Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Именно, то и 130 са много но пак зависи от колата...А на места като ги знам мостовете как хубаво се заледява там даже над 50 не е особено добра идея...

Link to comment
Share on other sites

На прибиране от София, в събота, валеше сняг, мамицата си таковаше. Аз карах със 130 и бях най - бавния на магистралата.

Преди около месец бяхме по магистралата с една чисто нова BMW 5-ца и както карахме с 210км/час един пич ни задмина като спрели :lol: ... на колата имаше едно лъскаво конче отзад :P .Бе навсякъде може да си караш колата колкото си искаш бързо...само проблема е,че не са ни подходящи пътищата и доста такива рацери завършват в някое дърво покрай пътя

Link to comment
Share on other sites

Аз сапун, колко пъти съм му казвал: Ти дай 2 кила моркови пък после викам ти мини в Сърбия и ми се обади по телефона, щото казва жена ми еми няма салфетки. Еми няма, щот то едното не може да се съизмери с другото камионче на детето дето му го взех за нова година. И вчера ми се обаждат, че Майкъл Джексън, защо не съм му бил уважил на рожденния ден с дъщеря ми Димитричка, да сме се събрали в Брацигово, разбираш ли, на хижите да ходиме нагоре да копаеме картофите. Че човека иска натюрел, не че нямаме чукове и триони, и не че примерно сме бедни да кажеш да не можем да си отворим две врати. Не. Жена ми и тя да земе разбираш ли да земе да се качи на един кон и да се цапнат в една табела къде Шумен. Вчеря я погребвахме, па после не можем я отровим, че си бех забравил 3 ролекса в ковчега...

Link to comment
Share on other sites

Аз сапун, колко пъти съм му казвал: Ти дай 2 кила моркови пък после викам ти мини в Сърбия и ми се обади по телефона, щото казва жена ми еми няма салфетки. Еми няма, щот то едното не може да се съизмери с другото камионче на детето дето му го взех за нова година. И вчера ми се обаждат, че Майкъл Джексън, защо не съм му бил уважил на рожденния ден с дъщеря ми Димитричка, да сме се събрали в Брацигово, разбираш ли, на хижите да ходиме нагоре да копаеме картофите. Че човека иска натюрел, не че нямаме чукове и триони, и не че примерно сме бедни да кажеш да не можем да си отворим две врати. Не. Жена ми и тя да земе разбираш ли да земе да се качи на един кон и да се цапнат в една табела къде Шумен. Вчеря я погребвахме, па после не можем я отровим, че си бех забравил 3 ролекса в ковчега...

Ех, този Камен Донев бе ;) А на " За народното творчество" беше ли ? Уникален е !

Въртят ми се из главата разни глупави "разговори"...вместо да заспивам, играя судоку на телефона и си мисля за работата...Чете ми се книга...Представям си как вървя по тротоара, подхлъзвам се и си пръсвам главата в бордюра...Отново ще пробвам да заспя ! [Take 2] :moon:

Link to comment
Share on other sites

Камен Донев е ебати тъпото парче.Що не ходите примерно на "Крадеца на праскови",а?

Link to comment
Share on other sites

След кратки дискусии и опити с моя мъж достигнахме до извода, че най-доброто лекарство за всичко - настинка, умора, че дори и лошо настроение е ГРЕЯНОТО ВИНО в снежна нощ! :punk Той вече диша :woot

Link to comment
Share on other sites

Днеска отиам си плащам за 1 поръчково убийство и оня ми вика:

- Брато днеска промо! 2рото half price!

Седа и гледам като джигосан. И оня продължаа

- Брато! И ако доведеш още някой... 1 аванта ти пускам..

Та... Ако някой има нещо предвид... Да се сбажда!

Link to comment
Share on other sites

Днеска отиам си плащам за 1 поръчково убийство и оня ми вика:

- Брато днеска промо! 2рото half price!

Седа и гледам като джигосан. И оня продължаа

- Брато! И ако доведеш още някой... 1 аванта ти пускам..

Та... Ако някой има нещо предвид... Да се сбажда!

А ако дам още няколко жертви и доведа още хора с поръчки..? :devil

Link to comment
Share on other sites

Не трепи даскали... Че дъщеря му щяла да остане без преподаватели! :lol:

Нито 1 в списъка не е учител :D

Link to comment
Share on other sites

Психара ми вдъхва кураж за изпита утре!! Много съм му благодарен!!Ако го взема въобще утре, ще го поканя да пием 1-2-3-4-5 бири ! :punk

Link to comment
Share on other sites

Преди си мислих че е много хубаво да имаш изцяло личен автомобил.Е сега не съм на това мнение :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Защо????

 

Ми, що !? Щото тате или шефът не кихат за консумативи и подръжка ! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ми, що !? Щото тате или шефът не кихат за консумативи и подръжка ! :bgrin:

Зат'ва трбва да си правиш сметка какво да си купиш,или изобщо дали да си купуваш кола,щом не можеш да я поддържаш.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...