Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ууу, Томахокс, това добро бе! :D

 

[Edit] Не може така, трябва и аз да върна жеста! Кой не чуе музиката на Bubble-то, да се срами! :D

 

[/Edit]
Link to comment
Share on other sites

Добро е я! Black , мерси , точно нея слушам в момента :D

Link to comment
Share on other sites

Feuer und Wasser kommen nicht zusammen

Kann man nicht binden sind nicht verwandt

In Funken versunken steh ich in Flammen

und bin im Wasser verbrannt

Im Wasser verbrannt

:rolleyes:

и това

Wenn sie Brust schwimmt ist das schön

dann kann ich in ihr Zentrum sehn

Nicht dass die Brust das Schöne wär

Ich schwimm ihr einfach hinterher

Funkenstaub fließt aus der Mitte

ein Feuerwerk springt aus dem Schritt

 

са идеални за тоз момент от времето заедо с биричката!

Link to comment
Share on other sites

Мразим Deutsch !

 

Edit: Curunir как се взима фонетиката при Самалиева? Че тая по цял час ни говори как е гладна и унорена пък ся изпит се точи...

 

Edit 2 : пазиш ли още UT2004 да разцъкаме :Р

Link to comment
Share on other sites

1. Самалиева... четох два следобеда за изпита й. Тя е... зашеметена по дефолт. Сега, не е добре така да се говори за жената, има проблеми някакви, това съвсем сериозно, емоционални ли, психични ли, физически някакви ли, не знам, но някакъв вид заболяване има. Тя не е заядлива, бях писал сравнително тънко на изпита, защото не бях назубрил достатъчно и имам 5. Не се стряскай. Просто я намери да ти се нанесе и подпише оценката навреме, че още помня какви приключения имах с един колега, с който я гонехме и търсехме за подписи и висяхме с часове напразно в новата сграда...

 

2. UT пазя, държа UT1, UT2003 и UT3, но сега има work rape. Ще играем, само да ми се разреди малко работата към средата на месеца.

Link to comment
Share on other sites

Майка му на гадния м***** от шекера пак се развика с някви молитви ! До ся викаше само сутринта в 5 ся кво му става почна и вечер :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

Що цензурираш мангал ? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Livin' in a house of caaards... :sayjin

Link to comment
Share on other sites

I'd hit it

 

[Edit] repeatedly...

 

4919.jpg <3 [/Edit]

 

[Edit 2] Не е кат да не съм ходил на 4chan, но просто цъкам на /b/ за random lols и се моля много силно да няма пениси. [/Edit 2]

Link to comment
Share on other sites

Нека и аз да се разпиша на страница 1111.

 

Бахти, ся ми се прислуша Pain, ама ще си пусна новият албум на Anaal Nathrakh ^_^.

 

I'd hit it

 

With over 9000 crowbars.

 

Имам чувството, че Курунир тайничко виси във 4чан :Д.

Link to comment
Share on other sites

Хах..., мойта булка нали е най - добрия приятел на човека... ми се притече на помощ и ме снабди с биричка (сега прави вечерята и покрай нея - някви мезелъци)

 

ПС: За това време на денонощието се препоръчва и Рамщайн /Кайне ангел, Розенрот / освен АЦ/ДЦ...

 

Aaaa и Ramstein, класикаааа! Come with me into the trees, даааааа :) И техните ми харесват също

 

 

http://ianchefff.blog.bg/izkustvo/2009/06/...e-ojenih.343118

 

Чета го това и ми изглежда сякаш злобил го е писал :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ш ей , няма барате Карин , че ще ви счупя ръчичките! :D

Link to comment
Share on other sites

22222!!!

 

SATAN GUIDE MY COCK!

 

Ае, лека на всички, утре ставане в 5 ^^, айляк :Д.

Link to comment
Share on other sites

И на двама ви мога да предложа да ходите да пасете марули в бостана на DJ Дамян. :)
Не знам от кой бостан к'во да рупаме, ама тия на снимката карат Мерлин Менсън да изглежда като консервативен начален учител от патриархално селскостопанско градче в затънтените части на Алабама, а Токио Хотел - като рекламни лица на Каменица (от "да спасим мъжа").

А след като чух визирания по-горе клип, Impaled Northern Moonforest ми звучат като Виенската филхармония...

 

 

+1 за остаряването. Отдавна зарязах слипнот и нещо последно време не могат да ме впечатлят такива агресорски напъни...

Link to comment
Share on other sites

Бе, ба ли го :unsure: ?! Виж ся, факт е, че годинките си минават..., дертовете ме натискат и май вече не отделям достатъчно време да се огледам наоколо. Също е факт (за мен), че еволюцията така както я разбирам е поредица от мутации (израждания) - като некачествените такива си отпадат по естествен начин.... Сега ще взема да се вкарам в някакви филми за разума и ентропията....

 

Ред. Нуждая се от някоя и друга бира!

 

добра идея :rolleyes:

 

I'd hit it

 

[Edit] repeatedly...

 

 

 

[Edit 2] Не е кат да не съм ходил на 4chan, но просто цъкам на /b/ за random lols и се моля много силно да няма пениси. [/Edit 2]

 

:laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Шшш пак са насвирих кат магаре..и много мисли ми минават през главата...чак се чудя коя да напиша...

Link to comment
Share on other sites

Ето ви една приятна, отпускаща, макар и малко тъжна песен. Изненадан съм, че група, която може да сложи абсурден МЕЧ голям колкото човек на корицата на албума си, може да направи толкоз хубава песен.

 

God Above God

 

[Edit] Сега и някой ако ми напише акордите, щото със слуха съм много зле... (Сандман - намиг, намиг) [/Edit]

Я виж: много ли съм пиян или не много?

Интро: Bm, A, Em, D, C, Bm, A/E(примерно)

Kuplet: Bm, A, Em, D, Bm, A, Em, D, C, Bm, A

Нещо ла-то е някво друго, ама сега наистина много ми се спи, а и съм пуснал тихинко хавата да не будя врага... Утре ще го прочета на ново и ще ти го пратя.

Link to comment
Share on other sites

[Edit] Сега и някой ако ми напише акордите, щото със слуха съм много зле... (Сандман - намиг, намиг) [/Edit]

 

To ако слушаш такива неща и още по-зле ще стане :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Я виж: много ли съм пиян или не много?

Интро: Bm, A, Em, D, C, Bm, A/E(примерно)

Kuplet: Bm, A, Em, D, Bm, A, Em, D, C, Bm, A

Нещо ла-то е някво друго, ама сега наистина много ми се спи, а и съм пуснал тихинко хавата да не будя врага... Утре ще го прочета на ново и ще ти го пратя.

Не го слушай - много е пиян! :devil :laughing:

Интро: G-D6-em-D-C-G6-am-a7

Куплет: G-D6-em-D-G-D6-em-D-C-G6-am-a7-G-D6-em-D-G-D6-em-D....и т.н., ако разбира се продължава същото - нямам мерак да я слушам докрая. :P

(легенда: "m" - минорен акорд ; "6" - секстакорд ; "7" - септакорд)

 

Дай та цункам! :love
И на теб мерси, Мидексов! :D

Само не ме цункай... :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...