Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Миската завършва Право и МИО, а е на 24, значи ги е карала едновременно. Ако завърша това, което уча сега и после кандидатствам Право, няма да е никакъв проблем. Обаче ако от едното излизаш "бакалавър", а от друго "магистър", не можеш да ги учиш едновременно.

 

Очевидно ако си платиш достатъчно може всичко... включително да направиш подобна конеса мис България! Какво ли ме учудва след като другата миска с подобна визия - Виолета (тази дето беше и във Вип Брадър) беше горе-долу толкова неприятна и нагла...

 

От друга страна и човекът-глас ще ходи на Евровизия, нали? Нищо че на живо не може да пее...

Link to comment
Share on other sites

Аз не разбирам от пеене, но песента ми хареса.Пък другите дето си мислят, че могат да пеят нищо интересно не представиха( Марияна Попова само ми хареса с това леко денс-хаус парче ).

Link to comment
Share on other sites

Аз не разбирам от пеене, но песента ми хареса.Пък другите дето си мислят, че могат да пеят нищо интересно не представиха( Марияна Попова само ми хареса с това леко денс-хаус парче ).

 

Клипа му записан в студиото беше добър, само че на живо беше пълна трагедия...

Link to comment
Share on other sites

Положението е зле...

 

Проведох половинчасов разговор с един приятел, завършил психология, за това аджеба има ли бебето-кърмаче формирана идея за гърдата на майката в съзнанието си, ако то никога не е кърмено, а може да формира тази идея само чрез удовлетворението и фрустрацията, която изпитва при хранене, как се възприема майката, води ли липсата на кърмене в първите месеци до превръщане на човека в цицоман на стари години, за да се компенсира липсата, по колко неблагоприятни начина може да се случи излизането от периода на едиповия комплекс и други полезни теми в пряка връзка с подобряването на начина на живот на хората!

Link to comment
Share on other sites

Ще ми умъртвяват нерва на зъба. Баси кефа... Интересно как от 3-4 месеца съм имал кариес, който е започнал да ме боли преди няколко дни... И то не боли, а просто реагира на топло и студено... Загадките на медицината ривийлд.

Link to comment
Share on other sites

Ще ми умъртвяват нерва на зъба. Баси кефа... Интересно как от 3-4 месеца съм имал кариес, който е започнал да ме боли преди няколко дни... И то не боли, а просто реагира на топло и студено... Загадките на медицината ривийлд.
И моите са такива което е по-лошо от обикновените... Не боли на външен вид едва се вижда и изглежда супер малко, а се оказва дълбоко...
Link to comment
Share on other sites

1 съвет от препатил човек (и женен за зъболекарка при това) - след като пиеш нещо сладко пийни глътка чиста вода (може и газирана) колкото да се изплакнат събите - многократно намалява ефекта от захарта върху зъбите. От известно време не съм имал никакви особени проблеми а и аз имах така 1-2 зъба които ужким нищо а като почнаха да ми ги правят и се оказаха по-дълбоки...

 

Наскоро жена ми ме гледа (имах 1 зъб който протаках да го правя над година) и като ме приклещи най-накрая да ми го прави прегледа и другите и взе да мрънка че не стига че ми е паднала пломбата преди година ами и не била кой знае каква дупка станало и че ако всички хора имали зъби като моите те щели гладни да останат горките :lol: Това има малко общо (наследство какво да се прави) с пиенето на вода след пиенето на кока кола и кафе с много захар но определено последното помага...

Link to comment
Share on other sites

Положението е зле...

 

Проведох половинчасов разговор с един приятел, завършил психология, за това аджеба има ли бебето-кърмаче формирана идея за гърдата на майката в съзнанието си, ако то никога не е кърмено, а може да формира тази идея само чрез удовлетворението и фрустрацията, която изпитва при хранене, как се възприема майката, води ли липсата на кърмене в първите месеци до превръщане на човека в цицоман на стари години, за да се компенсира липсата, по колко неблагоприятни начина може да се случи излизането от периода на едиповия комплекс и други полезни теми в пряка връзка с подобряването на начина на живот на хората!

Пич, предупреждавах те... ! Сега вече пораженията върху психиката ти са необратими. В този ред на мисли - води ли изобилието от вагини на млади години до превръщането на мъжът в гъзофил на по-късен етап от живота му...., или го отвърждава като клиторианец...!? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Добър вечер хора, днес успях да се освободя за малко... та реших да влезна във форума за малко.

