Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Слушай изпитана бабина рецепта :)

 

Взимаш си едно парче памук,достатъчно голямо,че спокойно да можеш да сложиш върху гърлото си(шията имам предвид...не да го тъпчеш вътре :D ),напояваш го с ракия(колкото по-силна,толкова по-добре) и слагаш черен пипер отгоре.Завързваш въпросния компрес с една кърпа,за да не пада и лягаш да спиш

 

Преди 2 години адски ме болеше гърлото.Не можех да преглъщам или да говоря и така за една вечер ме излекуваха

Единственото нещо, което има смисъл от всичко, което се изписа!

Особено това с кипящата кола ме разби! Как се пие такова нещо бе хора? Я се стегнете! Аз преди няколко дена реших да ям тостери и понеже не ги изчаках да изстинат се изгорих брутално от пушеното сирене вътре и 2 дена не усещах какво ям! Представям си напитка, загрята до 90-100 градуса как се отпива на глътки. От такава температура се получават сериозни мехури по кожата!

Както вече спомена някой - таблетките за смучене само временно облекчават болката. Идеята е да се изтрепе гадта в гърлото ти - антибиотик, повишаване на температурата, промяна на pH, (при някои)липса на кислород. Ясно е, по обясними причини, че последните 2 отпадат. Антибиотиците са ясни. Промяната на температурата може да се предизвика или с посочения от хХх начин, или с топли напитки(но не врящи)! Всичко друго е временно решение, докато организмът не си изгради, най-накрая, съответните антитела и да атакува неканения гост!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
михаля няма ли го и него на снимката?

Михаля май не са го виждали много хора, освен Фарел и не знам кой още евентуално...поне аз нямам никаква представа кой е, защото мисля, че никога не е идвал на форумни срещи.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички.

Един път да стана сутрин, да си реша да хапна закуска, то да се окажа нещо почти пред разваляне и ем го подушвам че не ухае на рози, ама хладилника празен.

Сега леко ми се драйфа, ама дано мина без такива работи.

:blink:

Link to comment
Share on other sites

антибиотик

 

Най-жестоката отрова! Никога не пия антибиотици. За последните 15 години се наложи до га направя 2 пъти и дори и за тях съжалявам. Нямаше как да се измъкна обаче.

 

Всеки, предписал (респективно препоръчал) антибиотик без да е КРАЙНО наложително е за бой. Всеки, който като се разкиха и разкашля и започне да дънка тая отрова е пълен тъпак и самоубиец.

Link to comment
Share on other sites

Добре, с какво се лекуваш, Рапторски? И аз днес следобяд паля към джипито и ще искам направление за уши-нос-гърло, щото нещо в носа ми пак е експлодирало. Снощи беше кошмар, не съм спал цяла нощ, носа беше така запушен, че два пъти слагане на капки не го отпушиоха грам, дремя като риба с отворена уста, ама почва да боли гърло от пресъхване, текат гадости от носа по гърлото и... Не знам, някакъв много силен синузит сигурно.

 

И като ида, ако ми изсвятка някакъв антибиотик, какво да правя, ако не го пия него?

Link to comment
Share on other sites

Да се предписва антибиотик при вирусна инфекция е глупост.Аз карам на плодове и ракия.

Link to comment
Share on other sites

Щях да пиша едни гадости за болници, ама айде да не депресирам хората рано сутрин.

:)

Link to comment
Share on other sites

Да се предписва антибиотик при вирусна инфекция е глупост.Аз карам на плодове и ракия.

 

Абе не е баш вирусна инфекция, цяла сутрин суркам от носа си и храча и плюя от това дето тече отзад и са си гадни, гнойни парчета. Гнойта не виждам какво ще я изчисти ако не е антибиотик.

Link to comment
Share on other sites

Не съм пил антибиотици от повече от десет години. Това труп ли ме прави?

 

Подкрепям Виден с две ръце.

 

П.П. Сега сметнах - в тази тема са изписани 2.35% от всички мнения във форума.

Link to comment
Share on other sites

Не. Щастливец!

... Което си е 1 OMFG % !

EDIT: Ще си говорим за голи какички!

EDIT2: Забелязали ли сте как в една тема целия форум се дъвче, в друга тема всички са задружни, в 3та тема всички мразят хост и пазу, в 4та хост и пазу мразят всички... И като опре до жени - всички сме за 1 обща кауза!

Tits.jpg

Link to comment
Share on other sites

Нищо не е по-добро от ръката...Или казано иначе - квото сам си направиш, никоя не може да ти направи.

Link to comment
Share on other sites

Нищо не е по-добро от ръката...Или казано иначе - квото сам си направиш, никоя не може да ти направи.

Макар и да не говориш сериозно, не си прав.

Иначе всеки с вкуса си.

Аз повече си падам по еротичната част от секса и любовните игрички от колко от самият полов акт.

За ръцете мога да кажа следното, ръката явно ти е загрубяла и не си е чувстваш като твоя.

От там идва цялата работа.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...