Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Писна ми от идиотщини...Даже пирозапалките вече не са ми интересни...Отивам да се напия в "Семейство Адамс"...

Link to comment
Share on other sites

Тва списание е култ бе. Свалям, че на поредицата ЕЛО последните части ми се губят да си я доизгледам ебаси ;) Те тва е да си догледаш сериала след около 20 години прекъсване :) Еееехх, старост, нерадост :)

Link to comment
Share on other sites

Тва списание е култ бе. Свалям, че на поредицата ЕЛО последните части ми се губят да си я доизгледам ебаси ;) Те тва е да си догледаш сериала след около 20 години прекъсване :) Еееехх, старост, нерадост :)

Ми те не го довършиха. ЕЛО-то. Имам ги всичките в нас, без 1 брой. Него като малък съм го унищожил напълно. Другите къде запазени, къде с откачени корици(макар и запазени от делно) си ми седят.

Link to comment
Share on other sites

2хJohny Walker 1L (все пак Иванов ден празнувам...трябва да се почете подобаващо)

1хRuskii Standard 700ml

иии ако свършат...минаваме на червено вино :devil :lol: ... усещам че довечера ще бъда Johny Crawler :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе Каршияка оунз ве, мадафаказ...

Link to comment
Share on other sites

Палестинците са си прави във войната с Израел - те са си имали държава там и изведнъж някакви евреи идват и казват - тази държава е наша! Нормално е да си воюват, ама нашите турци пък кой ги натиска, че звънят? :)

Link to comment
Share on other sites

Еми ако евреите са прави, айде и ние да си поискаме България на три морета... нищо не ни пречи като тези земи някога са били наши.

:)

Link to comment
Share on other sites

Еми ако евреите са прави, айде и ние да си поискаме България на три морета... нищо не ни пречи като тези земи някога са били наши.

:)

То по тая логика, дай и монголците да кажат дайте Азия, че е била наша едно време. Или Италианците да дойдат и да си искат Римската империя. Или пък Македонците целия свят :):)

 

Мен обаче ми минава през главата следното - минах през руски и гледам едни тръби едно чудо. И не ми вещаят нищо добро. Сигурно ще го затварят да правят нещо и като знам колко са бързи нашите от годна нагоре ще го правят това дето са намислили. И движението ще стане АД.

Link to comment
Share on other sites

Мен обаче ми минава през главата следното - минах през руски и гледам едни тръби едно чудо. И не ми вещаят нищо добро. Сигурно ще го затварят да правят нещо и като знам колко са бързи нашите от годна нагоре ще го правят това дето са намислили. И движението ще стане АД.

 

От ТУК и ТУК, ама ако може някой да обясни на "простите" хора, аджеба, к'во разширение щото аз се изкривих :wacko: да си представям тоя участък от "Данаил Николаев" до Шести септември", дето щели да го разширяват и не моа се светна накъде повече, а пък и не мога да видя "разширения вече" от Централна гара до "Данаил Николаев"....Тошо Пашов нещо се е объркАл сякаш, ама и архитекта е един обяснителен....не'ам думи :blink:

Link to comment
Share on other sites

В Пазарджик е разбита фундаменталистка групировка, позволила си да издигне зеленото знаме на прасето Мохамед и да обяви:"Държавата е халифат".....Говорете ми за права и свободи, че да ви се празня в устите...

Link to comment
Share on other sites

От ТУК и ТУК, ама ако може някой да обясни на "простите" хора, аджеба, к'во разширение щото аз се изкривих :wacko: да си представям тоя участък от "Данаил Николаев" до Шести септември", дето щели да го разширяват и не моа се светна накъде повече, а пък и не мога да видя "разширения вече" от Централна гара до "Данаил Николаев"....Тошо Пашов нещо се е объркАл сякаш, ама и архитекта е един обяснителен....не'ам думи :blink:

Тия 10 метра и от двете страни, там освен да бутнат блоковете, няма от къде да си ги измучат. Пак някой е решил да отчита дейност, ама не ми се вярва на това, дето са го писали. И щяло да стане само за 6,7 месеца. Да бе.

Освен ако не е общо до 10 метра за всяка посока.

Link to comment
Share on other sites

Ама тези гадове са решили за едно лято да ремонтират кажи речи цялата централна част на градът.

...През тази година ще бъдат ремонтирани и реконструирани булевардите "Руски", "Васил Априлов" и "Александър Стамболийски", както и улиците "Авксентий Велешки" и "Даме Груев"....

 

Ако наистина я свършат тази простотия...., тогава ще разберем що са 'тва задръствания и имат ли почва у Пловдив ?!

Link to comment
Share on other sites

Както обещах - уведомявам ви, че съм качил филма за най-дълбоката пещера в тракера.
Филмът вече е и в колибката, раздел "ПРИРОДА" ;)
Link to comment
Share on other sites

Ех, да съм бил буден, като си го написал, па и в Плд да бях...

 

Хихи. :lol: Искам да те питам.......Остава ли ти време за сън. В момента завиждам на всички, които имат дълбок, хубав и не пробуден сън за поне 8, 9 часа :(

Link to comment
Share on other sites

Остава ли ти време за сън.

 

 

Понеже снощи бях натиснат от адското спокойствие, плюх на жените, алкохола и компа, и си легнах към десет...май..Абе рано беше.

Link to comment
Share on other sites

Като си легна толкова рано и на сутринта се чувствам ЧИСТНО НОВ И ГОТИН! Или пък, когато се събудя сам, а не някакъв часовник... Няма такова чувство!

Link to comment
Share on other sites

Тия 10 метра и от двете страни, там освен да бутнат блоковете, няма от къде да си ги измучат. Пак някой е решил да отчита дейност, ама не ми се вярва на това, дето са го писали. И щяло да стане само за 6,7 месеца. Да бе.

Освен ако не е общо до 10 метра за всяка посока.

 

Елементарно, Уотсън... Ще направят трето платно откъм страната на Д. Николаев. Разбирай онзи широкият тротоар с тревичката заминава. Идеята не е лоша. Като цяло обаче срока март-октомври ми се вижда толкова утопичен, че не е истина... Нещо като колелото на П.Д. Петков и Богомил за 2 седмици....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...