Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Напъни се повечко в WC-то и после ще четем в Марица "Младеж обгоря до неузнаваемост четяйки Playboy у дома си" :) ( за тебе може и "Лов и Риболов:Тайните на самотните вълчици - съвети и тактики" ) ;) :D

Според мойте наблюдения ако всеки непорочен тук изгараше при малко напън в тоалетната, вече потребителите на този форум щяха драстично да са намалели.

Абе да питам, защо всеки прави всичко в тоалетната, това някакво свещенно място ли е или просто няма къде другаде, защото има няква вълна от хора правещи всичко там?

Доста ужасно ми звучи да правя каквото и да е друго в тоалетната освен да се изхождам там (този постоянен процес у човека сам по себе си е ужасен)... вече почнах да философствам даже!

Но ако в ранна възраст ти прецакат имуннат система :) честито :)

За това трябва доста да съм се "прецакал"... все едно да чета батман или спайдърмен на гърне.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Въпроса беше какво точно правят...

Не ме разбра или още не беше го прочел?

Ето синтез на това, което не ти е ясно:

С антибиотици не могат да се лекуват вирусни и други инфекциозни заболявания. Например острите респираторни заболявания и грипът са предизвикани от вируси. С тях антибиотиците не могат да се преборят. Тези инфекции следва да се лекуват с имуномодулатори, интерферони и противовирусни препарати. При назначаване на антибиотици при такива заболявания дори са възможни бактериални усложнения.

Самолечението с антибиотици в повечето случаи води до липса на ефективност от провежданата терапия, развитие на странични и токсични ефекти, развитие на устойчивост на микроорганизмите към антибиотика поради ненавременното отменяне на препарата.

А както казах повечето лекари предписват само въз основа устни оплаквания, а не след изследване на причинителя на болестта - бактерия или вирус.

Link to comment
Share on other sites

Тоалетната е инфоцентъра на всеки дом.Там се раждат и умират ( :D ) най-великите творчества.

Най-сакралното място в света би трябвало да е тоалетната от филма "Женени с деца".Новия хълм Голгота.Хиляди миряни ще се стичат да се ... хм... докоснат до чинията.

 

Горе съм казал, тоалетна, че нали е стериотип да ме разберат всички.

Link to comment
Share on other sites

Вече успя да ме отвратиш от бъдеща дискусия по тази тема.

Иначе ако говорим за порочност, вече трябваше да се блъскам по стените с викове и покрит от пламъци.

За пример някои от предишните ми аватари и то по празниците точно... тогава трябваше областта тук да изглежда като поразена от ядрен взрив.

:)

Link to comment
Share on other sites

Ето малко гориво за термо-ядрената реакция > http://bp3.blogger.com/_ByfeFbLh_Ok/RyhjZ1...ncesca+lodo.JPG

и тази е напълно натурална.

Поздрави на всички и да е жива и здрав Франческа Лодо.

( тука пак тя ама с доста загар > http://www.imageshack.gr/files/q0xzbix5vkn6kkvt0hee.jpg )

Link to comment
Share on other sites

Не ме разбра или още не беше го прочел?

Ето синтез на това, което не ти е ясно:

 

А както казах повечето лекари предписват само въз основа устни оплаквания, а не след изследване на причинителя на болестта - бактерия или вирус.

Не бях прочел това, което беше написал, но после го прочетох и си едитнах поста. Не съм съгласен с цитата, че лечението на вирусна инфекция с антибиотици води до бактериални усложнения - няма никаква логика! Ясно е, че антибиотиците са безсилни пред вирусите, но прочети това, което едитнах.
Link to comment
Share on other sites

Добре, как можа да напишеш цял пост в опозиция на моите писания и накрая да кажеш точно това, което и аз казвам :D
Не, твоя пост звучеше, че едва ли не ще точа лиги по нея и само като я видя и ще съм разпрал панталоните. Аз казвам, че ако съм закъсал и тя сама дойде да ми се предлага - тогава може и да я огрее един-два пъти...
Кладата е просто един фалически символ, който изразява репресираното ти желание да набодеш всичко с порочно излъчване! :D
По-добре фалически символ, отколкото символичен фалос
National Geographic: 1000 shots of she-wolfs( uncensored edition ) ще гледа.
FATALITY!

..........

За да не се чувства дискриминиран малкия - и за него:

female-werewolf_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Някак си не ми вдъхва нищо картинката, защо ли е така, а замисли се малко.

Това че в главата ми нещо леко е разхлабено за да се представям за върколак (то пак до базик) не означава че ще ме трогнеш с картинка на върколак от противоположният пол, поне опита все пак.

Харесвам human-ки, с не много големи гърди, изпънато издуто дупе и кафява коса, ако ти се намира картинка или снимка на нещо такова може да е покажеш.

:D

Link to comment
Share on other sites

Само това ли изнамери?

Не играя СнУ (от къде ми дойде това съкращение), обаче си нацелил това което описах горе-долу поне.

Брагодаря за разбирането.

:)

Не, не, вижте последните постове в темата, е сега как да не му пиша и останалите точки които нарушава.

