Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
*бах тия 18-20 годишни...ще взема да си взема и аз една по-модерна кола, пък белким ме огрее и мене...пък после мога да ти стана и помощник-продуцент. :woot

 

Даже няма нужда и от кола - изтупай се малко по-патронско да изглеждаш, отиваш в някоя чалготека харесваш си някои мадами черпиш ги 1-2 максимум 3 и са готови :) В началото ти обясняват как не са такива момичета или че си имат приятел и не му изневеряват ама след второто или най-много третото сами подканят към действие :)

Link to comment
Share on other sites

Gooood morning bulforum :D .Започваме деня с преговор по физика :ph34r: .Още малко ще почета,ще се обръсна че приличам на селския мюфтия и айдееееее в любимото школо :D .

 

Аз бях Миглена Ангелова и ви пожелавам успешен,приятен и усмихнат ден именно днес и в България O_o :D

Link to comment
Share on other sites

Яко , миналата седмица карахме там , разорахме всичко квото можеше , даже мислех да вържа и един плуг за да може всички велосипедисти да ви е гадно :D :punk ;)

 

По миналата седмица карахме към студенец и там преебахме всички пътеки , нарочно минавах през огромните гьолове за да станат още по дълбоки и за да минете от там да се налага да слизате от колелото , на всеки завой завъртах гуми с надежда още повече да прееба пътя . :D

%me се хваща за сърцето и пада с беззвучен стон...
Стига да не са нарушили местната флора и фауна няма проблеми :P
Т'ва го прочетох като "напушили"...
Antares, Найлон а? Или се бъркам?
Не бъркаш, що не се обади е въпроса!?
Link to comment
Share on other sites

А относно флората и фауната и АТВ любителите ще кажа само едно - щом не ни дават да караме в града и по улиците и според тях това са машини за гората ще си караме в гората колкото си искаме...... даже следващият път смятам да подхвана някоя ЕКО пътека да стигна до възможно най-далечната беседка и да издалбая с пирон на дървената масичка "АЗ БЯХ ТУК , аТиВе ПаУъР от бай Васил"

 

Izkopai go s ATV-to na nqkoq polqna, che shte e po-kultovo taka :) Tva s pirona e otjivelica :D

Link to comment
Share on other sites

Минава ми, че "мъжът ти" е голяма скръндза, що се отнася до вниманието към теб - смята да ти купува кола за 200 лв., дето човекът смята да я предава за вторични. :woot

 

П.П. Сега го знам, че ще излезе с номера, че иска да ти купува евтини коли и да ги сменя като ги удряш тук-там из града, което от друга страна говори лошо за мнението му към теб, относно шофьорските ти умения. :bgrin:

 

What a shame !! Kupi po-hubava kola na jena ti be, kak moje da q postavqsh v takiva opasni vozila za 200lv deto sa. Ako iskash da se otyrvesh prosto izpolzvai pushka, che da ne se mychi :) Trqbva da si humanen malko ot malko pone.

 

Интересно, гониш 50 години уж, а от елементарни намеци не разбираш. Обясних ти, че тия дни не отбирам от хумор, особено глупав хумор. Поставил си си за цел да ме дразниш допълнително ли, що ли, не знам. Всеки случай толкоз глупости не съм очаквал. Между другото това Пежо, което предлага човека е около 356 пъти по-добре изглеждащо от раздрънканата й Фиеста 85' (която е и смляна в момента), в която крика потъва. Сега Бънди може да покаже нещо още по-интересно. Интересно пък ти какво по-добро ще предложиш в тоя ценови диапазон, което има за функция единствено да минава 4-6 километра на ден максимум. Сигурно един Мини Купър примерно е удачен.

 

Весо, разкри ме! Откога замислям тоя план, ти ме издаваш тука! Безсрамник! Тъкмо мислех да взема нещо под 200 лева и да му резна спирачните маркучи на втората седмица и сега ми провали плана. Нови схеми трябва да почвам да замислям...

 

To ako e za 200lv nema nujda da rejesh. Te taka i taka shte sa salata vsqkakvite mu markuchi ;) Inache Cooper-a e dobra ideq :D

 

Христос Воскресе! Този диалог по мой адрес за малко да го пропусна - позатрупан се оказа след почивните дни...