:)

Link to comment
Share on other sites

Положението е зле...

 

Проведох половинчасов разговор с един приятел, завършил психология, за това аджеба има ли бебето-кърмаче формирана идея за гърдата на майката в съзнанието си, ако то никога не е кърмено, а може да формира тази идея само чрез удовлетворението и фрустрацията, която изпитва при хранене, как се възприема майката, води ли липсата на кърмене в първите месеци до превръщане на човека в цицоман на стари години, за да се компенсира липсата, по колко неблагоприятни начина може да се случи излизането от периода на едиповия комплекс и други полезни теми в пряка връзка с подобряването на начина на живот на хората!

Да не си говорил с афекса след като си е провел от собствените му "сеанси" :D

Link to comment
Share on other sites

освен като абсолютни стойности, какъв процент от средномесечния доход за страната представляват тези разходи? индианците са местни, каквито сме ние за България, та затова ги споменах ако ще сравняваме социалната политика на държавите.

Какъвто и да е процента, това представлява месечната вноска за добър клас нов автомобил. Надявам се не смяташ, че автомобилите тук са безплатни.

Обаче сравнението на българите с местните индианци в Канада направо изби рибата. Впрочем може и да излезеш прав, но евентуално след стотина години, ако до тогава представителите на българския етнос спаднат до 3%. :lol:

Link to comment
Share on other sites

И моите са такива което е по-лошо от обикновените... Не боли на външен вид едва се вижда и изглежда супер малко, а се оказва дълбоко...

 

Мда, другото е, че на профилактични не ходя... сещам се чат-пат, ама все си намирам оправдание. В крайна сметка днес бях на зъболекар за сефте от 4-5 години може би...

Вече ще си правя профилактика поне веднъж на 3-4 месеца... не мога да го преживея това пак :П.

Link to comment
Share on other sites

Колкото пъти напишете зъболекър толкова пъти се напъвам да си спомня кога за последно ходих . Все повече ме хваща шубе да ида .

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, катъри мамини. Минава ми през главата, че тва мойто не е човешко вече...

Link to comment
Share on other sites

Мамма мияааа...

Един приятел снощи закръгли на 28 и... се започна с вино, премина се през домашна ракия за разтривки, с мезе - ганджа... В момента главата ми е като на пазу гърнето...

 

Edit: В хороскопа ми пише, че ще ме блъсне електрокар...

Link to comment
Share on other sites

Колко се радвам да видя старите маймуни все още/ поне тук . . .

 

Бахти якия форумен " Трейнспотинг"...

 

За миг се изплаших, че чара на темичката се загубил някъде из средата ... ама много страници кой да чете... :wacko:

 

Искам планина, много ... and never go back!

 

И искам да се напия безпаметно..,и като се събудя да мога да карам колело :cry

Link to comment
Share on other sites

Руми, не си казала... ем колело ще те научим да караш, ем и из баирите :D Само да влезна в кондиция.

 

Оф, след кафе и питбул света отново е триде... Сега мъката е да си направя флашката буутваща и да я направя инсталационна за уиндоуз...

Link to comment
Share on other sites

Чара на темичката СЕ е изгубил, не си въобразяваш :(

 

Защо повече хора не слушат stoner rock/metal като се напраскат с трева? Мисля че тая музика има потенциал също колкото електрониките.

Link to comment
Share on other sites

Руми, не си казала... ем колело ще те научим да караш, ем и из баирите :D Само да влезна в кондиция.

 

Ама мене ме е Страх...без помощни колелца :blink: ми не е лесна тая работа, то за равновесие ли да се мисли, за въртене на педали ли, обърквам се ...

 

Не ще да ти е лесно ... аз да кажа, че да се подготвиш ... с пръчката!

 

Към Curunir

 

На някои хорица след трева други работи им се правят просто . . . :D

Link to comment
Share on other sites

Абе Куру, пушил ли си някога трева, че да даваш акъли за "подходяща музика"? Или като онова циганче "Вкусна е бе, бате, не съм ял баница, ама гледах един, дето ядеше и му беше много вкусно".

 

Ред: lol 4,8k... С'еа и в спамера...

Link to comment
Share on other sites

Какво ли не мина през тая глава днес...бахти

 

И насред цялата несподелена утайка проблясва едно " неприлично" желание за КИНОООО... :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...