Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не можеш да си купиш антибиотици от аптеката, ако нямаш предписание от лекар...

Защо ли тогава успях да си взема "Доксициклин" без рецепта преди 2-3 дена.... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Не можеш да си купиш антибиотици от аптеката, ако нямаш предписание от лекар...

 

Ред: Предавам информация от джипито ми. Аз лично не съм купувал антибиотици никога... когато последно съм пил - тогава ми ги купуваха мама и тати...

 

Не трябва да можеш, само че единствените за които се контролират са прихотропните. Останалите ги продават на зула 99%

Link to comment
Share on other sites

Ужасно съм изнервен нещо, само някой да се усмихне или просто да му е весело и гледам да му разваля настроението, а даже не го правя нарочно, интуитивно... не знам какво ми става тази вечер.

Link to comment
Share on other sites

Нали шеше да лягаш бе, Стенли :)

А, то когато те избиват нерви без причина, просто ей така, не може да се спи.

Може точно защото не съм спал, по принцип като не съм наваксал сън съм си добре, обаче ме избива всичко, не ми е на кеф изобщо.

От около едно денонощие или повече съм спал само четири часа и половина, то половината беше преди час и половина, когато пуснах едни сериали да вървят.

Иначе съм си енергичен като градински гущер след дъждовно време.

Link to comment
Share on other sites

подкарах си уиндовс-а от лаптопа под линукс с пълна виртуализация и шпоря яко! kvm е просто 1 път! сега оставя да си подкарам и читав video bios и съм патрон!

Link to comment
Share on other sites

А, то когато те избиват нерви без причина, просто ей така, не може да се спи.

То нервите сам си ги създаваш...ако можеш да се контролираш,няма да има проблеми :)

 

и на мен нешо не ми се спи - чудя видя какво да предпиема - Дядо дай конструктивен съвет,моля :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Разговора с гаджето 80 минути ме побърка .. смисъл обичам да си говоря с нея , обаче не обичам да е по телефона ... апарата загрява , ухото ми и то пламва , побърквам се .....

 

За информация ... тя е единствения човек , дето може да ме задържи повече от 3 минути на телефона ... :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

То нервите сам си ги създаваш...ако можеш да се контролираш,няма да има проблеми :)

 

и на мен нешо не ми се спи - чудя видя какво да предпиема - Дядо дай конструктивен съвет,моля :bgrin:

Аз перфектно мога да си успокоявам нервите, просто по-кротък и въздържан човек няма да срещнеш, проблема е само като не съм спал, тогава пак си ги контролирам ама границата се качва и работя по-спонтанно, което пък от друга страна ми помага да си завърша проекчетата вечер.

 

Ей до преди петнадесет минути всичко беше добре, докато се занимавах с нещо.

Говорих си с човека дето ми даде аватарите, комикс щял да пуска, помагах на друг, той пък проблеми с компютъра и сега като спрях... изведнъж ме погнаха нервите просто.

редуваш ушите или пускаш високоговорителя - елементарно :lol:

 

баси - избила ме е простотията тая вечер нещо :ph34r:

Като говоря с брат ми, той говори едно бавно и монотонно, просто не мога да издържа та го подканвам постоянно да засили скоростта, това при мен решава проблема.

П.П. Отивам да пусна една вода.

Link to comment
Share on other sites

редуваш ушите или пускаш високоговорителя - елементарно :lol:

А надутата глава , как я лекуваш :bgrin: ? Щото аз лично не мога да и кажа "Офф ,ай чао че ми писна" :lol:

 

Обожавам и гласа .. ама просто да не е по телефона , ако не ходих на работа и не карах голф .. изобщо нямаше да си нося телефона в мен :D

Link to comment
Share on other sites

"Офф ,ай чао че ми писна" :lol:

винаги може да се изсмили оправдание - ти да не си й роб на всяка прищявка ;) отделно си има скайпче - с микрофон за 2-3 лв и си готов - никой няма да ти дудне...

 

абе при колите нещо голяма скука - къде е Злобата да предложи някаква конструктивна тема да се чепкаме - да няма изпит утре :JC_golly:

Link to comment
Share on other sites

винаги може да се изсмили оправдание - ти да не си й роб на всяка прищявка ;) отделно си има скаймче - с микрофон за 2-3 лв и си готов - никой няма да ти дудне...

 

абе при колите нещо голяма скука - къде е Злобата да предложи някаква конструктивна тема да се чепкаме - да няма изпит утре :JC_golly:

Аз се чудя как да се оттърва от говоренето , ти за микрофонче ми разправяш .. по принцип си драскаме , ама като ми/и спре нета и идва ред на телефона :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сега вече съм по-добре, обаче като се успокоих ще ми се приспи след малко.

Включваш гласовата поща и проблема ти е решен.

Така ем няма да ти се налага да провеждаш целият разговор, ем ще може да си го изслушаш после.

