Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Първо предизвиках съдбата като казах, че трябва да си сменя гумите - спуках гума на магистралата.

Благодаря на сервиза на БМВ, че така екстремно ослужиха с гума и джанта.

 

 

После пак предизвикахме съдбата като купихме нови джанти и си мислехме, че ще ги одерат. Момчето което слагаше джантата без да иска я одра и искаше да я заплати на цената на която сме я купили. Евала на момчето, жив и здрав да е. Не ми пука, че е одрана.

Link to comment
Share on other sites

хах

аз я познавааам :D

 

PICS OR IT DIDN'T HAPPEN!

 

И не си ми казал... ах, тиии, мръсник :Д.

Link to comment
Share on other sites

хах

аз я познавааам :D

УРЕДИ МИ СРЕЩА!! :lol:

Иначе.. гад. :(

Link to comment
Share on other sites

@Hawx - Ти сериозно ли мислиш че участваш в някакво състезание :) Ако е така - значи вече си загубил тъй като реално погледнато си на едно alt+f4 разстояние да си намеря по-интересна занимавка :D

 

Бих се радвал ако спреш за момент и помислиш внимателно над следния факт:

 

Планетата Земя в крайна сметка представлява едно парче скала, просто малко по-голямо... което пътува из космоса и по една случайност (или може би не...) върху нея са се развили разни форми на живот, някои от които всъщност сме самите ние.

 

Извършваме някакви дейности които смятаме за важни и от особено значение, просто защото ни е трудно с поглед да обхванем цялата ситуация в която реално се намираме - въглеродни форми на живот пътуващи из космоса. Един вид - реалността заблуждава.

 

Искам да ми обясниш по какъв начин аз трябва да разбирам думите ти при положение че осъзнавам тези неща със цялата им тежест. Говориш ми за "форумната ми пишка" ... някак си... нямаш особено голямо значение за човек който просто се опитва да се позабавлява малко преди да умре радвайки се на Слънцето и чудесата което то прави всеки ден :D

 

Peace! \/

Link to comment
Share on other sites

@Hawx - Ти сериозно ли мислиш че участваш в някакво състезание :) Ако е така - значи вече си загубил тъй като реално погледнато си на едно alt+f4 разстояние да си намеря по-интересна занимавка :D

 

Бих се радвал ако спреш за момент и помислиш внимателно над следния факт:

 

Планетата Земя в крайна сметка представлява едно парче скала, просто малко по-голямо... което пътува из космоса и по една случайност (или може би не...) върху нея са се развили разни форми на живот, някои от които всъщност сме самите ние.

 

Извършваме някакви дейности които смятаме за важни и от особено значение, просто защото ни е трудно с поглед да обхванем цялата ситуация в която реално се намираме - въглеродни форми на живот пътуващи из космоса. Един вид - реалността заблуждава.

 

Искам да ми обясниш по какъв начин аз трябва да разбирам думите ти при положение че осъзнавам тези неща със цялата им тежест. Говориш ми за "форумната ми пишка" ... някак си... нямаш особено голямо значение за човек който просто се опитва да се позабавлява малко преди да умре радвайки се на Слънцето и чудесата което то прави всеки ден :D

 

Peace! \/

Преди си мислех , че има надежда за теб... вече съм сигурен , че няма , gl hf.

Link to comment
Share on other sites

Преди си мислех , че има надежда за теб... вече съм сигурен , че няма , gl hf.

Не се притеснявай толкова много. :) По-скоро пробвай пак да вникнеш в думите ми като се абстрахираш максимално от това че съм ги казал точно аз... ако имаш някакви резерви към мен примерно.

 

...каза афекс, в интервю за списание "Практична помакиня"...

Иначе е по-скоро "gg"...

:lol: мда :)

Link to comment
Share on other sites

Не се притеснявай толкова много. :) По-скоро пробвай пак да вникнеш в думите ми като се абстрахираш максимално от това че съм ги казал точно аз... ако имаш някакви резерви към мен примерно.

:lol: мда :)

А защо си мислиш , че си толкова специален , че да имам някакви резерви към теб.Не го приемай толкова насериозно , after all се хапем за спорта , не за нещо сериозно ;)

Link to comment
Share on other sites

Първо искам да избеся цялото сбъркано семейство на няколко етажа над нас. Пробиват с голямата Бормашина от 7 и 30 сутринта. Куките ми казват, че можел дори от 6.00 да почне да ремонтира в делничен ден. Добрее.....В понеделник в 6.05 ще блъскам с чук по стълбите...ще ремонтирам МАМКА ВИ(съседи) гнусни

Link to comment
Share on other sites

Вече пети ден съм в Лондон.Не мога да проумея следното-бил съм в Рим,Флоренция,сега съм в Лондон...все градове,които са много по-добри за живеене от скромния ни Пловдив обаче мамка му НЕ ми харесват повече.ПЛОВДИВ та ПЛОВДИВ!Спорех тука с едни пичове,които учат тук защо Пловдив е по-хубав град от Лондон :lol: :lol: .Не съм предполагал,че в мен лежи един върл националист :)

Link to comment
Share on other sites

Няма по-добро място за живот в Европа от френската Ривиера. В Лондон и аз никога не бих отишъл да живея, освен ако е временно и за кратко. Единствените две европейски столици, в които бих се навил да живея са Брюксел и Прага. :)

Link to comment
Share on other sites

Евтина им е храната,евтини са колите,евтини са моторите,евтина е екипировката,а заплатите им са високи.Самия град е много добре устроен.Аз се мотам предимно по центъра и задръствания никога не стават.Всеки си знае мястото и не ти се бърка в работата.Аз гледам много повърхностно на нещата,но определено ми направи впечатление колко невероятно назад сме ние в китна майка България.Ето примерно КФС в Пловдив....тфа е някфа невероятна атракция и да не говорим че е супер скъпо.Тук КФС е просто обикновенна закусвалня,в която хапват предимно негри и китайци :bgrin: .Дрехите са в пъти по-евтини.Найк и Адидас дето в България са по 80 лева тук са по 4 паунда...абе смотана работа :lol: .

 

П.П.И все пак Пловдив повече ми харесва :)

Link to comment
Share on other sites

Пичове, ходили ли сте в Хъватска и в частност Загреб? Е, няма такъв град. Бил съм там почти цял ден и се влюбих в тази столица и като казвам столица не си представяйте нещо подобно на нашата. На доста места съм бил, но не знам защо се влюбих в този град... чудесен е.

Link to comment
Share on other sites

Пичове, ходили ли сте в Хъватска и в частност Загреб? Е, няма такъв град. Бил съм там почти цял ден и се влюбих в тази столица и като казвам столица не си представяйте нещо подобно на нашата. На доста места съм бил, но не знам защо се влюбих в този град... чудесен е.

Мда случва се.Аз така се влюбих във Флоренция :love

Link to comment
Share on other sites

Пичове, ходили ли сте в Хъватска и в частност Загреб? Е, няма такъв град. Бил съм там почти цял ден и се влюбих в тази столица и като казвам столица не си представяйте нещо подобно на нашата. На доста места съм бил, но не знам защо се влюбих в този град... чудесен е.

През 2006-та и голяма част от 2007 редовно минавах през Загреб. Имах много често работа на летището и се старех когато мога да мина през града. Наистина е невероятно. Тя цялата Хърватска си е така, но Загреб е перлата им. Рядко се вижда толкова уредена страна.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...