Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Обаче как всички се мазнат на шефа и се мъчат да го лекуват :lol:

Я си признайте колко % warn имате а ?

 

__smirnoff__ кви са тия познати ? Нали знаеш , че с какъвто се събереш такъв ставаш . На другата среща да нямаш и ти някой хълка ?!

 

Psihara^^ ти последно забърса ли някоя от жените или се задоволи с мъжете :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
не,имам точно предвид да я изпиеш почти веднага след изваждането от фурната

рецептата е проверена и действа с coca-cola само

Нещо не схващам, ама карай....кока-колата би трябвало да кипи и тя като водата на около 100 градуса, това "почти веднага след изваждането от фурната" ще я "изстуди" до около 90 С, което със сигурно ще ме ощави...както и да е, смятам да я оставя да поизстине до ниво "горещo"...или по-точно казано - до темпeратурата на току що запарен чай (~60+C). :punk

Слушай изпитана бабина рецепта :)

Взимаш .....слагаш черен пипер ...и лягаш да спиш

А ако не спя? :P

Не че нещо, но тези дни нямам много възможности за спане и така ще е поне още десетина дена...поспивам на стола за по 15-тина минути през няколко часа и това ми е...а и да спях, все пак смятам да опитам номера с кока-колата...че много мразя да ми мирише на черен пипер....и кимион също...блях... :sick

 

И със сладолед минава гърло.Ангина специално.Пробвал съм и действа ;)

 

Имам във фризера...ей сега отивам! :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз съм го правил това с Кока-кола, но по различен начин. Сварява се и тогава се пие докато е топла. Веднъж пробвах с Dr. Pepper. Няма по - гадна миризма от това. Съответно и никакъв ефект нямаше.

Link to comment
Share on other sites

И пак да кажа, къде се загуби @Farrel?!?!?!

Аз пък бях забравил въобше,че съществува :D То с такива съдържателни постове през няколко месеца,не е лесно да се помни :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Нещо не схващам, ама карай....кока-колата би трябвало да кипи и тя като водата на около 100 градуса, това "почти веднага след изваждането от фурната" ще я "изстуди" до около 90 С, което със сигурно ще ме ощави...както и да е, смятам да я оставя да поизстине до ниво "горещo"...или по-точно казано - до темпeратурата на току що запарен чай (~60+C). :punk

 

А ако не спя? :P

Не че нещо, но тези дни нямам много възможности за спане и така ще е поне още десетина дена...поспивам на стола за по 15-тина минути през няколко часа и това ми е...а и да спях, все пак смятам да опитам номера с кока-колата...че много мразя да ми мирише на черен пипер....и кимион също...блях... :sick

Имам във фризера...ей сега отивам! :punk

Се тая...важното е да ти е на врата.Просто много пари и лично аз ако не заспя веднага после не го трая :lol:

 

Обаче как всички се мазнат на шефа и се мъчат да го лекуват :lol:

Я си признайте колко % warn имате а ?

Ти мани майтапа ама аз точно от него имам уарн...чак ся забелязах :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ти мани майтапа ама аз точно от него имам уарн...чак ся забелязах :lol:

Да бе...почти ти повярвах...нали аз ти казах в момента в който ти го сложих. :P

 

Едит: Деба и сладоледа му деба...чак сега забелязах, че съм си залепил няколко клавиша покрай "лечението" без да се усетя...сега трябва да почиствам клавиатура... :woot

Link to comment
Share on other sites

Нещо не схващам, ама карай....кока-колата би трябвало да кипи и тя като водата на около 100 градуса, това "почти веднага след изваждането от фурната" ще я "изстуди" до около 90 С, което със сигурно ще ме ощави...както и да е, смятам да я оставя да поизстине до ниво "горещo"...или по-точно казано - до темпeратурата на току що запарен чай (~60+C). :punk

 

А гледай да се попариш, че да те боли гърлото по 2 причини :)

 

 

 

А ако не спя? :P

 

Пиеш 1 фервекс и гледай само как ти се приспива..

 

Аз за гърло пия тантум верде и фервекс но май греяна ракия действа по-добре :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

И как афекс му капеха лигите по нея .....

Гледа в захлас - ще му се да пипне ама...абе нали щяхме да почваме инициатива за него - жертвай М5-ицата,че ще загубим човека :lol:

Link to comment
Share on other sites

Доста е слабичко - от 3 дена съм с болно гърло...взимам около 6-7 трахизана на ден, по едно всеки час (или по 2) и чак тогава ми се успокоява гърлото, но за не повече от 8 часа, след което пак същото. :sick

Защо не вземеш да отидеш на лекар? Или смяташ преди това да изпробваш всички възможни бабешки лечения. Ако е така, наблегни на ракия. (Може и негреяна. :) )

Link to comment
Share on other sites

Гледа в захлас - ще му се да пипне ама...абе нали щяхме да почваме инициатива за него - жертвай М5-ицата,че ще загубим човека :lol:

 

 

то гледането не е като барането а като не ти дават да барнеш ставаш..... той е живият пример кво :lol:

особено като замести жените с ДРУМЕНДБЪСС и трева :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Защо не вземеш да отидеш на лекар? Или смяташ преди това да изпробваш всички възможни бабешки лечения. Ако е така, наблегни на ракия. (Може и негреяна. :) )

Последният път, когато бях на лекар, беше преди доста години и тогава бях на фаза "пред умирачка", а сега да им губя времето (и моето също) за едно възпалено гърло ми се струва несериозно - нямам температура, нямам други оплаквания...и нищо да не пия, ще ми мине за малко по-дълго време...и ще ми е гадно малко повече. :)

 

И как афекс му капеха лигите по нея .....

