Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ха..ха...явно знаеш цялата история... :laughing:

Жена ми може да кара, но така и не се нави да изкара книжка, тъй като я карам навсякъде и по всяко време...

 

Аз за себе си говорех всъщност но гледам при вас положението е идентично :laughing:

Link to comment
Share on other sites

За отхвърлянето на ветото гласуваха общо 127 депутати – от „Коалиция за България“ – 76, и от ДПС – 33-ма. Към тях се присъединиха "Ред, законност, справедливост" , "Атака" и независими депутати.

 

Погрешно ли тълкувам или 'Ред, законност, справедливост' и 'Атака', които по принцип се бунтуват срещу Доган, му помагат да си гарантира оставането в парламента?! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Погрешно ли тълкувам или 'Ред, законност, справедливост' и 'Атака', които по принцип се бунтуват срещу Доган, му помагат да си гарантира оставането в парламента?! :unsure:

По-скоро идеята е че депутатите в парламента реално погледнато са преди всичко колеги и след това политически противници. "Борбата" е за пред хората. Определени хора печелят изборите... през мандата си правят каквото правят... до края те вече са обвинени от обществото за грешките им били те направени нарочно или не... при което хората озлобени един вид от текущите управляващи и заслепени от "борбата" гласуват за политическите им противници.

 

Но реално погледнато това са ЕДНИ И СЪЩИ ХОРА. Елитът е един и същ, просто марионетките се сменят тъй като все пак основната ти цел като депутат е да си там докато може. И всеки е сляп... плюнчи се за глупости .. разнищвайки политиката без да разбере че всъщност той е поредното човешко същество във zombie-like existence :)

 

Танцувайте малки роботчета ;)

Link to comment
Share on other sites

mIRCata, Честит Рожден Ден и от мен и Jozo. Да си жив, здрав, много щастлив, обичан и обичащ.. Весело изкарване. Явно ще ти върви като по вода :D

Link to comment
Share on other sites

mIRCata , честито ти и от нас! Пожелаваме ти много здраве и късмет и много много много паричен спам, та да се радваш на живота :P

Link to comment
Share on other sites

За 7 месеца мониторът ми е поевтинял с 250 лв. За повече от 2 години аудио системата ми е поевтиняла с ... 10 лв. Как стават тези неща? :)

Link to comment
Share on other sites

За 7 месеца мониторът ми е поевтинял с 250 лв. :)

Световната конспирация, майна....постоянно те дебнат кога ще си купиш монитор и после го обезценяват, за да те прецакат - като влизаше в магазина да го купуваш, не забеляза ли оня с нахлупената шапка в ъгъла дето те следеше кога ще го платиш и след това веднага се обади по телефона да започнат да свалят цената на тоя монитор. :devil :devil

 

П.П. Пфууу...нещо съвсем съм изпростял напоследък щом съм почнал пиша такива глупости... :woot

А иначе компютърният сегмент отдавна е най-бързо обезценяващият се, в сравнение с почти всичко друго около него...

Link to comment
Share on other sites

А иначе компютърният сегмент отдавна е най-бързо обезценяващият се, в сравнение с почти всичко друго около него...

Това ми е ясно, просто не съм очаквал да има такава брутална разлика.

Link to comment
Share on other sites

Викат ме на устен превод. Ми няма да ида на устен превод за кирливите ви 15 лв на час, да се потя и паникьосвам, защото клиента пак не е казал какво точно ще се говори на срещата и не е дал материали, защото е след 1 ден и защото фирмата, която ме вика работи на мизерни цени, от които за мен се падат точно 15 лв на час. Да си вземат един студент дето ще иде там и ще оплеска всичко. Ебати! А жената тука ми се мръщи що не съм бил приел. Много е лесно като не знаеш каква е паниката, само да седиш и да гледаш укорително. Като има паника, поне да има пари. Бившата шефка вече ми го натресе един път с един устен превод през почивни дни, от който не взех нито един допълнителен лев, айде няма нужда да повтаряме упражнението!

Link to comment
Share on other sites

Явно си се наплашил малко от такива спонтанни предложения!

:)

Link to comment
Share on other sites

За 7 месеца мониторът ми е поевтинял с 250 лв. За повече от 2 години аудио системата ми е поевтиняла с ... 10 лв. Как стават тези неща? :)

Моето аудио пък изобщо не е поевтиняло.Колкото беше преди 3 години,толкова е и сега.Съгласен съм с Midex за обезценяването.Купуваш нещо сега и след 3 месеца вече е с 1/3 от цената си надолу,дори има и по-брутални случай като 1/2 примерно.Аз примерно преди време като събирах компа,си взех RAM паметта за 45лв.След около 4 месеца си купих същата за 35лв, а след още 2 месеца видях че цената е вече 30лв.Така че не се чуди,особено пък за мониторите.На цената, на която купих моята 19-ка,сега мога да си купя 22-24-ка(зависи от марката).

Link to comment
Share on other sites

What the..?

Това не мога да го повярвам...

 

Бате ви Мишо колкото и да го плюят разни....ще остави най-ярка следа в така наречения хип-хоп. Снайпер, майпер, М'гли и т.н всичко си замина един по един. ;)

Нека....дано има и по-големи проекти ;). На английски като че ли римата му върви повече.

Link to comment
Share on other sites

Колко е хубаво , като знаеш , че няма какво да обядваш да намериш кюфтета и пържоли :)

Link to comment
Share on other sites

What the..?

Това не мога да го повярвам...

 

Еби му майката! От днес Мишо е най-големия българин в шоубизнеса, съжалявам много за всички отрепки и (както Мишо отдавна е заявил - хейтъри), които се пънат да сияят у нас, но това просто слага точка на всички дискусии.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...