Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
цял ден нямах работа нямаше с кой да отида някъде не можах да се сетя от какво имам нужда да отида на пазар и затва налазих форума :lol:

в интерес на истината и мене ми харесва много , като казвам много значи много което си е доста странно такива малки колички не понасям а тази ми харесва :wacko:

иначе днеска ИЛСОП-а не можа да ме бутне , изкарах 4-ка само дейба , развалих си успеха ..... ся трябва да изкарам поне 5 да мога да фана стипендия :lol: :lol:

 

 

Вместо да се включиш в скайпа да направим заговор как да обедим другите, че Ауди, БМВ и Мерцедес са най-великите...

Link to comment
Share on other sites

Как по дяволите да го изчисля тва динамично напрежение, като тъпия катил не ми е казал какъв е материала :angry1

Link to comment
Share on other sites

бла-бла
А сега пусни един мемтест или CPU-Z и ми кажи на колко ВСЪЩНОСТ работи...

Щото това зависи от множителя на процесора, и това 1066 показва колко МОЖЕ да бъде честотата на паметта B)

Link to comment
Share on other sites

Има ли пускана тема за хубавите кафета/заведения в Пловдив?Мисля че ще е от голяма полза и ако не е пускана да зема да отворя една :blink:

Link to comment
Share on other sites

Абе питам се - реално бачка ли се в тази държава? :confused

 

щото ако реално се бачкаше поне тротоарите щяха да са прави и чисти. в Бьлгария ако няма врътка в едно нещо изобщо не го търси да се развива. Само спекула и гешефти , толкова мноо бачкаме, че една магистрала нямаме, един стадион, една зала нямаме като хората...да не говорим, че най-голямото ни летище е с по-малко брой полети от летището в Кандахар (Афганистан). даже чалга песните ни са са внос от Сърбия и Гърция, толкова бачкаме!!! :JC_golly:

Link to comment
Share on other sites

А сега пусни един мемтест или CPU-Z и ми кажи на колко ВСЪЩНОСТ работи...

Щото това зависи от множителя на процесора, и това 1066 показва колко МОЖЕ да бъде честотата на паметта B)

Аз сега съм с памет на 800MHz, ама пък и не разбирам чак толкова много - чета какво пише из характеристиките, което не значи, че ги разбирам на 100%. :)
Link to comment
Share on other sites

Само аз ли не мога да си редактирам постовете?

Вчера имаше референдум във форума и хората гласуваха единодушно да те накажем заради писането на километрични постове...поне да те лишим от възможността да добавяш още текст към вече написан пост. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли не мога да си редактирам постовете?

По - рано днеска променях едни неща на Members+ групата, но не съм пипал да не може да се редактират мненията. Пробвай пак дали няма да можеш и ми пиши ако е така за да разгледам настройките.

Link to comment
Share on other sites

еее аз пък дигнах кръвното на толкова много хора , за толкова кратко време , освен тва и на среща идвах :bgrin: ... за мен билет към members+ групата няма ли ? :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

еее аз пък дигнах кръвното на толкова много хора , за толкова кратко време , освен тва и на среща идвах :bgrin: ... за мен билет към members+ групата няма ли ? :cry :cry :cry
Без пари не стаа :lol:
Link to comment
Share on other sites

Аз днес почти не съм писал, странни мисли ли, трябва да изчезвам от стаята, нямам много време... до утре вечер.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

еее аз пък дигнах кръвното на толкова много хора , за толкова кратко време , освен тва и на среща идвах :bgrin: ... за мен билет към members+ групата няма ли ? :cry :cry :cry

 

 

Аз отдавна съм пуснал заявка, ама не дават!

 

 

Еее, трупнете малко хпириънс де.То и аз врещях за мод, направиха ме и пак ме разжалваха :laughing:

 

Добро утро суки :)

Link to comment
Share on other sites

чистокръвен балканец
БАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

 

Атанасе, добрутру. Успокояваш ме, че не съм най-прецакания... ъъъ... ранобудния :]

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...