Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ся... на шега, на майтап, ама трябва да признаем, че момичето колкото и да е яко, си остава промита ужасна метълка. Защо? Защото ето, вижте кой я лющи:

 

le4b11d6e3dfa4ff78151fd.jpg

 

Вари го, печи го, тъпа метлълка is тъпа.

 

Не е особено правилно да се съди по външния вид за качествата на някой човек въпреки че и аз го правя но винаги се опитвам да си спомня че един мой приетел е измежду най-добрите програмисти които познавам и за когото с чисто сърце бих дал препоръки а той изглежда по горе-долу същия начин (вероятно с едно 30-40 кила отгоре на този, но в прическата го докарва даже неговата е по-"буйна").

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Напротив, когато човек е изпаднал, космясал метъл, който така и не израства тийнейджърското си желание да ходи в кожи и на 40 все още е с фанелата си на Mеталика и със скъсани дъкни, тогава определено можеш да го съдиш по външния му вид. :D

Link to comment
Share on other sites

Напротив, когато човек е изпаднал, космясал метъл, който така и не израства тийнейджърското си желание да ходи в кожи и на 40 все още е с фанелата си на Mеталика и със скъсани дъкни, тогава определено можеш да го съдиш по външния му вид. :D

Тва са вика бохемство :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Английски в три урока

 

Първи урок, английски за начинаещи:

 

"Три вещици разглеждат три часовника "Суоч". Коя от вещиците кой

 

часовник разглежда?"

 

А сега на английски!

 

Three witches watch three swatch watches. Which witch watches which swatch

 

watch?

 

Втори урок, английски за напреднали:

 

"Три вещици-травеститки разглеждат три бутона на часовници "Суоч".

 

Коя от вещиците-травеститки кой бутон на часовниците "Суоч" разглежда?"

 

А сега на английски!

 

Three switched witches watch three Swatch watch switches. Which switched

 

witch watches which Swatch watch switch?

 

 

Трети и последен урок, английски за абсолютни професионалисти:

 

 

 

"Три швейцарски вещици-кучки, които имат желание да си сменят пола,

 

разглеждат три бутона на часовници "Суоч". Коя от швейцарските

 

вещици-кучки, които имат желание да си сменят пола, кое бутонче на

 

часовниците "Суоч" разглежда?"

 

А сега на английски!

 

 

Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches,

 

watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch, which

 

wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss

 

Swatch watch switch?

Link to comment
Share on other sites

Според мен на това му се вика истина! :)

Практиката и опита ми показва, че хора, които изглеждат като измъкнати от 80-те, а са на 30+ имат и начин на мислене като на хора от 80-те. Не може да изглеждаш по описания от Curunir начин, да си мислиш че Smoke on the water e хавата и да имаш претенции, че си много стока и знаеш как стоят нещата. И в случая никой не говори(поне аз не говорая) за това с какъв нос, очи или ръст си. Хората не могат да променят някои части от тялото си, но поне прическа и дрехи могат. Аз лично, никога не бих приел на сериозно човек, който изглежда като ранния Брус Дикинсън, а е на 35...

Link to comment
Share on other sites

DON_CHEFO изби рибата :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Бла - бла....

 

 

Дрън - дрън....

Ма толкова да сте зле и дваматааа.......! И кво, всички ли са длъжни да се водят по сегашната хомосе/ (пардон) метросексуална мода....?

 

Не, длъжни са да не изглеждат като клошари, ако не искат да се отнасят с тях като с такива.

Ами уточнявай се бе, пиле....!

 

П.с. Ма, те метълите като клошари ли изглеждали.... :blink: ? Сигурно аз в пънкарските ми години съм изглеждал като извънземен.....

Link to comment
Share on other sites

Не видях някой да говори за метросексуална мода или нещо такова. Говоря за нормално облекло сочещо някакъв стил и индивидуалност поне малка, а не да се облечеш по калъп. Ама кво разбирам аз от тези неща - не съм просветен - не нося кожени гащи и кубинки при 40 градуса, не мириша на пот, бира и мастика постоянно. Къде съм тръгнал да говоря за стил и начин на обличане.

