Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Търся си някоя супер яка , неприлично богата и перверзна мадама до към 30 години със силиконови цици и дупе като барабанче да ми води насам натам и да ми задоволява капризите....

 

Някви идеи ?

Link to comment
Share on other sites

Злобиле, аз доколкото знам ти не си малък човек, вземи си жена с откат, какви са тия барабанчета! Малко пропорция да има, няма нищо по не-естетично от възголям бюст и малък задник. :D

Link to comment
Share on other sites

Търся си някоя супер яка , неприлично богата и перверзна мадама до към 30 години със силиконови цици и дупе като барабанче да ми води насам натам и да ми задоволява капризите....

 

Някви идеи ?

 

ето ти снимки да я одобриш първо My Webpage

Значи мисля си, че тази е перфектната за тебе.Даже май няма 30 още,бивша Мис България,покрай Вълка от който има дете, яко се е нагушила ,а и от други елитни неща,предполагам се сещаш.Само за детето ще ти е малко зор и май във Варна трябва да се преселиш ама кефа цена няма нали :lol:

Link to comment
Share on other sites

Злобиле, аз доколкото знам ти не си малък човек, вземи си жена с откат, какви са тия барабанчета! Малко пропорция да има, няма нищо по не-естетично от възголям бюст и малък задник. :D

 

 

бе и дебела да е аз съм им хванал цаката , само веднъж да ги бутна да паднат и край :) :lol: :punk

само вместо да издава звуци като правим секс да не пръхти като хипопотам преди разплодния период че тогава ставам луд :devil

Link to comment
Share on other sites

Гърлото ми се е възпалило от заден теч от носа, отивам в аптеката днес, взимам си Стрепсилс, оная ми пробутва Стреп. + щото бил трепач. Сега опитвам, ми то това изобщо не люти, какви са тия боклуци! Дано има някакъв локален антибиотик или анестетик или нещо си, щото на усет не прави нищо. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Вчера ударих някаква хипер греда с 2 болни яки мадами. Като едната беше сгодена... Просто не обърнах внимание на пръстена... Всъщност - обърнах но несъобразих... Още повече, че на едната приятеля и беше около нея, потупа ме по рамото и каза: "Ако бях п♛тка, с тия мохабети, тая вечер щяхме да сме у нас!" ... Умрех си от срам...

 

EDIT: А вчера някакъв ПИЧ с Тойота Тамагочи с номер 0550 не спря на пешеходната пътека на Герджика. Дори имам съмнения, че най - откровено се опита да ме згази!!!

Link to comment
Share on other sites

Гърлото ми се е възпалило от заден теч от носа, отивам в аптеката днес, взимам си Стрепсилс, оная ми пробутва Стреп. + щото бил трепач. Сега опитвам, ми то това изобщо не люти, какви са тия боклуци! Дано има някакъв локален антибиотик или анестетик или нещо си, щото на усет не прави нищо. :angry:

 

Ако не се лъжа има лидокаин. Не че помага особено... много по-добро е Тантум Верде!

Link to comment
Share on other sites

ние спим у форума а бат ти Ванчо ебе .....

земи ма с тебе , аз ша си мълча само и ще гледам , даже можем да разправяме че си "Навътре с политиката" пък аз съм ти шофЕр.

Link to comment
Share on other sites

Злоба, аз съм много силен... Ти ша си ми wingman! (тва няма еквивалент на български)... BTW, аз СЪМ навътре в политиката... :lol:

Нема си ми шофЕр. Ще си ми по - готиния брачед, който мълчи и се прекланя пред женската красота! :lol:

 

EDIT: А вчера някакъв ПИЧ с Тойота Тамагочи с номер 0550 не спря на пешеходната пътека на Герджика. Дори имам съмнения, че най - откровено се опита да ме згази!!!

 

Интересно. Собственика на въпросният автомобил още мълчи.

Link to comment
Share on other sites

А вчера някакъв ПИЧ с Тойота Тамагочи с номер 0550 не спря на пешеходната пътека на Герджика. Дори имам съмнения, че най - откровено се опита да ме згази!!!

 

Абе размислих... но изкушението беше доста голямо да ти призная :lol:

Link to comment
Share on other sites

Верно ще кажем че съм помак и съм слезнал преди 2 часа от родопите където имаме 300 000ДКА земя и 300 000 Крави и огромна мандра с 15тина С класи спрени отпред и съм слезнал да си търся булка ...... :)

 

И точно когато им разказваш това понеже аз съм срамежлив ще кажеш че скоро съм зарязан от бившата ми приятелка Севдалина Мис Ардино 2007ма и как не е оценила Поршето което съм и подарил за 18тия рожден ден :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе размислих... но изкушението беше доста голямо да ти призная :lol:

Какво изкушение... Мадамата до мен вика - тоя та познаа, да знаеш! Сигурно ти има зъб! Аз й викам - Не зъб а цяло чене!

 

 

Коментар към дядомраз:

 

[17:46:43] ****** says: gagagaga]

[17:46:46] ****** says: super vesel 4i4ka

 

Верно ще кажем че съм помак и съм слезнал преди 2 часа от родопите където имаме 300 000ДКА земя и 300 000 Крави и огромна мандра с 15тина С класи спрени отпред и съм слезнал да си търся булка ...... :)

 

Ако имаш 300 000 крави ша караш 15тина бентлита и 20тина ролса... :lol:

Кажи само по какви си падаш, за да знам къде да те водя...

Link to comment
Share on other sites

Гърлото ми се е възпалило от заден теч от носа, отивам в аптеката днес, взимам си Стрепсилс, оная ми пробутва Стреп. + щото бил трепач. Сега опитвам, ми то това изобщо не люти, какви са тия боклуци! Дано има някакъв локален антибиотик или анестетик или нещо си, щото на усет не прави нищо. :angry:

Ходи ли изобщо да те прегледат ? В аптеката имам ного работи стига да имаш рецепта , защото сега има проверки и се пазят не дават без рецепта .

 

Psihara^^ ти кой си свалял годеницата или годенкът ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Psihara^^ ти кой си свалял годеницата или годенкът ? :lol:

Тва не беше тая с годеника... Тва беше друга. Тая с годника си беше отделно! :lol:

Тая с годника си връзва на мохабета, говори си, обясняа някви работи, поддава се... Докато не се загледах особено много в пръстена... :lol:

 

 

EDIT: @Curu ... Ти искаш да бодеш всичко що се движи... Не се прай! :lol:

Link to comment
Share on other sites

5.03 е. Ако ударя един голям бушмилс....дали ще мога да карам без проблем в 8 и 30 :lol:

Аз малко късно се включвам ама :lol: .Според мен ако те пуснат на дрегера ша отчете...ама едва ли по време на рутинна проверка ща карат да духаш на дрегер(по тфа време) така че мое го жулнеш

 

 

П.П.Ебааати обърканото изречение :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...