Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Търся си някоя супер яка , неприлично богата и перверзна мадама до към 30 години със силиконови цици и дупе като барабанче да ми води насам натам и да ми задоволява капризите....

 

Някви идеи ?

Деси Слава :unsure:?

Link to comment
Share on other sites

бе и дебела да е аз съм им хванал цаката , само веднъж да ги бутна да паднат и край :) :lol: :punk

само вместо да издава звуци като правим секс да не пръхти като хипопотам преди разплодния период че тогава ставам луд :devil

 

:lol: :lol: :lol:

 

Аз малко късно се включвам ама :lol: .Според мен ако те пуснат на дрегера ша отчете...ама едва ли по време на рутинна проверка ща карат да духаш на дрегер(по тфа време) така че мое го жулнеш

П.П.Ебааати обърканото изречение :lol:

 

малко дръннах :rolleyes:

 

Деси Слава :unsure:?

 

нека аз да се "изтормозя" с нея :devil

Link to comment
Share on other sites

Вярно бе...честито! Няма да му пожелавам да порасне голям, че вече ще ме бие сигурно... :lol:

Нека де , кво лошУ има ? На дали някой ще откаже още някой сант в повече ( освен в областа на корема ) ! Жив и здрав и на по-високи сервитиорки да попадаш ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вярно бе...честито! Няма да му пожелавам да порасне голям, че вече ще ме бие сигурно... :lol:

...и все готини сервитьорки около него :lol:

 

п.п защо Оверман вече не е модератор?Разжалван или по свое собствено желание,ако не е тайна? :JC_golly:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през мозъчника, че овермана пак не е мод :D

Той един ден е, друг не е. Какво става в тази държава. Накъде отива света? :)

Link to comment
Share on other sites

При мен нищо не се е сменило...

 

Ctrl+ F5

 

Гърлото ми се е възпалило от заден теч от носа, отивам в аптеката днес, взимам си Стрепсилс, оная ми пробутва Стреп. + щото бил трепач. Сега опитвам, ми то това изобщо не люти, какви са тия боклуци! Дано има някакъв локален антибиотик или анестетик или нещо си, щото на усет не прави нищо. :angry:

Трахизан - има антибиотик и лидокаин за болката. Смуче се, да не вземе да го глътнеш ;)

 

Вярно бе...честито! Няма да му пожелавам да порасне голям, че вече ще ме бие сигурно... :lol:

Жив и здрав. И да порасне още.

 

На банкова сметка.

Link to comment
Share on other sites

Трахизан - има антибиотик и лидокаин за болката.

Доста е слабичко - от 3 дена съм с болно гърло...взимам около 6-7 трахизана на ден, по едно всеки час (или по 2) и чак тогава ми се успокоява гърлото, но за не повече от 8 часа, след което пак същото. :sick

Link to comment
Share on other sites

Доста е слабичко - от 3 дена съм с болно гърло...взимам около 6-7 трахизана на ден, по едно всеки час (или по 2) и чак тогава ми се успокоява гърлото, но за не повече от 8 часа, след което пак същото. :sick

1.загрей в микровълновата чаша с кока-кола до кипване и я изпиваш

със сигурност ще се оправиш

2.смесваш мед със сода бикарбонат

топкаш пръста в сместа и и бъркаш в гърлото като целта е да изчегъркаш полипите по него

малко е гадно чувството но действа :)

Link to comment
Share on other sites

Доста е слабичко - от 3 дена съм с болно гърло...взимам около 6-7 трахизана на ден, по едно всеки час (или по 2) и чак тогава ми се успокоява гърлото, но за не повече от 8 часа, след което пак същото. :sick

Ако имаш сливици миеш си хубаво ръцете . Хубаво топиш показалеца в ръкия ( който ти е по-удобен ) . Бъркаш в гърлото и ще усетиш колко са твърди сливиците и ги натискаш да изкараш гнойта . Адска болка е и ти сълзат очите но олеква . Вариш си лайка на билка и правиш гъргава докато е топло колкото е по-топло толкова по-добре .

 

ЕДИТ: Като гледам на lauri рецептата и се сещам , че едно време преварявахме кола (coca-cola) с олипс и се лекувахме

 

Ако нямаш сливици май скоро ще ходиш на лелю доктор .

Link to comment
Share on other sites

1.загрей в микровълновата чаша с кока-кола до кипване и я изпиваш

със сигурност ще се оправиш

2.смесваш мед със сода бикарбонат

топкаш пръста в сместа и и бъркаш в гърлото като целта е да изчегъркаш полипите по него

малко е гадно чувството но действа :)

Надявам се, че имаш предвид кока-колата все пак да поизстине малко след кипването... :bgrin:

Утре ще пробвам точка 1, понеже точка 2 ми се види малко гадничка... :sick

 

П.П. Абе това с колата да не е няк'ъв майтап, че на такова ми прилича... :woot

 

@UzITo, нямам сливици...в смисъл имам си ги, но не са възпалени.

Link to comment
Share on other sites

Колата е лекарство. От както чаша студена кола ме оправи след 10 часов драйф-маратон вече ми е в топ 3 фейвърит дринкс.

Link to comment
Share on other sites

Надявам се, че имаш предвид кока-колата все пак да поизстине малко след кипването... :bgrin:

Утре ще пробвам точка 1, понеже точка 2 ми се види малко гадничка... :sick

не,имам точно предвид да я изпиеш почти веднага след изваждането от фурната

рецептата е проверена и действа с coca-cola само

Link to comment
Share on other sites

Слушай изпитана бабина рецепта :)

 

Взимаш си едно парче памук,достатъчно голямо,че спокойно да можеш да сложиш върху гърлото си(шията имам предвид...не да го тъпчеш вътре :D ),напояваш го с ракия(колкото по-силна,толкова по-добре) и слагаш черен пипер отгоре.Завързваш въпросния компрес с една кърпа,за да не пада и лягаш да спиш

 

Преди 2 години адски ме болеше гърлото.Не можех да преглъщам или да говоря и така за една вечер ме излекуваха

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...