Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Може би водят тъй като главно пенсиите гласуват сутрин :) И ми е интересно как определят предварително кой води, след като няма преброяване на гласове ??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

БСП води ?? ОМГ. Как стават тези фокуси ? Колко още съсипване на държавата са нужни за да спрат да гласуват за турско-комунистическата сган ? Писна ми да гледам наглата мазна мутра на сергея.

Link to comment
Share on other sites

Не измират, кво да ги правиш. Доста са калени по време на комунизма. Масово пък младите не им пука за нищо и така стават нещата...

 

Това са такива промити мозъци, че БСП спокойно можеше да си дари парите за благотворителност и пак %-тите щяха да са същите.

Link to comment
Share on other sites

...
Разбира се, че твоят "синтактичен разбор" е по-правилен, ама тея секстакорди...щом аз бях забравил какво значи D6 и го написах D/F#(което, ако се замислиш е същото, но по-непиянистски написано), на Curunir сигурно ще му е още по-трудно.

Иначе - respect! :bowdown:

А, между другото, Curunir-e, ти на какво ще искаш да го свириш това?

 

 

Това добре, ама сега половин час ще си пресмятам нотите кое кое е по номенклатурата с английски букви :D

 

Скромните ми познания по музика са изцяло от интернет и там всичко е C/D/E/F и т.н.

Вземи си купи "Елементарна теория на музиката" и при добро желание "Хармония" на Парашкев Хаджиев(и 2-те). Особено първата ще ти бъде много полезна. Айде хармонията, освен, че е трудна, е и класическа и е за хорове и общо взето забранява неща, благодарение на които много банди и музиканти са станали известни... :) Като например паралелните квинти при двуглас(май така се викаше това). Ама ЕТМ си е задължителна и много неща ще ти станат ясни.

 

 

Ибах, според предварителните БСП (или както фокус я наричат, за да няма законови проблеми - "Тефтерчето на Дядото от Бузлуджанския конгрес") пак води...
Еми за сега води, щото младите още не са станали. Снощи знаеш ли колко хора имаше по кръчмите и баровете да размишляват за кой да гласуват?

 

Абе, аз бива да отида да гласувам, ама като не знам кои са кандидати? От някъде мога ли да ги прочета кои са?

Link to comment
Share on other sites

Сандмане, обърнах половината град, тая книга я няма никъде... :(

 

Имам тука свалени доволно количество Berklee учебници и по обща теория, и по хармония, но са много обемни, не съм седнал да прелистя всичко още.

Link to comment
Share on other sites

На нивата по покривите в кампанията играех с 2 реда слънчогледи, 2 реда царевица, 2-3 реда зелки и после звезди. Минават се.

Link to comment
Share on other sites

Ок как се очаква да спра Gangantuar zombies?

Добре е да имаш нещо за забавяне - или ледени грахчета, или ледена диня. Като цяло дините са супер оръжие за нивата на покрива. Зелките може само за началото да ги ползваш, докато събираш слънце.

Link to comment
Share on other sites

Добре е да имаш нещо за забавяне - или ледени грахчета, или ледена диня. Като цяло дините са супер оръжие за нивата на покрива. Зелките може само за началото да ги ползваш, докато събираш слънце.

 

Ъм още нямам диня, мисля сега да пробвам с ледените грахчета. Иначе аз минах 1 - 2 нива със зелки и царевица и като скочи ония малкия от гърба слагам 1 червена чушка и тя ги убива и двамата, обаче като се случи тоя дебелия да е с много от нормалните зомбита зелките бият по тях и дебелия минава и изринва всичко... а ако ползвам чушка в началото няма да имам после за като слезне малкия и пак умирам... обмислям да взема череши и чушка и ако се случи така пускам черешите да разчистят малките зомбита и след тва всички по големия и след тва чушка да ги довърша :)

 

Edit: screenshot138.jpg

Link to comment
Share on other sites

Егати и тъпите оФци... 31% приблизително... еми начи другите 69% им е все тая как, къде и с кого живеят... по един безплатен билет и към Анадола.

Link to comment
Share on other sites

Останалите 69%

Иначе най ме е яд, че РЗС не получават нито един. Но какво да ги правиш, простаците едно си знаят, едно си правят

Link to comment
Share on other sites

31% е ужасно на фона на всичките призиви за гласуване и всичкото дето се изговаря в медиите и помежду хората, и по форуми като тоя и навсякъде.

