Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Добре, ти го намери, а аз ще си подремна малко, защото започнах да се схващам от това седене.

Лека вечер ти желая.

И също така на всички съфорумци... приятно дремване от мен.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ай лека,аз ще зяпам за "Вимпеловци". Ако някой го интересува, ще направя превод на филма.

Link to comment
Share on other sites

Дали се е случило нещо интересно в тази тема? Нямах време да следя форума в последно време и с другите теми наваксах, но ~40 страници не ми се четат. Ако се сетите за нещо може и на лично съобщение :).

Link to comment
Share on other sites

Дали се е случило нещо интересно в тази тема? ......но ~40 страници не ми се четат. Ако се сетите за нещо ....

Няма нужда...тя само последната страница е на ония двамата по-горе....а иначе може да се обобщи с няколко думи - в последно време направо й :hump: мамата на темата....ама карай...да е весело. :P

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички.

Вижте мидекс как конкретизира нещата.

Ние притежаваме темата вече.

:)

Link to comment
Share on other sites

Да бе! Само не си играйте много-много с търпението му :devil :bgrin: да няма изтрити постове и проценти... :ph34r:

 

Как после да купиш подарък на детето си, но по-важно е как ще му обясниш ЗАЩО не искаш да го купиш?!?

Мидекс е доста търпелив...поне жена ми твърди така, че "щом съм я бил изтраял толкова време"... :woot

 

А оня линк от рубриката "Ако щете вярвайте..." да не е вариация в стил Фройд? :P

Link to comment
Share on other sites

Ако Барби бе жива, тя щеше да изглежда като жена, висока 167 см, с тегло малко под 50 кг, гръдна обиколка 99 см, обиколка на талията 46 см, а на ханша - 87 см.

Елате поече! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз не искам да проверявам колко е търпелив, просто защото резултата няма д а е добър за мен.

Иначе си спамя на воля в темата през нощта.

Човека и той е "една нощна птица"... надявам се ни разбира.

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък обичам да си играя с огъня/и с тротила, напалма, пластита/ и ще го пробвам доколко е търпелив.Като имам повече време за спам, естествено ;) Тая нощ, да речем :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Някой е набрал скорост.

А психара (кен) скоро ще започне да си купува куклички, като го гледам как се радва на новината.

Сега трябва да забранат този тип играчки за продажба.

п.п. Аз тази вечер също съм на линия.

:)

Link to comment
Share on other sites

......

 

Ванчо коригирай си моля те подписа да не се налага аз да го коригирам ;)

 

----------------------------

 

Напиване с червено вино is a bitch! Супер мега яко е обаче при -4 навън да подпалиш машината за бира и да цуцнеш Туборгче

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм доволен и на топъл чай/кафе пред компютъра с цигара, излегнат до печката... все пак е зима.

п.п. Спирам да пиша, защото много модератори започнаха да гледат темата.

:)

Link to comment
Share on other sites

Нека гледат, това им е работата. :laughing: /Като се замисля, добре, че не съм модератор..../

Link to comment
Share on other sites

Абе, тея перничани ги направихте на нищо бе! :D Те хората толкова бъзици отнесоха в последно време, че ще ги е срам да си купят Голф близките 500 години! На мен ми харесват някои голфчета - е, аз разбирам от коли, колкото каспийски шаран от индекса Дау Джонс! Не съм чак толкова зле де - поназнайвам това онова от приятели, баща ми, брат ми...

Link to comment
Share on other sites

Седа и се чуда на хората по селата . Предстаи си вънка -17 като дишаш и ти замръзват космите в ноздрите , а теб те напъва едно разстройство ходи клякай на външната тоалетна да си изкараш зора... Мъка , мъка ...

Link to comment
Share on other sites

Седа и се чуда на хората по селата . Предстаи си вънка -17 като дишаш и ти замръзват космите в ноздрите , а теб те напъва едно разстройство ходи клякай на външната тоалетна да си изкараш зора... Мъка , мъка ...

 

съзнаваш ли, че ми оправи прецаканата вечер :punk :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...