледаш какво съм писал, голямата част са интернет фрази и фразички с предимно хумористичен замисъл, които са се родили на английски и не работят иначе. Просто друг освен Злобила не ми беше правил забележка досега, но добре, ще се постарая да намаля, няма да казвам, че ще спра нацяло, защото ще излъжа :D

Link to comment
Share on other sites

А, "погалване" зад вратът...!?! :sayjin
Да разбирам раздразнението ти. Наистина е малоумно да наречеш бутафорна група, която всъщност е трагикомична...
Няма да спорим и на тая тема, нали? Не мисля, че има мислещ човек над 16-17 години, който да може да взима подобни текстове насериозно. Дори не искам да се впускам в подробности защо са смешни...
То да им бяха само текстовете - да ги разцелуваш... Ми то едни епични клипове стил нискобюджетен албански филм за Конан, а музиката - един монотонен риф, стил Гитар Хироу в ръцете на шестокласник, три типа ритъм, разпространени в творчеството им и композиции, които не искам да коментирам. Дори и група, която ги подиграва (Nanowar) свири по-добре от тях...
Ммм..., не! Не мисля да споря с теб.... няма смисъл! Току що разбрах, че ти взимаш на сериозно текстове на рок банди.... :wacko: .... за това няма смисъл!
Бас държа, че в този момент Ричи Блекмор е почувствал смущение в силата (disturbance in the force)...

 

Иване, има някои фрази, които просто си губят смисъла, като ги преведеш... Това си е част от съвременната англоезична интернет култура. И ако за някои от вас интернета се ограничава с т.нар. bg peering, има хора, които надничаме и отвъд езиковата бариера... Да преведеш някои от тези фрази е същото, като да преведеш "кор тате баница", или "на баба ти хвърчилото" на някой чужд език. И това, че използваме език, който на други е непонятен е неизбежно, същото е и с техническия жаргон, автомобилния, геймърския - винаги ще има някой, който не е разбрал. И не смятам, че трябва да ограничим тематиките на глупостите, които дрънкаме в тази тема, защото някой не е разбрал нещо.

 

Давам примери: "Скивай тая к'ъв диференциал има", "тоя яко се е набъфкал с трева", горенаписаните партитури (или табулатури, 'ба ли го), които бяха ясни за някои хора.

 

Поредна редакция: Да, в този контекст съм съгласен :)

Link to comment
Share on other sites

Това някакъв криворазбран патриотизъм ли е, какво е, не знам. Но няма смисъл да спорим. Ако загледаш какво съм писал, голямата част са интернет фрази и фразички с предимно хумористичен замисъл, които са се родили на английски и не работят иначе. Просто друг освен Злобила не ми беше правил забележка досега, но добре, ще се постарая да намаля, няма да казвам, че ще спра нацяло, защото ще излъжа :D

Нищо общо няма с патриотизъм ;).

 

Иване, има някои фрази, които просто си губят смисъла, като ги преведеш... Това си е част от съвременната англоезична интернет култура. И ако за някои от вас интернета се ограничава с т.нар. bg peering, има хора, които надничаме и отвъд езиковата бариера... Да преведеш някои от тези фрази е същото, като да преведеш "кор тате баница", или "на баба ти хвърчилото" на някой чужд език. И това, че използваме език, който на други е непонятен е неизбежно, същото е и с техническия жаргон, автомобилния, геймърския - винаги ще има някой, който не е разбрал. И не смятам, че трябва да ограничим тематиките на глупостите, които дрънкаме в тази тема, защото някой не е разбрал нещо.

Аз не съм казал да се пише изцяло и само на български с абсолютна забрана за всякакви други езици. В последните страници обаче чета повече неща на английски отколкото на български. Основна роля за тези постове има Curunir. Честно казано не се сещам за друг който да се изразява основно на английски. Може би само PSYCHOSIS. Честно казано не съм забелязал да се набива на очи. Даже не се сещам в скоро време да е писал нещо на английски. Надявам се ме разбра какво имам на предвид.

 

Edit:

Май не си ме разбрал какво исках да кажа. Ети ти малко примери:

 

I'd hit it

 

[Edit] repeatedly...

 

Не е кат да не съм ходил на 4chan, но просто цъкам на /b/ за random lols и се моля много силно да няма пениси. [/Edit 2]

 

 

I KNOW I'M AT THE HEART OF WINTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR

 

 

Silly gado is silly.
Link to comment
Share on other sites

Silly gado is silly.

Ооо...., дълбоко се извинявам! Как можах да не се сетя за... :woot ... Гениалните идеи около които се създават текстовете на рок бандите.... едно момче среща едно момиче..... същото като предното, но с добавка, че тя е кучка.... същото като предното - този път с добавка... той / тя колко страда... :wacko: или дълбоките теми за секса, алкохола и жените... опааа... и наркотиците (подреждаш рандъм и получаваш тема за различен тип парче). Олееее... щях да забравя! Ами тва чутовните герои с големите сабли, ми тва гръцка, нордическа и прочее митологии..... как да не ги вземе на сериозно човек тия текстове (чай ся, обясни ми коеточно им взимаш на сериозно!?)

 

 

Да разбирам раздразнението ти. Наистина е малоумно да наречеш бутафорна група, която всъщност е трагикомична......
Абе, гн. Разбиращ, какво ти беше на тебе първото колело...., бас държа, че сегашното (преди да го потрошиш) е в класи над първото ти... ама онова си има едно особено кътче в спомените ти, нъл...?
Бас държа, че в този момент Ричи Блекмор е почувствал смущение в силата (disturbance in the force)...

Аууу...., ще си направя мъдуро (почесване по топките с подбелване на очи) СИрьозно ли тва за Блекмор...? Човека наистина умее да свири.... и толкова (само не ми обяснявай какъв гениален текстописец е... молА ти се...)

Link to comment
Share on other sites

Гадо, ето затова ме е яд на теб напоследък, не казваш нищо конкретно, само се заяждаш и циклиш на празни обороти. Аз казах, че Manowar са бутафорни, ти смъмри нещо, после изобщо реши че няма смисъл да говориш повече. Сега Скорпа ти дава конкретни примери, ти продължаваш да не се съгласяваш нито с мен, нито с него и в същото време не казваш твоята позиция изобщо каква е и не даваш две думи в нейна зашита. Извинявай, ама това е заждане на много дребно.

 

За кътчетата, и аз съм слушал Manowar като малък, разбира се, един приятел ми даде Triumph of Steel в 5 клас и ми се накъдри косата от кеф. И още си пускам по някоя песен отвреме навреме, но тук въпроса е съвсем друг.

Link to comment
Share on other sites

Не мислиш ли, че прекаляваш с изказванията си на английски? В последно време повечето ти мнения са на този език. Ако искаш да си демонстрираш познанията го прави на някое друго по - подходящо за тази цел място!

 

 

Чудех се само на мен ли ми прави впечатление. Ако има награда "най-безсмислени постове в стил когато бях малък и се кефех на IRC" то определено отива при курунир.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...