ЛИНК

:D

Link to comment
Share on other sites

Аз си мислех дали да не го поканя на виличка на 14-ти щото една моя приятелка се вписва в описанието му ама вече е записана в чужд тефтер( обещал съм я ) пък и ако не я минат аз ще се възползвам( ебаси с такива приятели не искаш да имаш врагове - ама аз все пак хубавото й мисля :D ).

Link to comment
Share on other sites

E тва

http://www.vbox7.com/play:0a2e27fe

 

Fuck it all

Fuck this world

Fuck everything that you stand for

Don't belong

Don't exist

Don't give a shit

DON'T EVER JUDGE ME!

Link to comment
Share on other sites

Въпроса беше какво точно правят! Защото след като има такива заклети врагове на антибиотиците, те би трябвало да знаят какво причиняват и за това да не искат да ги пият.

 

Че вредят - вредят, че при някои настинки може и без тях - може! Ама често пъти вредата е минимална и временна, а за сметка на това предотвратяват пневмония или бронхит, или фаренгит и още 100 други гадории!

 

Мidex, При вирусна инфекция се изписват антибиотици(обикновено широкоспектърни, при епидемия - определени), защото по време на развитието на инфекцията, организмът е като отворена врата за бактериялните гадове, освен това, много често инфекциите са от вирусно-бактериален произход! За това лекарите се застраховат като изписват антибиотици, за да не става по-лошо! Една обикновена настинка може да ти докара пневмония ако не вземеш мерки и не се пазиш(т.е. не излизаш от вас).

Аз съм чувал че увреждат черния дроб :blink: ... едва ли пиенето на антибиотик веднъж в годината ми уврежда черния дроб повече от литър водка :bgrin: .Не знам...аз по принцип не обичам да взимам хапчета и оставям на организма ми да се пребори с леките настинки,но стане ли работата по-сериозен си взимам антибиотици...няма кфо да се мъча 2 месеца
Link to comment
Share on other sites

М, таман се връщам от лекар. Джипито пак по инерция без да мисли изобщо се засили да ми пише антибиотик, поисках направление за уши-нос-гърло, жената там каза да продължавам да си наливам черните капки и изписа само един втечняващ сироп + нагрявки. Понеделник контрола и ако зелените работи още текат надолу в гърлото ми - антибиотик.

 

За това става дума, не да отричаме антибиотика нацяло като лекарство, но и да не посягаме към него при всеки случай.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм чувал че увреждат черния дроб :blink: ...
Също бъбреците и далака! Всички лекарства носят някаква вреда на организма. Все едно някой с присадено сърце да каже - няма да пия имунодепресанти, защото ми скапват имунната система. Просто избираш по-малкото зло и продължаваш. Е, ся за ринит(хрема) няма нужда да се пият А, или пък за леко възпаление на гърлото! Но, когато се налага, не се правете на големи разбирачи или мъже, ами слушкайте чичо ви доктор!
Link to comment
Share on other sites

Това е вярно, човек без да се съветва с доктор да не пие хапчета.

Иначе се чудя какво да правя, филм или игри, висене с музика, нещо друго ли... днес ме е ударил блок от всички страни.

Чувствам се много странно просто, нищо не ми е интересно, като казвам нищо, това значи абсолютно нищо не ми грабва вниманието.

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Също бъбреците и далака! Всички лекарства носят някаква вреда на организма. Все едно някой с присадено сърце да каже - няма да пия имунодепресанти, защото ми скапват имунната система. Просто избираш по-малкото зло и продължаваш. Е, ся за ринит(хрема) няма нужда да се пият А, или пък за леко възпаление на гърлото! Но, когато се налага, не се правете на големи разбирачи или мъже, ами слушкайте чичо ви доктор!

Прав си до момента в който зависи на какъв доктор ще попаднеш . Просто понякога за някои хора е по-лесно да купят изпит отколкото да си седнат да гъза и да го научат вместо да ми ходят на медицинско .

Link to comment
Share on other sites

Ще ги гази върколак новите потребителчата, така ми качват нервите, пускат си по десет теми за едно и също, после как се очаква да си намеря нещо което ми трябва... няма да мога.

Май модераторите леко спят днес.

Човека си псува в темата и никой не му обръща внимание.

Абе я ги стегнете малко, аз за една псувня изядох 40% предупреждение и цял месец не можех да пиша тъкмо като се регистрирах.

Преди няколко дни исках да намеря тема за партишън маджик, те изкочили още десет и търси къде е поста който ти трябва.

:angry:

Link to comment
Share on other sites

Аз сега мисля като добро дете, както в старите дни да разровя темата за любимите балади и песни от Music раздела и да си сваля пак старата колекция.Помня, че като по-малък преслушвах там каквото постваха хората и си оставях на хард-а тези които ми харесват...хубаво беше...ся ме мързи и жуля тъпа чалга, даже сръбското не ми е на ниво.Срам и позор.

Link to comment
Share on other sites

Това е вярно, човек без да се съветва с доктор да не пие хапчета.
Не можеш да си купиш антибиотици от аптеката, ако нямаш предписание от лекар...

 

Ред: Предавам информация от джипито ми. Аз лично не съм купувал антибиотици никога... когато последно съм пил - тогава ми ги купуваха мама и тати...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...