Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Така най-добре се водят разговори, никой не меси с тъпи забележки.Филма засега не се знае къде ще го представяме, но ще го кача в тракера.
А в колибката?
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
кой от вас е по-голям кукумицин, че е стоял цяла нощ във форума :lol:

 

Цяла нощ? Ще трябва да е седмица защото ако ще се състезаваме аз и Midex както ни се събира да не си лягаме някой път..... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз май нещо ти бях казъл за Golf VR6 Power...особено с ксенона и светенето отзад...бегай надалече. :devil

Ама ти май нещо не приемаш на сериозно двигателят VR6 !? На това чудо, качено на тенекия от сирене като Голфчето, не му трябва никакъв тунинг, за да излети колата.

 

 

Мамка ви, архитекти!

 

:summons ninjas:

:sends ninjas to finish the bastards off:

 

Хахаха... още един човек открил радосттите от контактуването с архитекти и проектанти....

Link to comment
Share on other sites

Ама ти май нещо не приемаш на сериозно двигателят VR6 !? На това чудо, качено на тенекия от сирене като Голфчето, не му трябва никакъв тунинг, за да излети колата.

Хахаха... още един човек открил радосттите от контактуването с архитекти и проектанти....

 

На доста хора са им смешни някои работи. Жалко, че единия двигател, който карам чат пат е C20NE, a не C20XE :(

Link to comment
Share on other sites

Na NE-to kakvo mu e be Chefo :) Po-dobyr dvigatel e ot XE, kolkoto i smeshno da ti se struva tova. Po-bezproblemen nai-malkoto. Nosi na podobreniq i s pravilnite podobreniq moje da iznenada dosta. Zavisi i na kakvo kupe e, no kato cqlo e edin mnogo dobyr dvigatel. S dobra poddryjka otkym masla, remyci i t.n. standartni raboti e vechen. Zabravihme i po-evtinata poddryjka :)

Link to comment
Share on other sites

Na NE-to kakvo mu e be Chefo :) Po-dobyr dvigatel e ot XE, kolkoto i smeshno da ti se struva tova. Po-bezproblemen nai-malkoto. Nosi na podobreniq i s pravilnite podobreniq moje da iznenada dosta. Zavisi i na kakvo kupe e, no kato cqlo e edin mnogo dobyr dvigatel. S dobra poddryjka otkym masla, remyci i t.n. standartni raboti e vechen. Zabravihme i po-evtinata poddryjka :)

 

Смея да кажа, че наШто NE си е много добре, ама..... XE - без модове пада единствено от Хонди и то големите витеци. Друго си е да знаеш, че Лотус са пипали XE и са го мислили за 170 мулета. Пък и двата вала са си два вала :bgrin:

 

Най-добре да е в кадет или корса А, ама........ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Смея да кажа, че наШто NE си е много добре, ама..... XE - без модове пада единствено от Хонди и то големите витеци. Друго си е да знаеш, че Лотус са пипали XE и са го мислили за 170 мулета. Пък и двата вала са си два вала :bgrin:

 

Най-добре да е в кадет или корса А, ама........ :rolleyes:

 

Ti pak za systezaniq si mislish :) Za mene zdraviq i ne tolkova byrz dvigatel e po-dobre ot byrziq no po-kekav dvigatel :) Predpo4itam kolata da mi raboti vseki den :) NE-to ot druga strana si e dostaty4no byrzo :)

Link to comment
Share on other sites

Зачестиха дните без храна... Лошо, Котков, лошо.

 

Световната финансова криза засяга всички :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вчера реших да заведа любимата си в софийския "зоопарк". Беше ми забавно, тъй като за последно съм го посещавал преди самият аз да съм работил в такъв.

Естествено кракът ми е компот и доста време ще съм извън строя, но беше приятно. А и един приятел ми подари две страхотни гущерчета, така че се върнах доста по-куц и по-ухилен.

 

Next target - botanical garden, но за там ще трябва да си намеря шофьор, че не ми се обикаля околовръстното :)

Link to comment
Share on other sites

нервно ми е, нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е,нервно ми е...

Link to comment
Share on other sites

Ti pak za systezaniq si mislish :) Za mene zdraviq i ne tolkova byrz dvigatel e po-dobre ot byrziq no po-kekav dvigatel :) Predpo4itam kolata da mi raboti vseki den :) NE-to ot druga strana si e dostaty4no byrzo :)

 

ще порасна и аз.....ама за сега :lol:

Link to comment
Share on other sites

Понеже съм параноик и привърженик на теорията за конспирациите, четейки една статия, ми се наби нещо в очите:

 

 

"Не мисля, че българите са евроскептици", коментира премиерът, но каза също, че знаците, че страната "не е третирана по същия начин като други държави" може да доведе до съществени политически рискове, особено в навечерието на предстоящите парламентарни избори догодина.

 

И няма и седмица след това му изявление се почват протести, ала-бализми ит.н.....Бах, Серго бил втора Ванга бе...Или просто на някой му е изгодно да ги има тия протести...

Link to comment
Share on other sites

ще порасна и аз.....ама за сега :lol:

Спокойно...няма да пораснеш...освен ако ти самият не го искаш. За пример давам мен - аз май ще си умра вдетинен. :P

Link to comment
Share on other sites

Спокойно...няма да пораснеш...освен ако ти самият не го искаш. За пример давам мен - аз май ще си умра вдетинен. :P

може и да станем двама :lol:

Link to comment
Share on other sites

Както обещах - уведомявам ви, че съм качил филма за най-дълбоката пещера в тракера.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...