Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Честит upgrade на форума!

 

Дабъл ю ти еф? Освен, че с всяко влизане ми се ебават скиновете друго не виждам да е ъпгрейднато :Д.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
И ти :) на OZORA сигурно ще има интересни типове от целия свят :P

Е аз шсе размажа, ама няма да е на OZORA :) Освен ако не говориш за Novarock :punk Е там вече шсе размажа не ами...

Link to comment
Share on other sites

Дабъл ю ти еф? Освен, че с всяко влизане ми се ебават скиновете друго не виждам да е ъпгрейднато :Д.

 

Да, явно и на мен ми са са наебали, просто видях различни ленти с бутони и кутия за постове, затова се заблудих.

Link to comment
Share on other sites

Само тва снежно човече не го разбирам....
То е със специална цел - форума да мирише...
Да, явно и на мен ми са са наебали, просто видях различни ленти с бутони и кутия за постове, затова се заблудих.

Не, не си.

Осрали са функционалността на форума тотално... И след всичките промени, на никой не му е минало през главата да разкара смотания снежен човек...

Link to comment
Share on other sites

Жив и здрав... Thief, много късмет да те мачка.

 

Обновяването на форума ме изненада, още не знам дали приятно или не толкова.

 

наистина правилно решение.... и аз се мъчех да се заяждам с него ама то даже не е интересно той си повтаря само едни и същи работи.....

 

"не ми пука за форума пиша е така"

"който иска да ми чете постовете"

"аз пиша за кеф"

"върколаците са супер мега яки"

 

 

общо взето с това му се изчерпва целият репертоар :lol:

Еми толкова като за форумен спам. Ти к'во повече искаш?

Да си разкажа живота на един дъх, след което да се заяждам с хората, на това пък де му е края?

Мързи ме да напиша нещо смислено тука, то смислените неща дето ги пиша все едно някой ги чете.

Ако искаш за коли, рецепти за коктейлчета, правене на музика или каквито и да е други теми, викни ме на по кафе и ще лафим за нещо по-смислено.

Тука к'во да говоря каква кола имам, к'ва музика слушам и правя, к'ви неща ми правят кефа... чист чат си е това и то във форум.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Да си разкажа живота на един дъх, след което да се заяждам с хората, на това пък де му е края?
Не, всъщност ти никога не ни разказваш за живота и ежедневието си:

Доказателство

Доказателство

Доказателство

Доказателство

Доказателство

Доказателство

Доказателство

Ако се разровя по-назад, сигурно ще изскочат и още опровержения на хипотезата, че ти си водиш блог във форума ни...

Хм, новата версия май не е чак толкова лоша, доста полезни нещица :D

Мързи ме да напиша нещо смислено тука, то смислените неща дето ги пиша все едно някой ги чете.
Сигурно ще ти олекне да разбереш, че не е нужно на всяка цена да пишеш. Като те мързи - няма да ти се разсърдим, ако не напишеш нищо :]
Link to comment
Share on other sites

Не, всъщност ти никога не ни разказваш за живота и ежедневието си:

Доказателство

Доказателство

Доказателство

Доказателство

Доказателство

Доказателство

Доказателство

Ако се разровя по-назад, сигурно ще изскочат и още опровержения на хипотезата, че ти си водиш блог във форума ни...

Хм, новата версия май не е чак толкова лоша, доста полезни нещица :D

Сигурно ще ти олекне да разбереш, че не е нужно на всяка цена да пишеш. Като те мързи - няма да ти се разсърдим, ако не напишеш нищо :]

Винаги ме е изумявала енергията и желанието,с което водиш спор във форума :D

Link to comment
Share on other sites

Винаги ме е изумявала енергията и желанието,с което водиш спор във форума biggrin.gif

 

Представяш ли си ако форума го нямаше колко безмислен щеше да е живота му на Антарес?

Като гледаш каква част от времето му запълва... и как помпа самочувствието му...

Link to comment
Share on other sites

Аз тамън се бях поспрял малко с тези постове, е споко то утре нямам свободно време, в близките дни няма да ме видите мен да пиша често.

Един спамър по-малко ще ви дойде добре.

:)

Link to comment
Share on other sites

Представяш ли си ако форума го нямаше колко безмислен щеше да е живота му на Антарес?

Като гледаш каква част от времето му запълва... и как помпа самочувствието му...

Истина е! Така и вулканизатор не може да ми го напомпи. Живота ми се осмисля от четири неща:

Постовете на ov3rm4n (h0w c001), дъвките Орбит за деца, Макдоналдс и форОмат. След тези неща отпадат, като по-маловажни, енергоспестяващите кошчета за боклук, движенията на феминистките (само, ако са в синхрон с моите), бордюра на Сточна гара и нивото на Дунав в сантиметри.

Link to comment
Share on other sites

Истина е! Така и вулканизатор не може да ми го напомпи. Живота ми се осмисля от четири неща:

Постовете на ov3rm4n (h0w c001), дъвките Орбит за деца, Макдоналдс и форОмат. След тези неща отпадат, като по-маловажни, енергоспестяващите кошчета за боклук, движенията на феминистките (само, ако са в синхрон с моите), бордюра на Сточна гара и нивото на Дунав в сантиметри.

...кфо му е на бордюра на Сточна гара :lol: :lol: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Curunir	  1476
Grimjaur 	1222
Antares 	1002
lil_stenly 	877

 

Ти живееш тук, пич, не отричай...

 

Вулканизаторите не помпят... освен ако "любимата" ти не е някой мустакат работник във вулканизаторска работилница - тогава разбирам какво искаш да кажеш с това "Така и вулканизатор не може да ми го напомпи".

Link to comment
Share on other sites

...освен ако "любимата" ти не е някой мустакат работник във вулканизаторска работилница - тогава разбирам какво искаш да кажеш с това "Така и вулканизатор не може да ми го напомпи".
Вие така ли си гукате вечерно време?
Link to comment
Share on other sites

Сега остава и сняг да завали и ще бъде пълна програмата - слънце, дъжд, вятър, пек, облаци и т.н.!

Link to comment
Share on other sites

Вие така ли си гукате вечерно време?

След толкова много виртуални спорове мерил ли си си скоро виртуалния куре* ? Я кажи с колко е пораснал след толкова постове ?

 

Чудя се дали да си вземам блузи с дълъг ръкав или напрово едно пролетно яке и повечко тениски .

Link to comment
Share on other sites

Пф...дейба пия 5та бира в офиса и се чудя как да се прибера или кой да повикам да ме прибере че ще ми е леко трудно да шофирам .... :D

Link to comment
Share on other sites

След толкова много виртуални спорове мерил ли си си скоро виртуалния куре* ? Я кажи с колко е пораснал след толкова постове ?

 

Чудя се дали да си вземам блузи с дълъг ръкав или напрово едно пролетно яке и повечко тениски .

Аз вече си движа с коженото яке и тениска от долу.Ако е по-студенко слагам някфа по-тънка фанелка и тфа е.Пък и като гледам средните температури няма нужда от блузи(освен ако не си по-зиморничав де) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...