А като стана въпрос за жените, приличащи на барбита - с изрусени коси с екстеншъни, със силиконови бюстове, 40 солариума в месеца и т.н. - то гроздето е кисело! :P

...Сигурно аз в пънкарските ми години съм изглеждал като извънземен.....
Аааааа, ей там е работата, колега! Ти си имал такъв период от живота си и си го надрастнал, както и аз съм го имал, както и почти всеки го е имал. Аз говоря за хората, които са на по 40 с по 1-2 деца и продължават да изглеждат по този начин.

 

А за Antares - преди да ме заплюе ще кажа, че съм го виждал как изглежда на живо и не ми прилича на тези, които споменах. А може тогава да е бил цивилен - не знам. При всички положения си имам мнение по този въпрос и мисля, че имам пълното право да го споделя - за това е този форум!

Link to comment
Share on other sites

Това не е грозде, това е баклава, гроздето можеш да го ядеш всеки ден, ама това е за по-рядка употреба, иначе се хавща диабет (т.е. идва точката на насищане, в която вече не можеш да понасяш простотията) :D

 

[Edit] Паранормалните ми способности ми позволяват да предугадя как сега Скорпуса ще се защити, че носи кожени гащи и има дълга коса, чувствам го! :D Споко, Скорпус, теб те обичаме! :D [/Edit]

 

[Edit 2] И, да, именно за това става дума, и аз имах период, в който дънките ми бяха в кубинките, признавам си без бой, един-единствен път излязох така и в топло време. И носех фанели с нечетливи имена на групи и т.н. Но както и Сандмана казва, важното е да се наживееш на това и по някое време, по възможност преди 20-ина години, да понамалиш и полека с времето да започнеш да се обличаш по-нормално. [/Edit]

 

РаПтата е дебела, Скорпа се оля да пише, а аз тръпна! :D

Link to comment
Share on other sites

..... Но както и Сандмана казва, важното е да се наживееш на това и по някое време, по възможност преди 20-ина години, да понамалиш и полека с времето да започнеш да се обличаш по-нормално.

 

Що, т'ва къде го пише.....? :blink:

Абе, общо взето нямам против нито един начин на обличане, стига съответния човек да се е облякъл с вкус и да му отива, а не да мирише на нафталин или пък на вазелин.

 

Ааааа.....! Е, те за това говоря и аз бре, колега!

Link to comment
Share on other sites

Отказа'а се. :) Явно е решил, че не си струва да се занимава със заблудени педалчета като нас... :)

А относно баклавата - мога да я ям всеки ден, стига да е от различни тави, ако ме разбираш... ;)

Аз лично не се чувствам достатъчно зрял, въпреки че съм на 25, т.е. има още на къде да раста и не мога да приема момичета на 22-23+, които пък се обличат като майка ми, защото са зрели и т.н.

Абе, общо взето нямам против нито един начин на обличане, стига съответния човек да се е облякъл с вкус и да му отива, а не да мирише на нафталин или пък на вазелин.

Що, т'ва къде го пише.....? :blink:

Прав си - никъде не го пише. Трябва всякакви да си ги има. От далече да се забелязват колко пари струват, та нормалните хора да си знаят и да не се занимават с тях! Сега като се замисля - наистина си прав! Даже трябва да има такива, които да си извадят дрешките от детските години, сещаш ли се, като от Войната на таралежите....да ги прекроят малко и да си ги носят. Къде пише, че не може? Някои могат да се обличат като от 18-ти век, щото се чувстват от тази епоха. А трябва да има и хипари, които да спят на палатки в градската градина и да се друсат нон-стоп с LSD - щото за тях това е хавата. И да си правят оргии в шадраваните. Трябва да има и такива, които да се обличат като от филм на ужасите и да си носят умрели животни увесени на коланите. Общо взето цирка трябва да е пълен, че тогава хората да не се страхуват на какъв ще попаднат, ами да си го виждат предварително.

Докато има хора, които с облеклото си "крещят": "аз съм от тази купчина хора", аз мислено ще си ги поставям във съответните купчини и ще мисля за тях под общ знаменател! Когато самия ти нямаш отношение към собствената си индивидуалност, не го изисквай от другите да го имат към теб!

Link to comment
Share on other sites

Що, т'ва къде го пише.....? :blink:

 

Не го пише, това се нарича здрав разум или common sense, или not looking like a hopeless bum, или i want to get a job, или i plan on getting a girlfriend.

