Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Може под тези срокове да имат на предвид, че за това време ще са готови... с подготовката за работа.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Като си легна толкова рано и на сутринта се чувствам ЧИСТНО НОВ И ГОТИН! Или пък, когато се събудя сам, а не някакъв часовник... Няма такова чувство!

 

I feel pretty.... почна ли да си припяваш песничката като в Analyze That? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Откривателя на безлкохолната бира заслужава нобелова награда!
А производителите смъртна присъда.
Link to comment
Share on other sites

Аз пък най-вероятно ще пропусна форумната среща...

Psihara^^: Тва е тъпо, Пешо, аз заради теб организирах срещата!

Link to comment
Share on other sites

Gines e super zle bahti birata gnusna. Mene lichno hich ne mi haresa ama pyk ti si q probvai ne slushai drugite, shtoto na vkus priqteli nqma nali znaesh :)

 

Pesho tva verno beshe typo. Mojeshe i az da doida daje.

 

P.S. Ako Psihara mi pusne pak moe da doida, ama inache ne :D

Link to comment
Share on other sites

P.S. Ako Psihara mi pusne pak moe da doida, ama inache ne :D

Ако кажеш, че ще дойдеш, Ванчо ще ти пусни, без проблем, ние ще се погрижим за това :P

Link to comment
Share on other sites

Информация има в заглавния пост на темата, а линк към темата - в моя подпис :)

Link to comment
Share on other sites

Много ще ви бъда благодарен, ако ми спестите упреците, без дори и да знаете за какво иде реч!

 

Едва ли ще реша ей-така, от каприз, да не дойда, след като си бях сложил линк към темата в подписа и бях първия писал там! Така че, много ви благодаря, спестете ми го, защото наистина не знаете защо и заради кого ще пропусна срещата, ако наистина ми се наложи да пътувам...

Link to comment
Share on other sites

Искам го !!! :wub: :wub: :wub:

 

Обаче се чуда колко ли ще смучe бензинец на 100 ... градско и извънградско ?

 

По-интересния въпрос на колко точно километра е. Щото тези 150,000 някак ама ХИЧ не ми се вярва да са истина... за 14 години...

Link to comment
Share on other sites

според статистиката на най-спамърските теми, а именно искам да се похваля и искам да се оплача, стигнах до извода, че най-добре от всички ни живее джозо, тъй като той се е хвалил най-много, а скорпиона пък най-много се е оплаквал. А в другата тема - какво мислите за човека над вас, томахоук мисли за най-много хора. А на курунир пък най-много му минават разни неща през главата :)

Link to comment
Share on other sites

Минават ми да до ева, как да не ми минават! Ей сега бяхме на гости с жената у едни приятел, с неговата жена играхме карти Фанкенщайн, после играхме белот по двойки с жените, тотален погром 3:0 за мен и мойта жена, щото сме машини!

 

А неговата жена беше докарала една ямболоййска домашна ракия! Ди дииии! МНого добра, секи случай! Оправихме шишето, и една мастика с вечерята преди това в Пожарната, за отскок!

 

Живот ли бе да го опишеш!

Link to comment
Share on other sites

Разровиш ли го, ще мирише на ямболска ракийца и ще горчи като мастика....Не ми минава, направо ми прелетява през главата, че ако не реша тоя скапан пъзел, ще си прехапя вените и ще започна да вия....

Link to comment
Share on other sites

За едно такова ще издухам духалото на някой... :lol:

Докато не пробваш - няма как да знаеш, затова - изправяш се на някой светофар...като видиш нещо "такова" - отиваш, "издухваш духалото" и после казваш какво искаш в замяна...мисля, че рано или късно все ще случиш някой, дето ще се навие. :lol: :lol: :lol:

 

П.П. Сега вземи пак да ми се обидиш и да обявиш нова "анти-мен" кампания. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...