Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Въх, отварям форума и гледам се разкрасил :wub::) Браво, браво ;) Този цвят не е точно моя, но става :rolleyes:

Пффф..., оакано черно-сивкаво-кафяво преливащо се в нежно насрано сиво...., 'лъзнах си веднага старият скин.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не ми харесва, че в цитатите на предни постове името на оригиналния писач не е почернено както беше преди. Сега е по-трудно да забележиш по-лесно кой са цитирали.

 

Също така, току шо догледах филма Сталинград, немски, игрален, не документален. Тва е ужасна история :( Но много ми хареса как на практика епичните битки бяха сведени до минимум и беше показана цялата мизерия на войната, без героизъм по американски, просто гадост, без поетични хиперболи, простичко и натурално. В края на филма всички герои, които следеше филма, бяха умрели...

Link to comment
Share on other sites

Не ми харесва, че в цитатите на предни постове името на оригиналния писач не е почернено както беше преди. Сега е по-трудно да забележиш по-лесно кой са цитирали.

 

Също така, току шо догледах филма Сталинград, немски, игрален, не документален. Тва е ужасна история :( Но много ми хареса как на практика епичните битки бяха сведени до минимум и беше показана цялата мизерия на войната, без героизъм по американски, просто гадост, без поетични хиперболи, простичко и натурално. В края на филма всички герои, които следеше филма, бяха умрели...

Е супер...сега няма нужда да го гледаме и ние :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Също така, току шо догледах филма Сталинград, немски, игрален, не документален. Тва е ужасна история :( Но много ми хареса как на практика епичните битки бяха сведени до минимум и беше показана цялата мизерия на войната, без героизъм по американски, просто гадост, без поетични хиперболи, простичко и натурално. В края на филма всички герои, които следеше филма, бяха умрели...

 

Мм... да, готин филм! Аз май не се сещам за друг такъв на тема втората световна, който да показва нещата от немска гледна точка..., или може би, само "Гулаг" до някъде е такъв.

Link to comment
Share on other sites

След толкова много виртуални спорове мерил ли си си скоро виртуалния куре* ? Я кажи с колко е пораснал след толкова постове ?
Станал е 2,1225448334756618274978650725875 узита. С този пост ще станат 2,1229718189581554227156276686593
Link to comment
Share on other sites

Новия скин не е особено як,ама стария ми беше писнал на уйо да го гледам и затва ще го сменя :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Новия скин не е особено як,ама стария ми беше писнал на уйо да го гледам и затва ще го сменя :laughing:

Дразни ме само малкото прозорче за емотиконки :(

Link to comment
Share on other sites

Също така, току шо догледах филма Сталинград, немски, игрален, не документален. Тва е ужасна история :( Но много ми хареса как на практика епичните битки бяха сведени до минимум и беше показана цялата мизерия на войната, без героизъм по американски, просто гадост, без поетични хиперболи, простичко и натурално. В края на филма всички герои, които следеше филма, бяха умрели...

 

Трябва да има повече такива филми показващи грозната действителност, а не такива героични сладникави истории като повечето филми дето ги правя Холивуд.

 

ПС: Antares rulz! От няколко дена неговите постове ми оправят настроението.... между другото мисля дали да не си взема шофьор... както е тръгнало скоро ще очистя някой нахалник на пътя. 15 минути каране = 15 минути нерви... или шофьор или хапчета със зелена рецепта...

Link to comment
Share on other sites

Станал е 2,1225448334756618274978650725875 узита. С този пост ще станат 2,1229718189581554227156276686593

Густооооо !!!! Можеш ли да го носиш в реалния свят този виртуален к*рец или ти натежава ?

Link to comment
Share on other sites

в 2:42 през ноща (преди около час и 15 мин) пред Фламинго покрай мен,докато вървях на платното ,щот бях подгрял в 1 приятел след мача, профуча Червен Голф с 2 бели ленти,кво правеше та завиваше на червено надясно по Руски след това,и колко е хубаво по това време да набараш случайно фурна която току що да са извадили топъл хляб от пещ на 3 крачки от Фламинго и центъра,нещо което от мн години не съм изживявал :laughing:

Link to comment
Share on other sites

в 2:42 през ноща (преди около час и 15 мин) пред Фламинго покрай мен,докато вървях на платното ,щот бях подгрял в 1 приятел след мача, профуча Червен Голф с 2 бели ленти,кво правеше та завиваше на червено надясно по Руски ...........

Защо ли ми напомня на един голфа с 2-те бели ленти на един наш съфорумец... :woot

Link to comment
Share on other sites

Густооооо !!!! Можеш ли да го носиш в реалния свят този виртуален к*рец или ти натежава ?

