Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Значи за теб не е важно дали е "+" или "-", просто трябва да си в по-специялна категория?

Днес съм станал рано бе, как се е получила тази грешка, ем си легнах в 7:30 сутринта.

Добро утро простосмъртни!

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Стенли, не си играй на дребно, сложи си го направо в подписа тоя емотикон! :D

Някога правило ли ти е кеф да си сипваш вода постепенно, това е същото!

 

Между другото да спомена.

Компютър - Проверено!

Кафе - Проверено!

Цигари - Проверено!

Музика - Проверено!

Въздух - Проверено!

Проекти - Проверено!

П.П. Тревога, тревога, тревога, Стенли до долният етаж, цигарите са свършили, повтарям, цигарите са свършили.

 

Айде и така съм тръгнал да променям поста, да сменя и смайлито!

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Ето, сега виждате ли що пиша на английски - защото PC - check, coffee - check.... звучи нормално, но Кафе - ПРОВЕРЕНО звучи ужасно.

Абе звучи ужасно ама си е нашенско, пък и да не изтрелвам спътник за да говоря на английски, не че не го говоря езика, обаче съм българин, те руснаците като си използват само тяхният език питаш ли ме как съм се смял на някои чуждици нагаждани на руски... направо сълзи са ми излизали!

Нещо даже почнах да мразя английският малко или малко повече, защото аватара и сигнатурата бях решил на английски да ги правя, а си използвах български, народен (звездата е Ути, а той е Петър Бъчваров)... хахаха, не говоря за салама ама няма голяма разлика.

:D

Link to comment
Share on other sites

Защото правилното е не "проверено" а "тук" или "налично" или друго от този род.

Как ще го кажа си е моя работа, корабът си е мой, наличните вещи в него също, излитам!

Може да го пробвам на вкус, от де да знаеш.

Фиуууу... между другото вие си нямате кораби, нали?

Аз също нямам, ама е хубаво да имаш развинтена фантазия.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Бъди спокоен човек, просто вчера гледах "Outlander" и после сънувах филм за Стар Крафт... много ми се набиха такива неща в главата.

Ама как сериозно го каза, притеснявал съм го.

Иначе попаднах на една песничка, която вероятно ще ти хареса.

Saving Abel - Addicted

I'm so addicted to all the things you do when you're going down on me in between the sheets.

Доста хубав текст, ще си е пускам в колата, момичетата ще се лепат като мухи на мед за мен, само да не залепнат за прекалено дълго че ще ми трябва мухоловка за да ги махна.

П.П. Колко правописни грешки виждат очите ми, нямам думи просто.

:D

Link to comment
Share on other sites

Всеки с проблемите си, един ден бях прекалил с Castlevania-та, после цяла нощ спах неспокойно и в просъница завивах жената, щото насън трябваше да я накича с подходящия комплект предмети и все не можех. :D

Link to comment
Share on other sites

Явно си играл някаква друга версия на касълвания, с класове и професии, за това не си можел да я накичеш, просто итемите не са съответствали или нещо от сорта.

Вече не знам за какво да пиша.

 

Писнало ми е от игри, едно хубаво заглавие не излиза освен продълженията на хитовете, иначе другото с нищо не се отличава от предишните заглавия вече.

 

Този спам също трябва да се спре малко.

 

Иначе как ми се иска да видя стар крафт във филм.

 

Има филм точно като сериала Герои, казва се Пуш (Бутам), преведете си го, не е сложно.

 

Колко разпокъсани мисли ми минават през главата.

:)

Link to comment
Share on other sites

Като е по правилно чек и там другите български думички да ги заместваш с английски лайна що не отидеш да бачкаш в англия ?

там поне всеки ще ти разбира тъпия хумор и ще си говорите само на английски.

 

пс : тва не е насочено само към курунир ми към всичките които смятат че яко да пускат английски смешки и изрази в бг форум..... и не се заяждам ми ми минава просто през главата :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Заместване става, когато вместо "чек" слагаш българска дума, защото в българския подобна конструкция е много по-нетипична, още щом решиш да използваш конструкцията, вече бягаш от българския.

 

Ти що така не ме обичаш бе, Злобиле? Виж, аз специално заради твойте забележки се старая да не карам на английски, ти пак за лошото ще се хванеш. :D

Link to comment
Share on other sites

5.03 е. Ако ударя един голям бушмилс....дали ще мога да карам без проблем в 8 и 30 :lol:

 

няма да има проблеми

 

Заместване става, когато вместо "чек" слагаш българска дума, защото в българския подобна конструкция е много по-нетипична, още щом решиш да използваш конструкцията, вече бягаш от българския.

 

Ти що така не ме обичаш бе, Злобиле? Виж, аз специално заради твойте забележки се старая да не карам на английски, ти пак за лошото ще се хванеш. :D

 

глупости даже си ми леко симпатичен ма някой път като видя постовете ти на английски ги избягвам не че не мога да си ги преведа ми просто като съм влезнал в БГ форум очаквам да чета БГ думички ;)

Link to comment
Share on other sites

няма ли някой навитак да ми подари една рс6-ца или м5-ца ?

Аз в предната тема ти бях обещал кученце с клатеща глава за А6 да ти вдигне мощността с 2 катъра и 3 куци мафарета . Ако искаш ще ти подаря една в мащам 1:10 000 .

 

Чудя се дали неделя да се изстрелям на клисура да скоча с бънджи ... Някой друг има ли изтрещял :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...