 

Щото моля ви, не ми обяснявайте, че жените си умират по космести типове със съдрани гащи и фанела на IMPALED NORTHERN MOONFOREST...

Link to comment
Share on other sites

Не го пише, това се нарича здрав разум или common sense, или not looking like a hopeless bum, или i want to get a job, или i plan on getting a girlfriend.

 

Щото моля ви, не ми обяснявайте, че жените си умират по космести типове със съдрани гащи и фанела на IMPALED NORTHERN MOONFOREST...

Мхъм..., пък някъде някакъв доста голям учен беше казал, че "здрав разум" наричаме предрасъдъците които са ни били набити по време на детството....., ма къв ли е пък тоя..... Ще ме извиняваш, ама не дрешките е**т жените! Нъл си я чувал тая - Блага дума, железни крака отваря !

Когато самия ти нямаш отношение към собствената си индивидуалност, не го изисквай от другите да го имат към теб!

За тебе индивидуалност да не би да означава - да носиш дрешки като всички останали..... ? Щото както и да го погледна, за мен не означава това.

Link to comment
Share on other sites

Да де, ама нали се сещаш, че всичко е комплексно. Не можеш да изглеждаш като царвул(Нещо средно между Гайтанвеждьо войвода и Шишо Бакшишо) и да си най-големия сваляч на Света, щото си сладкодумен. Мисля, че всички ще се съгласите, че една хубава и поддържана жена не би си легнала с някой, който не се е къпал от 2 седмици и в косата му се е завъдила нова цивилизация, която вече е открила религията, само, защото рецитира любовни стихове на Яворов.

 

/едит: аз пък кво се активирах изведнъж - 180 поста в минута. Спирам се - кой както иска да си се носи - има това право. Въпроса е, че обикновено по-специфично облечените пропищяват, че ги пренебрегват заради външния им вид. Еми аз такива проблеми нямам, защото се обличам по възможно най семплия начин(и все пак се стремя да изразя някакъв мой си стил и индивидуалност, но без да се набива на очи) и се стремя да правя впеатление не на базата на дрешките си... Не казвам, че така трябва да правят всички, и че трябва да се съгласят с мен. Просто за мен това е правилно. Айде чао ви - отивам да се подстригвам за ужас на всички заклети хеви-дет-ултра-блек-хардкор-метъли!

Link to comment
Share on other sites

Да де, ама нали се сещаш, че всичко е комплексно. Не можеш да изглеждаш като царвул(Нещо средно между Гайтанвеждьо войвода и Шишо Бакшишо) и да си най-големия сваляч на Света, щото си сладкодумен. Мисля, че всички ще се съгласите, че една хубава и поддържана жена не би си легнала с някой, който не се е къпал от 2 седмици и в косата му се е завъдила нова цивилизация, която вече е открила религията, само, защото рецитира любовни стихове на Яворов.

Ок! Хубу! Само ми обясни, защо бъркаш понятието небрежен външен вид с нечистоплътност....!? :blink:

 

Защото в действителността ги виждаме много пъти да вървят ръка за ръка...

Да де, но не задължително! На мен адски противно впечатление ми правят гъзета и пикли с напомадени коси. Изглежда адски нечистоплътно!

Link to comment
Share on other sites

Ок! Хубу! Само ми обясни, защо бъркаш понятието небрежен външен вид с нечистоплътност....!? :blink:

 

Защото в действителността ги виждаме много пъти да вървят ръка за ръка...

Link to comment
Share on other sites

Гадо, заяждаш се на дребно и целенасочено, спор да има, а не защото така го мислиш и вече ич ни моа та трая, да ме прощаваш.

Link to comment
Share on other sites

Гадо, заяждаш се на дребно и целенасочено, спор да има, а не защото така го мислиш и вече ич ни моа та трая, да ме прощаваш.

Да, заяждам се съвсем целенасочено щото точно така го мисля, ама ти много бързо се предаваш....

Link to comment
Share on other sites

предлагам да не спорите повече, че курнира сега ще ви игнорне всичките

тъкмо тва ми беше на акъла - едва ли не прозвуча като заплаха към Гадо за игнор :laughing:

Link to comment
Share on other sites

предлагам да не спорите повече, че курнира сега ще ви игнорне всичките

Ееее..., той със мен толкова брутално няма да постъпи....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...