:)

Link to comment
Share on other sites

Pazu, хората за тая цел са измислили hands free-тата :) Хем по-малко ти се пържи мозъка като е по-далече телефона.

 

lil_stenly, това с нервността го има само че като съм скапан дразнителите ги усещам по-кофти и от малко ми кипва, но пък легна ли да спя и спя...

 

Саше, трябва ли да ти обяснявам че си момченце и имаш с какво да си играеш? :lol: Пък като ти омръзне захващаш форумите - мога да ти дам линкове към едни интересни теми в БГ-мама дето винаги може да си правиш кудош с разни леко чалнати каки и да ги бъзикаш истимаро (ама леко става като латерна работата та ми писна на мен).

 

Иначе що сте будни не ми е ясно. Имате спешни задачи ли, кво ли? Ако сте препили с кафетата - 1 уиски и аре лека нощ... аз даже мисля да ида да си налея сега 1 че нещо много бодър се чувствам и аз...

 

От друга страна млади момчета сте - уплътнявайте си времето с учене, четене на книги (къде интересни къде полезни) - ей научете примерно някой език за програмиране да ми помагате баре!

 

Аз се чудя как да се оттърва от говоренето , ти за микрофонче ми разправяш .. по принцип си драскаме , ама като ми/и спре нета и идва ред на телефона :lol:

 

Ей го и тоя - дядо му е прибрал торбата с лъжите явно. Само това ли можеш да измислиш като причина за прекратяване на разговора. Виж го кое време е - примерно пречиш на някой да спи и затва тряя да затваряш, което като нищо може да е истина просто хората да са толерантни и да не те тормозят да си плямпаш с изгората, виж аз не бих те траял над 10 мин ама тва е друга тема. През деня пък обикновено като вземе да ми писва да говоря (главно с майка ми щото тя само си търси да хване някой за канарче) и минавам с номера че ме търси друг.

 

Отделно замисли се за друго - 80 мин разговор ти идва много... а какво ще кажеш поне по 10 часа да сте заедно и да си правите лаф моабед, а? :love :woot :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

...ей научете примерно някой език за програмиране да ми помагате баре!

Нямаш проблеми...аз отбирам малко от асемблер за 8 битови компютри, ако закъсаш - свиркай. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Включваш гласовата поща и проблема ти е решен.

Така ем няма да ти се налага да провеждаш целият разговор, ем ще може да си го изслушаш после.

:)

 

Нищо не разбираш бе момче. Нали ако направиш подобно просташко изпълнение после ще се сърди поне 2 седмици отделно че ще трябва да се обясняваш ЗАЩО и КАК по дяволите е станал тоя номер и ти сега нея обичаш ли я и колко, защо точно нея и какво и харесваш и т.н. и т.н. при това ако е от по-кротките че може и да ти налети с някое домакинско пособие да ти обЕсни къде зимуват раците и ти на нея така ли ще и изключваш телефона, къде се намираш :lol:

 

Отделно че е селско изпълнение като цяло. Много по-правилно е да кажеш че телефона е взел да ти пари nа ухото и искаш да си лягаш отколкото просто да го изключиш.

 

 

btw. пазу, твойта мома не хвърляше ли някое око на тоз форум чат пат?

Link to comment
Share on other sites

Може да не го видим повече момчето, такива неща се случват.

Еми какво да ти кажа Мразе, препих с кафе, да, сега трябва още три часа да седя буден.

Седя от час, час и нещо и разглеждам картинки на една и съща песен за фон... така изкарах цялата нощ почти.

:)

Link to comment
Share on other sites

Божеее кфо прайте бе хора...гледам пазу,малкия стенли и ДедМороз са на линия :lol: :punk .Аз пък се събудих в 4 и 30...въртях се полвин час и накрая се пренесох с лаптопа в хола да не събудя брата...бахти ташака-хубу че неска няма да хода на даскало :lol:

Link to comment
Share on other sites

Божеее кфо прайте бе хора...гледам пазу,малкия стенли и ДедМороз са на линия :lol: :punk .Аз пък се събудих в 4 и 30...въртях се полвин час и накрая се пренесох с лаптопа в хола да не събудя брата...бахти ташака-хубу че неска няма да хода на даскало :lol:

(мен няма как да ме видиш на линия, понеже перманентно съм инвизибъл)

А ние с дядо ти Мраз също може да се учудим как изобщо може да има някой, дето да става в ранни зори, когато нормалните хора даже още не са си легнали. :bgrin:

"Еми като няма хляб...яще пасти" :P

Правилно! Думата "яще" означава, че "ще ядат" - един вид...съкратено записване на "ям" (2 л.мн.ч.) в бъдеще време. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз имам малко работа сега, ако не съм заспал към седем ще седна да си проверя нещата (запазил ли съм всичко и прочие)... тогава започвам да търся пътя към леглото, да подремня около десет часа, че трябва почивка малко от малко вече.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...