Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Еми свалих го от интернет текста, иначе и аз знам, че било "рицар"... Казва ли ти някой, пък и смееш ли да питаш :hump:

Минава ми през главата, че съм много уморена, след това каране, което направих с колелото! :tired:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Как до преди час няма да ми има нищо , а сега пълен комплект - главоболие , треска , температура , хрема и гърло , което ме довършва..

Link to comment
Share on other sites

Как до преди час няма да ми има нищо , а сега пълен комплект - главоболие , треска , температура , хрема и гърло , което ме довършва..

Дам мен ми е хремаво и имам кашлица все едно 50г. всеки ден съм пушил по 2-3 кутии цигари на ден . Ще си изплюя белия ( кой го знай колко е бял ) дроб с тая кашлица . Сега ще смръкна ракия да ми мине хремата , един врял душ и утре ще наблегна на алкохолеца за дезинфекция .

Link to comment
Share on other sites

Crank 2 е абсолютен kick :D нямам думи. Филмчето е голям смях. Обилно количество: цици, задници, оръжия, кръв и Дж. Стейтъм рипайки :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ето една причина за спирането на спама, представете си картинката, колко дървета загиват заради тези имейли, докога ще продължава това... всеки момент се очаква група разгневени еколози да излезнат с подобни плакати по улиците.

Спамът унищожава околната среда

Освен че са крайно дразнещи, нежеланите циклични имейли вредят на природата, твърди списание "New Scientist". Според фирмата за компютърна сигурност McAfee изпратените през 2008 г. близо 62 трилиона нежелани електронни съобщения са генерирали вредни въглеродни емисии в атмосферата, равняващи се на изгорелите газове от 7,5 милиарда литра бензин.

 

Докладът взема под внимание енергията, изразходвана за създаването, съхраняването, преглеждането и филтрирането на спам съобщенията в персоналните компютри в 11 държави, сред които Австралия, Китай, Великобритания, Франция и САЩ. Компанията е открила, че вредните емисии, причинени от нежеланата поща в тези страни, са пропорционални на броя хора, употребяващи електронна поща и на процента от електронните съобщения, които могат да се категоризират като спам.

 

Близо 80% от енергията, изхабявана заради спама, се изразходва, когато потребителите трият нежеланите съобщения и блокират адреса, от който са изпратени. Въпреки, че филтриращите програми, които се борят със спама, са виновни за близо 16% от енергийните разходи, те също така смекчават и общото пилеене на енергия, като спират голяма част от нежеланата поща. Според Джеф Грийн, вицепрезидент на отдел разработки в McAfee, спирането на спама и инвестициите в технологии за интернет филтриране ще спестят много време и ще помогнат в борбата за редуциране на вредните въглеродни емисии.

Източник: virusinfo-bg.org

:)

Link to comment
Share on other sites

Прибрахме се живи и здрави :)

Ти за 100 километра се притесняваш... Аз снощи минах 1000 километра с една ръка и един крак :pirate. Още с първото ми качване на пистов мотор и успях да падна :unsure:. Не карах аз. Лошото е че ми хареса и се зарибих. Сега мисля да си изкарам А категория.

Link to comment
Share on other sites

Притеснявам се, защото колата е в неизправност.

Реално съм изминал над 600 км без стопове, заден десен габарит и мигач. По едно време даже си внуших, че самите спирачки не работят :) Голяма паника съм понякога.

Link to comment
Share on other sites

Още с първото ми качване на пистов мотор и успях да падна :unsure:. Не карах аз. Лошото е че ми хареса и се зарибих. Сега мисля да си изкарам А категория.

Иване не се отчайвай, аз карам ендуро от 20 години,имал съм счупена китка, вземи си А категория и после почват маршрути по планините , страхотно е .

Link to comment
Share on other sites

Иване не се отчайвай, аз карам ендуро от 20 години,имал съм счупена китка, вземи си А категория и после почват маршрути по планините , страхотно е .

Следващият месец ще карам курс за водолаз. Вероятно през юни ще изкарам А категория. Пиши ако се сещаш за добро място на което мога да го направя.

Link to comment
Share on other sites

Днес ли беше?! Ма*ка му!!! Исках да го гледам :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Днес ли беше?! Ма*ка му!!! Исках да го гледам :wacko:

 

Днес ли беше?! Ма*ка му!!! Исках да го гледам :wacko:

 

Явно днес е било :) Дали го качват по някакви тракери да го сваля?

Link to comment
Share on other sites

Галче защо цензурираш майка :lol:

Link to comment
Share on other sites

Явно днес е било :) Дали го качват по някакви тракери да го сваля?

В Замундата са го качили. :)

Link to comment
Share on other sites

В Замундата са го качили. :)

 

Мерси :) Ся го гледам тая Мария Игнатова е много яка и много ме кефи как играе :)

 

 

 

Как вкусно ухаят киселите краставички - на консерванти ммм :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Христос Воскресе :)

Воистина Воскресе

 

Един приятел намина, искаше да му правя аварари и сигнатури за един сайт, друг пък иска клан лого за дота, трети пък хиидър за сайта си... днес к'во ме подбараха с тези неща точно по празника ама как да им откажа на хората като имам да им връщам услуги, пък днес съм в настроение.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...