Пламене, Весо, да прави сте, че мъж ми е скръндза и в кризата още по-скръндза стана. Но нищо, те клетвите ми стигнаха и Ферари вече трети старт са без точка :devil Мини Купъра и на мен ми харесва, но ще трябва да ми купи и гараж! Аз съм по-скромна - искам нещо икономично, малко (т.е. лесно за паркиране), без скъпа поддръжка, за да мога да го сложа пред блока на открито и да не ме е яд ако ме блъснат (както стана с Фиестата). И съм още по-скромна, щото го искам за подарък за ТРИ рождени дни!!! Не знам как да коментирам - паднала му се е хубава, умна и СКРОМНА :blush: жена и пак за трепане говори, тц,тц,тц... Пламене, кажи му ти на жена ти каква кола й купи? B) Дано да вземе пример от патило ;)

Link to comment
Share on other sites

Кака, недей накзва всички нас феновете на Ферари само щото Виден е пинтия :) Ако трябва ние ще ти купим кола само махни клетвата да може да се радваме на победи пак фераристите :) Даже Виден ако е истински фен на Ферари, ще вземе под внимание тая работа и ще ти купи свястна кола :D Я кажи каква кола искаш точно, че да знаем ако все пак не махнеш клетвата да събираме пари за рожденния ти ден и да ти купим кола :)

Link to comment
Share on other sites

Дано на другите говори повече, щото на мене нищо не ми говори :) Искаш тротинетка ли ? За рожденния ден или за Коледа ? :) Щото ако искаш аз ще карам след тебе с камера да те снимам как го караш това търкало ;) Ще е фън, помни ми думата :)

Link to comment
Share on other sites

Хи-хи-хи! С помощта на Раптор Ферари и следващия старт ще са без точка! До рождения ми ден остават два, най-много три старта! На това от картинката много ще ми духа, ако е за мен, ще настина и тогава....а и Виден къде ще се вози? Или ще тича след мен...

 

А на въпроса на бати Весе :D за колата, има два варианта като за подарък:

1. Едно време, като бях по-млада :laughing: , си мечтаех да карам СТАРИЯ модел на Шкода Фабия;

2. Сега съм си харесала изгледа на Ситроен С1...

 

По дяволите! С новия вид на форума повечето ми бутони не работят! Щях да сложа и линкове! :angry:

 

ЕДИТ: По долния съвет успях с английската версия, но си искам българското!

Link to comment
Share on other sites

По-дяволите! С новия вид на форума повечето ми бутони не работят! Щях да сложа и линкове! :angry:

Направи си форума на английски (долу в ляво) че на български не бачка още всичко.

Link to comment
Share on other sites

...Не бъркаш, що не се обади е въпроса!?
Ми 'щото си говореше с някакви хора, кво да те занимавам.. :)
Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че още 2 месеца поне трябва да пия хапчета за гастрит... :(

Link to comment
Share on other sites

Пламене, кажи му ти на жена ти каква кола й купи? B) Дано да вземе пример от патило ;)

 

Ето аз ще кажа - никаква :) Тя и не иска но това е друга тема :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Кака, недей накзва всички нас феновете на Ферари само щото Виден е пинтия :) Ако трябва ние ще ти купим кола само махни клетвата да може да се радваме на победи пак фераристите :) Даже Виден ако е истински фен на Ферари, ще вземе под внимание тая работа и ще ти купи свястна кола :D Я кажи каква кола искаш точно, че да знаем ако все пак не махнеш клетвата да събираме пари за рожденния ти ден и да ти купим кола :)

 

Назначавам кризисен щаб по въпроса и почвам да събирам пари. 088 1947...пуснете СМС :rolleyes: :laughing:

 

Номера на е случаен. Подсказка. AAC

Link to comment
Share on other sites

Ето аз ще кажа - никаква :) Тя и не иска но това е друга тема :laughing:

Ха..ха...явно знаеш цялата история... :laughing:

Жена ми може да кара, но така и не се нави да изкара книжка, тъй като я карам навсякъде и по всяко време...иначе преди година ми предложи да взема една малка количка да си чеша крастата по пистите (MG ZR120 / 115 коня), но аз отказах, понеже ми се видя доста малка и слабичка...ако ще е MG поне да е това или това( :love ).

В края на краищата накрая пак се спряхме на кола с 2 врати и 4 места, но точно толкова дълга и тежка, колкото е и VW Passat-а, който карам в момента. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

В края на краищата накрая пак се спряхме на кола с 2 врати и 4 места, но точно толкова дълга и тежка, колкото е и VW Passat-а, който карам в момента. :rolleyes:

 

И каква по-точно, че ме заинтригува?

Link to comment
Share on other sites

МИРКААААААААААААААААА!! ЧРД!!! :P

 

Жив и здрав да си, друже! С позитивна настройка всичко друго ще си дойде :)

 

 

Лелееее... ти си бил по-дърт?

Link to comment
Share on other sites

МИРКААААААААААААААААА!! ЧРД!!! :P

И от менеееееее!!!Happy_Birthday_Grin_by_Momma__G.gif

 

Нека да пуска мухата нещо с V6 или V8 времето ще покаже :)

Първото...второто много жадно за бензин. :pirate

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...