 

Ти пък - форума е реалния свят на Антарес. Тук е вървежен, печен и супер духовит, чак течение става... компесаторна реакция му се вика. Подменя реалния живот с виртуалния, защото в реалния му е доста трудно да се докаже и реализира. За разлика от тук - тук ще пусне една-две тъпи реплики по адрес на някой като Стенли, като задължително вкара "насран", "ебан" и т.н. и хоп - вече е НЯКОЙ. А извън форума? Извън форума го мачкат, тормозят, един такъв дребен и нищожен... с няколко пресни, пресни житейски провала зад гърба си, доста смачкано самочувствие. Носи няколко съвсем реални члена, но по един особен начин. И какво му остава освен да изпъква във форум, като се прави на голем пред някой като Стенли. Жалък образ. Така да се каже - участието му тук, "впечатляващите" му изяви, са с чисто терапевтична цел. Не виждаш ли, че нестово "препечатва" теми, постове и смешки от форум във форум - с форумите се изчерпва всичко.

Link to comment
Share on other sites

ооооооооооооууууууууум (да си кажа първо дето ми го изтрихте ... дръжкодръвци)

защото участъците за пешеходците са концентрирани с моторни превозни средства).

защото в bg всичко е "мое" и е направено за "мен"

защото сме демократична страна

още колко ... ?!?

life sucks, so suck it and get used to it.

едит:

... понеже се заговори за пилета и духалки ... ми хрумна, че то хубаво ги мерите .. премятате .. ама има ли кой да ги топли тези нещастни животинки .. тралалалала с х*й в уста ... троп-троп

Link to comment
Share on other sites

Хубаво време, ясно... настроение имам, ясно... обаче едно нещо ме човърка цял ден до га е*а значи.

Усещам че ако отида до доктора ще трябва да седнем на един сериозен дебат на тема "какво ми е всъщност", защото гърлото не спира да ме дразни от много време.

Как ги мислят те'я диагнози не ги знам, имал съм фаренгит, имал съм възпаление, имал съм още няколко възпаления, ама да пия парацетамол и щяло да ми мине. Аз мога да си поставя по-добра диагноза, баси. От де се намират такива образи не знам просто.

:angry:

Link to comment
Share on other sites

те хората са казали "като се знам какъв инженер съм, как да отида на доктор?"

ще счупя класациитееееееееееееее

аз се провъзгласявам за крал на всички х*ьо*е, коя ще е кралица

Link to comment
Share on other sites

Можеш ли да го носиш в реалния свят този виртуален к*рец или ти натежава ?
Не, не мога. За това се старая да не излизам от форума.
...
нещо напрегнат ми се струваш :D
Link to comment
Share on other sites

Защо концентрацията на пешеходци е най-голяма върху участъците, отредени за колоездачи?!
Защото им връщат на колоездачите, които постоянно карат на алеите за пешеходци! :laughing:

 

 

.. ама има ли кой да ги топли тези нещастни животинки .. тралалалала с х*й в уста ... троп-троп
То ако имаше, нямаше да има време да си ги мерят! В смайсъл, нали трябва първо да го извадиш от въпросното "отоплително тяло", че тогава да го мериш, а кой ти бяга от там...

 

 

...имал съм фаренгит...
Ти пак добре, ми на мен ми казаха, че съм преболедувал фаренгит преди 1-2 години, а тогава нищо такова не ми казаха... Радиация няма, ама до 2-3 години ще изчезне!
Link to comment
Share on other sites

А кой си боядиса яйцата? Бързо снимки и да показвате :woot

 

"Тъй като днес е ден на Секретарката - честито на всички празнуващи xmas.gif"

 

Мислех да почерпя, ама се отнасяло само за тези на юристите... Аз съм на инженер :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ти пак добре, ми на мен ми казаха, че съм преболедувал фаренгит преди 1-2 години, а тогава нищо такова не ми казаха... Радиация няма, ама до 2-3 години ще изчезне!

Да, то първо съм бил с фаренгит, после беше грип, после уж било възпаление, а сега алергия, ми да си избере едно от въображаемите диагнози и да ги караме по важност.

Все за гърло ходя, все при един лекар, все различна диагноза получавам.

Преди ми изкараха ангелите като ми казаха че може да имам хепатит, пък стоях 3 дни в болницата (щото докторите почивали събота и неделя) за да разбера че нищо ми нямало, поне това ме зарадва, по-добре от колкото да ми има нещо.

Хубаво че имам някъв късмет, та все се наглася работата някак си.

:)

Link to comment
Share on other sites

............................ .. .. ..........

Хубаво че имам някъв късмет, та все се наглася работата някак си.

:)

 

Не не, просто имаш лека форма на хипохондрия...., но с подходяща терапия не е нелечимо.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...