Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Това ако е лекия неискам да си представям тежкия и директния :)

 

В разходите за транспорт, в това, че жилището не е нейно в момента примерно?В това, че плащането на данък на различните имоти е съществено?

Дам така . Сега е момента Жорката да се намеси , че скоро не се е разписвал .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

purple rain, purple rain... I only want to see u in the purple rain...

 

Поздрав за всички, разбиращи от този тип музика!!!

Link to comment
Share on other sites

OZORA ще е яко но Artmospheric Festival 2009 ще е също якото и достъпно събитие. :)

 

освен това... Deflax Live на втора сцена :P

Е да и него го обмислях, ама ми трябват мн парички в момента и ще го пропусна пък Deflax може и друг път да го видим :P

 

Колко кеш се иска за това?

117 евро е за трите дни и от там вече кой как се уреди с транспорт и т.н. :)

Link to comment
Share on other sites

Завърнах се, поне за днес.

Нов облик на профила ми... нещо "по-свежо" винаги е хубаво.

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Чистача е решил да "изчисти" форума:Цък :bgrin:

Тфа е по повод изказването на некаф такъв индивид,който беше пуснал обява за купуване и кат си намери написа -Намерих си.Закрийте форума :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Мдаа помня.Доста забавно. :D Даже беше обсъждан на дълго и широко.А модовете бяха изпаднали в нокдаун.Ама то да се чудиш дали да плачеш или да се смееш.

Link to comment
Share on other sites

Мдаа помня.Доста забавно. :D Даже беше обсъждан на дълго и широко.А модовете бяха изпаднали в нокдаун.Ама то да се чудиш дали да плачеш или да се смееш.

Всеки път като си спомня за тоя пост ми става смешно, т'ва човека-форум, като не му трябва вече, закривайте.

:D

П.П. Добро утро на всички!

Link to comment
Share on other sites

Завърнах се, поне за днес.

Нов облик на профила ми... нещо "по-свежо" винаги е хубаво.

Ежегодната сбирка на заинтересуваните от постовете и профила на дребното стенли:

168606880_63c0e90820.jpg

Link to comment
Share on other sites

В отговор на всичките ти въпроси.

Не дядо Мраз няма да мине към "хитрите", щото не ме следи какво пиша като дъвка на подметката ми, аз на това ти се смея. Пиша в тази тема точно за "заинтересованите", намери си място в залата. :D

Като стана голям... искам да бъда полицай. :love

 

В близките няколко дни трябва пак да се тича по кметства и без това знам, че няма да са ми пуснали пари... защо да си правя труда.

Мързел съм!

:)

Link to comment
Share on other sites

...
Нямам преки наблюдения по какъв точно начин дъвките следят подметките какво пишат по форуми, но щом 'казваш', може би имаш преки наблюдения и вероятно е така. Аз не ти се смея, защото няма нищо смешно (дори смислено) в баналните ти постове. За мен ти си една карикатура, подобно на повечето ти досегашни аватари и подписи... Мислех дали да не пусна една анкета, за да проверя, аджеба, има ли някой, когото да вълнуват blog-образните ти писания. Ама няма смисъл - ще я затворят така или иначе.

Апропо - намери си работа, така може би няма да зависиш от кметства и мама и тати...

Link to comment
Share on other sites

Интересно как ми изграждаш профил. Имам си доходи, макар и не големи, не завися от нашите (хаха освен като ми трябва колата), и о небеса аз си имам работа.

Чак толкова да те дразнят постовете на някой, че започваш да си съчиняваш неща за даден човек?

Смешно е как се яхваш на всеки мой пост, а викаш, че никой не го грее какво пиша. Ми аз си пиша, не знам кой какво го грее.

Просто не ми се захващат спорове, безсмислена работа. :dry:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък намирам споровете за конструктивни.

Но в случая далеч не спорим. Просто разтягаме лукуми. На тема волните съчинения, мога да ти дам, ако желаеш, един пресен пример от твоето творчество. Доста по-забавен, мен ако питаш.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам всякакво творчество човек. Спор... хората не са на едно мнение по какъвто и да е въпрос, иначе и разтягане на лОкум го наречи или спам, също става.

Не знам как изобщо ви се занимава да се дращите за такива нещо... твойте постове, постовете на ония... като искаш да разтягаш лОкуми, кажи на някаква смислена тема да го правим поне.

Неща лОкуми бе хора, лукум (идва от лук и ум явно) ми харесва повече. :lol:

- Дори и след едит се получи лукимуте. Трябва по няколко пъти да си препрочитам поста преди да го лепя, баси работата майна.

:)

Link to comment
Share on other sites

Съвсем мъничко остава до Артмосферик, зелените поляни, милите усмихнати хора и многото организационна работа :)

Завиждам благородно B) Да се размажете много :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бахаха, хак ми е! Като се смея на другите :]

Иначе аз спирам да споря с радио-точката...

 

 

наистина правилно решение.... и аз се мъчех да се заяждам с него ама то даже не е интересно той си повтаря само едни и същи работи.....

 

"не ми пука за форума пиша е така"

"който иска да ми чете постовете"

"аз пиша за кеф"

"върколаците са супер мега яки"

 

 

общо взето с това му се изчерпва целият репертоар :lol:

Link to comment
Share on other sites

Днес е супер тъп ден.

 

Харабия, днес е баси скуката и депресията :Д.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...