Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Искам да благодаря на Midex относно предложението му за "mp3 direct cut" и понеже ми е заключил темата го правя в мястото за спам. :D

:P

--------------------------------------------------

А на мен ми минава през главата, че забелязвам известно изнервяне на някои от съфорумците (част от тях мои добри познати)...не знам на какво се дължи, животът ли стана по-труден, те ли си имат лични проблеми....или просто това е естественото развитие на нещата след няколко години на едно и също място... ;)

Link to comment
Share on other sites

:P

--------------------------------------------------

А на мен ми минава през главата, че забелязвам известно изнервяне на някои от съфорумците (част от тях мои добри познати)...не знам на какво се дължи, животът ли стана по-труден, те ли си имат лични проблеми....или просто това е естественото развитие на нещата след няколко години на едно и също място... ;)

Не, стана топло, птичките запяха и хормона трябва да избие отнякъде. :)

Link to comment
Share on other sites

:P

--------------------------------------------------

А на мен ми минава през главата, че забелязвам известно изнервяне на някои от съфорумците (част от тях мои добри познати)...не знам на какво се дължи, животът ли стана по-труден, те ли си имат лични проблеми....или просто това е естественото развитие на нещата след няколко години на едно и също място... ;)

Аз го забелязвам тфа из всички форуми,в които пиша и обмислям в скоро време да ги съкратя до 1...то аман от малоумници :wacko:

 

 

БайДъУей днеска видях един със зелено АТВ кавазаки,каска Айрох и черен ханцуг :laughing: .Злобиле-ти ли беше бе :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Мда, вече напълно се убедих, че майка ми е АБСОЛЮТНО откачена!

Link to comment
Share on other sites

Новият скин ми харесва, но не и променените функции :sayjin Иначе през главата ми минават хубави мисли, но утре се прибирам, а това не е много добре... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

А кой си боядиса яйцата? Бързо снимки и да показвате :woot

А който ги боядиса преди малко и няма с какво да ги снима, може ли просто да се отчете. А кой направи курабийките? След като успях почти да изнудя, майка ми да не купуваме от магазина, размесих приблизително 6кг тесто, от което излезнаха 2 огромни тави с благинки :D :D

Link to comment
Share on other sites

bio е моя идол :)
Тошо съм го признал от всякъде :)

 

Ей луд, ще ходим ли на Беглика Фрий Фест тая година? Искам пак да си правя смях с идиоти от цяла Европа :)

Link to comment
Share on other sites

Откакто съм се върнал от София не мога да спра да си бъркам в пъпа, да го еба :Д.

Link to comment
Share on other sites

Тошо съм го признал от всякъде :)

 

Ей луд, ще ходим ли на Беглика Фрий Фест тая година? Искам пак да си правя смях с идиоти от цяла Европа :)

Задължително. Но нека едно по едно. Първо предстои Artmospheric Festival 2009 където просто трябва да се отиде :rolleyes:

 

http://artmospheric.org/bg/artmospheric-festival-2009

Link to comment
Share on other sites

Хахаха! Още не мога да повярвам какво гледах току-що: Без да искам гледах едно клипче от "На Кафе" с Гала и гост беше Къци Вапцаров и на края на предаването, сина му свири на китара Damage Inc. ... :blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

bio е моя SEX идол :)

 

sorry, i'm not gay any more, so just get used to it !!! :>

 

Тошо съм го признал от всякъде :)

 

Ей луд, ще ходим ли на Беглика Фрий Фест тая година? Искам пак да си правя смях с идиоти от цяла Европа :)

 

ами незнам дали ще ходя тази година.

 

ПЕТЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪК. ТРИ ПОЧИВНИ ДНИ. СУИНГ ВЕЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕР. BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEP BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP

Link to comment
Share on other sites

Ако са нарисувани с флумастер, брои ли се? :)

 

Нови идеи винаги се възприемат добре от мен! Давай да видим...

 

А който ги боядиса преди малко и няма с какво да ги снима, може ли просто да се отчете. А кой направи курабийките? След като успях почти да изнудя, майка ми да не купуваме от магазина, размесих приблизително 6кг тесто, от което излезнаха 2 огромни тави с благинки :D :D

 

Ако поне една не опитам, ще ми стане...нещо..., но и на вас ще ви стане и то по-лошо от моето :hump:

Link to comment
Share on other sites

Давай да видим...

Минава ми, че "мъжът ти" е голяма скръндза, що се отнася до вниманието към теб - смята да ти купува кола за 200 лв., дето човекът смята да я предава за вторични. :woot

 

П.П. Сега го знам, че ще излезе с номера, че иска да ти купува евтини коли и да ги сменя като ги удряш тук-там из града, което от друга страна говори лошо за мнението му към теб, относно шофьорските ти умения. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

...някакви тъпотии...

 

Интересно, гониш 50 години уж, а от елементарни намеци не разбираш. Обясних ти, че тия дни не отбирам от хумор, особено глупав хумор. Поставил си си за цел да ме дразниш допълнително ли, що ли, не знам. Всеки случай толкоз глупости не съм очаквал. Между другото това Пежо, което предлага човека е около 356 пъти по-добре изглеждащо от раздрънканата й Фиеста 85' (която е и смляна в момента), в която крика потъва. Сега Бънди може да покаже нещо още по-интересно. Интересно пък ти какво по-добро ще предложиш в тоя ценови диапазон, което има за функция единствено да минава 4-6 километра на ден максимум. Сигурно един Мини Купър примерно е удачен.

 

What a shame !! Kupi po-hubava kola na jena ti be, kak moje da q postavqsh v takiva opasni vozila za 200lv deto sa. Ako iskash da se otyrvesh prosto izpolzvai pushka, che da ne se mychi :) Trqbva da si humanen malko ot malko pone.

 

Весо, разкри ме! Откога замислям тоя план, ти ме издаваш тука! Безсрамник! Тъкмо мислех да взема нещо под 200 лева и да му резна спирачните маркучи на втората седмица и сега ми провали плана. Нови схеми трябва да почвам да замислям...

Link to comment
Share on other sites

Весо, разкри ме! Откога замислям тоя план, ти ме издаваш тука! Безсрамник! Тъкмо мислех да взема нещо под 200 лева и да му резна спирачните маркучи на втората седмица и сега ми провали плана. Нови схеми трябва да почвам да замислям...

 

To ako e za 200lv nema nujda da rejesh. Te taka i taka shte sa salata vsqkakvite mu markuchi ;) Inache Cooper-a e dobra ideq :D

Link to comment
Share on other sites

Благодарим ти, Видене!

По темата - минава ми през главата тази песен :

Да бъда ли цар искаш ти.

Било какво било

казваш друга си сега.

Но аз не мога да заспя,

до мен са тези дни,

когато ти със мен се подигра.

Готов съм сякаш да простя,

но болка силна в мен.

Не дава нито миг покой.

С приятелят ми най-добър

без срам избяга ти

сякаш всичко в мен разби.

Колко странно,

колко горчиви дни

колко болка и мъка

ти ми причини.

Бях готов, исках да ти простя

ти закъсня ужасно,

ужасно закъсня.

(2)

Ти закъсня

Ужасно закъсня

А можеше да ти простя.

Ти закъсня, ужасно закъсня

А бях готов да ти простя.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...