Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да не споменавам и вида на пластмасова "Барби"...

 

Да ва еа в ценителите! Най обичам някой като изреже нещо подобно!

На жената това й е работата, така да изглежда. Не ти я предлагам за булка и вечен спътник в живота.

Все едно си тооооолкова над подобни неща, че някоя която не покрива всичките ти критерии, с половин око няма да я погледнеш. Айде, молим...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

куру айде моля ти се, баш така да изглежда не е целта на всяка жена :) аз също не харесвам жени тип барби, някой дори ме отблъскват като им видя тоновете грим по лицето.

 

 

EDIT:

 

ахххх :love :love :love :love

10922342_gal.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ма не бе хора, не казвам че е или че трябва да е, просто поствам женски задник, не идеала ми за жена въобще :D

 

А тая с голия си корем и възкъсото си яке насред зима - после ох майко, що така яйчниците, що така бъбреците...

Link to comment
Share on other sites

На жената това й е работата, така да изглежда. Не ти я предлагам за булка и вечен спътник в живота.

Все едно си тооооолкова над подобни неща, че някоя която не покрива всичките ти критерии, с половин око няма да я погледнеш. Айде, молим...

Виж ся. Партньора и вечния спътник в живота няма да го определям основно по външния вид. Така че това го забрави. А като ще я гледам с онУЙ око долу - нека притежава някакъв сексапил, някакво излъчване. Онази там има излъчването на чернобилска тухла. Знаеш, че сигурно го има, но не го усещаш пряко. Онуй нещо, което ти предложи беше с провиснал корем, стрии, и лице тип "женското на Пиноко" и би ме привлякла единствено ако ме заговори с предложение за секс. Тоест евентуално става за един път.
Link to comment
Share on other sites

хм да верно що се е разголила така :) сигурно и е топло :lol:

ето я и облечена :)

:sayjin

Смирнофф, кат' си почнал...дай сега и една на челна стойка... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Виж ся. Партньора и вечния спътник в живота няма да го определям основно по външния вид. Така че това го забрави. А като ще я гледам с онУЙ око долу - нека притежава някакъв сексапил, някакво излъчване. Онази там има излъчването на чернобилска тухла. Знаеш, че сигурно го има, но не го усещаш пряко. Онуй нещо, което ти предложи беше с провиснал корем, стрии, и лице тип "женското на Пиноко" и би ме привлякла единствено ако ме заговори с предложение за секс. Тоест евентуално става за един път.

 

Добре, как можа да напишеш цял пост в опозиция на моите писания и накрая да кажеш точно това, което и аз казвам :D

 

[Edit] Жената от снимките на Смирноф ми прилича на Лив Тайлър, само че без генетичната обремененост по бащина линия :D [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Sara Varon :)

 

Момичето от поста на Смирноф ще заприлича доста на Сара Варон след съответните посещения при козметици, фризьори и едно при пластичен хирург за недостигащото количество в деколтето.

Та, някой спомена, че жените не трябвало да изглеждат добре или ми се е сторило.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

И не разбрах, какво точно ви пречат антибиотиците? Хубаво, отрова - отрова, ама какво правят?

Те са като цигарите, вредят, обаче някои хора понякога имат нужда от тях, смятам че дадхох задоволителен отговор на въпроса.

П.П. Това с какво ми помагат цигарите е друг въпрос на който отговора е "нищо", ама ми е нерви без тях.

:)

Link to comment
Share on other sites

Няма, в тази има нещо порочно като излъчване.Нещо мръснишко, онази ми е изглежда сбъркана.Ако искаш да ти дам една 100% натурална която е доста по-добре от горната ама не това е смисъл.То на мен и да ми изглежда по-добре, това не значи, че за другите няма е просто някаква която ще подминат на улицата ;)

Още повече във дългосрочна връзка душевността и характера на партньора са от гормно значение.

Пък и аз за какво ли бях сложил " :) "

Link to comment
Share on other sites

Кладата е просто един фалически символ, който изразява репресираното ти желание да набодеш всичко с порочно излъчване! :D

Ако беше така, аз трябваше да се самозапаля.

:dry:

П.П. Между другото съм един вид шаман.

Знаците ми показват, че остават 51... 51... 51... 51 страници до... (замъглено ми се прояви нещо) 51 страници до 1000 страница.

Колко съм добър само.

П.П.П. Абе не пишете, развалихте предсказанието значи, сега трябва да поправя всичко на 41, целият ми пост, колко труд хвърлих.

И без това обърках сметките!

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Напъни се повечко в WC-то и после ще четем в Марица "Младеж обгоря до неузнаваемост четяйки Playboy у дома си" :) ( за тебе може и "Лов и Риболов:Тайните на самотните вълчици - съвети и тактики" ) ;) :D

Link to comment
Share on other sites

И не разбрах, какво точно ви пречат антибиотиците? Хубаво, отрова - отрова, ама какво правят?

Защото много лекари предписват за щяло и нещяло антибиотик само по симптоми, без да те изследват, а често те е хванал вирус, а не бактерия...да не говорим, че някои баби започват интервенциите върху внуците си още докато децата са съвсем малки - като вдигне детето 37.5С, веднага започват да го тъпчат с антибиотици и/или лекарства за сваляне на температурата, което е силно противопоказно. ;)

 

П.П. Ето една кратка статийка за ползите и вредите от антибиотиците.

Link to comment
Share on other sites

Те са като цигарите, вредят, обаче някои хора понякога имат нужда от тях, смятам че дадхох задоволителен отговор на въпроса...
Въпроса беше какво точно правят! Защото след като има такива заклети врагове на антибиотиците, те би трябвало да знаят какво причиняват и за това да не искат да ги пият.

 

Че вредят - вредят, че при някои настинки може и без тях - може! Ама често пъти вредата е минимална и временна, а за сметка на това предотвратяват пневмония или бронхит, или фаренгит и още 100 други гадории!

 

Мidex, При вирусна инфекция се изписват антибиотици(обикновено широкоспектърни, при епидемия - определени), защото по време на развитието на инфекцията, организмът е като отворена врата за бактериялните гадове, освен това, много често инфекциите са от вирусно-бактериален произход! За това лекарите се застраховат като изписват антибиотици, за да не става по-лошо! Една обикновена настинка може да ти докара пневмония ако не вземеш мерки и не се пазиш(т.е. не излизаш от вас).

Link to comment
Share on other sites

Но ако в ранна възраст ти прецакат имуннат система :) честито :)

 

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

 

Ок, ок...няма толква грубо аз забравих той какво ще ги прави...Ред:

 

National Geographic: 1000 shots of she-wolfs( uncensored edition ) ще гледа.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...