Link to comment
Share on other sites

Може би водят тъй като главно пенсиите гласуват сутрин :) И ми е интересно как определят предварително кой води, след като няма преброяване на гласове ??

 

В урната, в която аз пусках плика, чакаха 759 гласа. До 17 и 30 имаше едвам 200, че и под 200 гласа според лелката там. Макя му свинска. Холандците си го казаха, че не искат карабинерия в ЕС, а ние зорлен ги бутаме на там демба. :pirate

Link to comment
Share on other sites

Жалко, много. Не знам какво съм им направил на тия бастуни да ни наказват така. :angry: И те са си заплаха, редом с циганята. Добре, че поне те ще си заминат скоро. Адски са прокажни.

Link to comment
Share on other sites

Гласува ли ?

- Не, и няма

Що уе ?

-Много ми е далече

 

като го чух тва за 3 пат и .....

Link to comment
Share on other sites

Ае, стига с тея РЗС. То бива популизъм, бива, ама чак толкова евтин... :lol:

Няма смисъл да се пеня излишно. Мисли прагматично. Само заради факта, че ако те бяха влезли ДПС или БСП щяха да имат с 1 мандат по-малко трябва да съжаляваме...

Link to comment
Share on other sites

Лекьосаните 18-годишни абитуриенти и 19 годишниите първокурсници, които са прекалено заети да се е*ат по квартирите си и да пият кафе с ледена количка в някой бар или кафе, вместо да си поместят задника и да пуснат една бюлЯтинка... Видях точно едно по-младо от мен момче днес в секцията, което на това отгоре познавах от английската (т.е. не беше квартален картоф, който ходи по потник и говори на Йо, мен!). Не видях никой друг на или около моите 25 години. За сметка на това баби не е като да нямаше...

 

Но да не се пеним, че няма полза. Ще запуша, да го ева!

Link to comment
Share on other sites

Няма смисъл да се пеня излишно. Мисли прагматично. Само заради факта, че ако те бяха влезли ДПС или БСП щяха да имат с 1 мандат по-малко трябва да съжаляваме...

 

 

Да вкарам Яне, за да изкарам Станишев/Доган... ти на това добър ход и прагматично мслене ли му казваш? Аз му казвам тъпо изпълнение. Или - да се простреляш собственоръчно в крака... Трябваше повече гласове за сините, трябваше... Вместо за тоя палячо Яне, дето го отхранват в ДАНС, за сините трябваше да гласувате - така се вадии бСП от кошарата.

 

Янето си изигра ролята - с популизъм и високопарни приказки, да отвлече гласовете на тези, които иначе биха гласували за дясното... така намалява гласовете на сините и пожарникарите... да не мислите, че си е мислил, че ще вкара евро депутати?! Да бе. друга му е играта. Добавете гласовете дадени за него към тия на сините или ГЕРБ и съвсем друга ще е картинката за БСП-ДПС... ама не - гласувайте за Яне...

Link to comment
Share on other sites

Хм, палячо...не знам.За мен всичките са палячовци, но за момента това се предлага.Янев много набляга на публичността, но до сега не съм чул един сериозен политически аргумент срещу него и действията му.Такъв бил, онакъв бил...и какво?Това плюене без факти вече го видяхме.

 

Не го защитавам ама да си простак и да наричаш другите простаци...нищо, че си премиер и не отговаряш в студио или въобще пред микрофон на нито един конкретен въпрос.Всички са един дол дренки горе-долу...само дето някой са прекалено нагли.

Link to comment
Share on other sites

Хм, палячо...не знам.За мен всичките са палячовци, но за момента това се предлага.Янев много набляга на публичността, но до сега не съм чул един сериозен политически аргумент срещу него и действията му.Такъв бил, онакъв бил...и какво?Това плюене без факти вече го видяхме.

А как ще коментираш момента в който точно Янев подкрепи БСП и ДПС при гласуването за 8%-те процента граница за коалиции? Цялото това нещо беше директно насочено към сините партии за да им попречат да влезнат в следващият парламент. Нека да позная. Пак си решил да си компетентен във всяка една темата без да си достатъчно запознат.

Link to comment
Share on other sites

засега ще се въздържа от по-сериозен коментар, но янев не е случаен. И със сигурност не е такъв за какъвто се представя. След интензивно практикуваният от БСП таргет маркетинг (сори за инглиша, курнира само да не скочи сега :rolleyes:) в последните 10 години, нищо чудно да запълва липсата на гласове за бсп в дясното пространство.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...