Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Психар , ако се справиш добре ще ти подаря едно такова :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Не... Тук си прав. Но такова няма още в БГ. Но скоро ще има... И ще дебна! :lol:

 

И после в гръб като го издебнеш човека и с лопатата по главата и скачаш на возилото и айдееееее :)

Link to comment
Share on other sites

Трудно им се слага обикновена газ :lol: :bgrin:

Що бе.. все ще му паснем някой газов инжекцион...в краен случай ще проверим какво се продава на руския пазар. :bgrin: ...а там нищо чудно да видим направо китайска реплика на въпросното возило. :lol:

 

 

Минава ми през главата мисълта, че винаги ми е било чудно...защо повечето хора, когато си вземат кола (в някои случаи дори доста скъп и нов модел), първата им работа е да й сложат газова уредба... ;)

Link to comment
Share on other sites

според статистиката на най-спамърските теми, а именно искам да се похваля и искам да се оплача, стигнах до извода, че най-добре от всички ни живее джозо, тъй като той се е хвалил най-много................

 

Аз що незнам че съм най-щасливият човек? :lol: :lol: :lol: Ако беше така наистина щеше да е хубаво.

 

Трудно им се слага обикновена газ :lol: :bgrin:

 

Да дойде в БГ да видиш няма ли да му тирум обикновенна газ :lol: Само не аз да правя емулатора че бързо ще стане да даде грешка или да изпука нещо :lol:

Link to comment
Share on other sites

Що бе.. все ще му паснем някой газов инжекцион...в краен случай ще проверим какво се продава на руския пазар. :bgrin: ...а там нищо чудно да видим направо китайска реплика на въпросното возило. :lol:

Минава ми през главата мисълта, че винаги ми е било чудно...защо повечето хора, когато си вземат кола (в някои случаи дори доста скъп и нов модел), първата им работа е да й сложат газова уредба... ;)

 

Аз се ебавах с горния пост, ама тук в БГ си има много газифицирани коли с мощни двигатели :). Аз имах снимка на ЕС класа ама съм я загубил(миналата година в Несебър)

Link to comment
Share on other sites

Според мен народът си го е казал най-точно за това на скъп автомобил газ...А именно "Скъп на брашното, евтин на триците".

Link to comment
Share on other sites

Имам си всичко, горещо кафе, чай, хубава музика, цигари и пълна луна в хладна вечер... само остава да се излегна на терасата или на столче в градинката.

:)

Link to comment
Share on other sites

Велики са откривателите на уасабито! :)

Link to comment
Share on other sites

Не... Тук си прав. Но такова няма още в БГ. Но скоро ще има... И ще дебна! :lol:

А няма...просто още богаташите не са разбрали че е излезнал новия модел :D

Link to comment
Share on other sites

asdzzzbx5.jpg

 

xD.

Link to comment
Share on other sites

Еми питбулите били опасни животни и сега трябва да го държа на каишка постоянно ако не искам да го оставям на този студ вън, само... без това няма да спя за това е при мен.

:)

Link to comment
Share on other sites

Абе ей човечец, ти все по-кратки постове взе да пишеш, на края по някакъв съкратен вид на морзовият код ще ти чета постовете, май няма какво да правиш друго сега... то и аз да почна като теб освен.

:)

Link to comment
Share on other sites

Абе...ако искаш и на морз ще ти ги праскам, ама кода за разшифроването няма да ти го кажа :P Скука ме гони, мързи ме да ида да се изпикая, пък и филми няма интересни...Взема да обръсна на Морския веждите, докато спи, че поне да се позабвлявам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам колко забавно ще е като му ги обръснеш, обаче ще е по-забавно на сутринта, като отиде пред огледалото, а то сега е скуката... аз си умирам бездействие сега.

Кучето е легнало в мен и не мога да пиша даже, пречи ми ужасно много.

Музика да си пусна, някак не върви като не ми се слуша чак толкова.

Аз също няма какво да гледам, обаче не ми се спи просто и ситуацията е критична в момента.

:)

Link to comment
Share on other sites

Имам да му връщам, шот гада ми наръфа тиквата, докато спях...Излегнал съм се пред компа и си преча да пиша :laughing: Да взема да си дръпна някой научно-популярен, или нешо такова...Бах мааму и кога станах 3-ти в Топ10 спамъри?

Link to comment
Share on other sites

Аз съм след теб, да бъдеш спокоен.

Щом имаш да му връщаш, не се чуди.

После да покажеш снимки обаче, няма само ти да се хилиш във форума... трябва да ти видим произведението.

:)

Link to comment
Share on other sites

Обаче е хубаво след като му ги обръснеш, нали знаеш как става, слагат се по-"фешън", с тъмни лепенки от горе или с маркер... за да изглежда естествено.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...