Афекс ли само...я си спомни една друга колоритна личност - бай Михал, дето по едно време го беше ударила съчмата и пишеше в абсолютно всички теми любовни обяснения към Фарел. :laughing:

Даже под мод-режим го бяхме сложили тогава, че тоя нямаше спиране...

 

П.П. Михал и сега си е на мод-режим...току що проверих.

Хмммм....Фарел не пише от сума време....Михал и той зачезна...дали не са се взели младите... :lol:

Link to comment
Share on other sites

то гледането не е като барането а като не ти дават да барнеш ставаш..... той е живият пример кво :lol:

особено като замести жените с ДРУМЕНДБЪСС и трева :lol: :lol:

мда - хич не е лесно ей :lol:

My Webpage

тениската кърти :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Това ли е тая неземна красавица дето половината форума я възхвалява - кака фарел ?

дето била разбила хиляди мъжки сърца :lol:

:blink: :cry :blink: :wacko: :wacko:

 

 

а афекса как гледа..... :JC_golly: :JC_golly: :JC_golly: :JC_golly: :JC_golly:

Link to comment
Share on other sites

Последният път, когато бях на лекар, беше преди доста години и тогава бях на фаза "пред умирачка", а сега да им губя времето (и моето също) за едно възпалено гърло ми се струва несериозно - нямам температура, нямам други оплаквания...и нищо да не пия, ще ми мине за малко по-дълго време...и ще ми е гадно малко повече. :)

Какво да кажа освен... "Ех, мъже, мъже." Почакай още, може и да те канонизират. :)

Link to comment
Share on other sites

Пламене, за гърлото остави бабините деветини. Да беше от пратията веднага щях да ти препоръчам греяни пититета, но знам, че няма да ти допадне. За начало тествай да смучеш шоколад, като го оставяш да ти облива гърлото. Облекчава много болки и дразнене. От препаратите за смукане препоръчвам HEXORALETTEN N. Много приятен и ефикасен. Не забравяй да пийваш и Бисептол през 6 часа.

 

Ако усетиш, че тази болка е предвестник на сериозно разболяване - настинка или нещо от типа, ти препоръчвам моята шокова терапия - през 7-8 часа поемаш следния микс: 1 аспирин, 1 парацетамол, 2 бисептола, 1 аналгин (при сериозни болки в ставите и главата, за предпочитане течен). Не забравяй да си набавиш дозата витамин С за деня. Дали чрез плодове или ампула - избирай сам. До 72 часа аз поне винаги съм на линия, от много години не съм лягал на легло от подобни атаки.

 

Ако те шибне в носа НАЙ-ДОБРИТЕ капки са XYLOMETAZOLIN - просто уникален ефект, нищо друго не съм виждал да действа така.

Link to comment
Share on other sites

Ммм, грешиш, форумните съвети са манна небесна! :) Дори не мога да си представя къде щяха да са някои хора, ако го нямаше този форум да им помага да съществуват.

Link to comment
Share on other sites

Ако съветите бяха нещо добро щяха да се продават, а не да се дават xD.

 

Иначе това с меда и содата наистина е много ефективно. Само гледай да не повърнеш докато го правиш.

 

Ако те шибне в носа НАЙ-ДОБРИТЕ капки са XYLOMETAZOLIN - просто уникален ефект, нищо друго не съм виждал да действа така.

 

Олинт... Просто защото съдържат Ксилометазолин xD.

Link to comment
Share on other sites

Вижте ся, относно лекуването (и без това си имам доктор в къщи - верно зъболекар но дотолкова е учила и тя медицина та тези ги знае) - ако е настинка най-много да хванеш хрема а тя 7 дена без лекарства, 1 седмица ако пиеш... Капките отпушват временно и за малко. Фервекса има нещо за отпушване на нос но от немго ме унася страшно (което е хубаво защото тъй и тъй съм хронично недоспал като ми е гадно поне да си отспя). Витамин С помага като повдига ужким имунитета - 2 ампули по 0.500 след 6 часа още 2 на другия ден 2 пъти по 1 и това е ужким ударната доза. Няма смисъл да се пие повече - тъй и тъй излишъка ще отиде в кенефа.

 

Видене, това с шоколада е точно обратното на което трябва да правиш - от течността временно помага но всяка течност ще успокои за малко но по принцип шоколада и кафето дразнят гърлото. От разните хапове половината са с болкоуспокояващи - лидокаин, едно друго... Файдата е докато ги смучеш и малко след това. Тантум верде ужким помага малко повече (и естествено цената му е чувствително по-висока от другите или поне с такова впечатление съм останал) но аз от подобни хапове не съм виждал кой знае каква файда. Но не трябва да се прекалява че от стрепсилс като прекали един приятел после освен другото се сдоби и с разстройство :lol:

 

мда - хич не е лесно ей :lol:

My Webpage

тениската кърти :ph34r:

 

Каката разбрахме коя е, а тез 2мата хубосници дето я гледат в дупето и точат лиги кои са? михаля няма ли го и него на снимката?

Link to comment
Share on other sites

Каката разбрахме коя е, а тез 2мата хубосници дето я гледат в дупето и точат лиги кои са? михаля няма ли го и него на снимката?
Ами този дето е цнтрално зад нея със зелената тесниска е afx доколкото знам
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...