Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Пак сесия..пак изпушвам...говоря си сам..псувам на английски (не знам защо)...последно псувах няква "катерица" ама и аз не знам, защо и каква е..от къде е...Пие ми се..и главата ме боли..пффф пак сесия !

Link to comment
Share on other sites

Издействах си съгласието на човека да си направя от картинката му аватар.

Вече го махам онзи, празничният.

Нещо по-нашенско да сложа изглежда друго.

:)

Link to comment
Share on other sites

Писна ми бащата (110 кила) като ми седне в голфа (1.6 ... повече го джъткам на газ) да правя великата цедка за да дигна 60 :wacko: ... едвам ще дочакам още 6-7 месеца да хвана година стаж и да си купя това в което се влюбих днес 316 или 318 (не знам каква е разликата между двата модела :cry - eдното е 3та серия 1600 кубика , а другото е 3та серия 1800 кубика .. така ли да разбирам ?? ) , нещо около 94-96 година с пълен ел.пакет и 1800 кубика .. да не е много мощно и като си карам моята ЛИЧНА кола , да не ми командват ква музика да пускам ... ай сектир ... само щото ми е баща се сдържах да не спра и да му кажа да слезе ... :angry1

 

ПП. А да .. и намразих хечбеците !!!

 

В един пост поругах бмв-тата .. но това наистина ми хареса , както и едно червено м7 дето му гледах теста от fifth gear днес в кафето ... :)

Извинявам се на хората от клуба ;P

Link to comment
Share on other sites

Ето KOЯN!

 

Любим клип и любимо парче!!!!

 

Като каза корн, та се сетих - един път се наложи да озвучавам една група, която не можеше да си настрои баса и китарата. На въпросната група, чието име ще спестя(то и да не го спестя, едва ли някой ще ги знае), басиста идва при мен и ми вика: Брато, ако ни направиш да звучим като Корн, цяла вечер бирите са от нас! Те, горките, китариста с едно смешно транзисторно кубенце и порцесор(легендарния Line-6), китара Ibanez, ама корейски за 300лв., басиста с някъв драйв и директно в пулта. Еми и на корн озвучителя да дойде, пак ще е трагедия...

Link to comment
Share on other sites

Писна ми бащата (110 кила) като ми седне в голфа (1.6 ... повече го джъткам на газ) да правя великата цедка за да дигна 60 :wacko: ...

 

ксенон сложил ли си ?

Link to comment
Share on other sites

Ееее..., ами сложи и червени или сини диоди в кюнеца, та да подобриш вентилирането ! Те другите екстри са само за гъзарлък.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ейии, тва докторите са опасно племе! Превеждам един медицински текст и гледам писали "пластика на коремната стена при рецидивиращи хернии на оперативния цикатрикс", а всъщност искат да кажат "ще ви залепим корема, ако органите ви изпадат през белега от раната". Гадна работа :(

Link to comment
Share on other sites

В един пост поругах бмв-тата .. но това наистина ми хареса , както и едно червено м7 дето му гледах теста от fifth gear днес в кафето ... :)

Извинявам се на хората от клуба ;P

Всеки може да се заблуди, но рано или късно им идва акъла в главата на повечето автолюбители, ти си пресен пример :bgrin: Радвам се за теб и ако ти падне дори 320-ка още по добре, колкото повече, толкова по-добре.

Успех

Link to comment
Share on other sites

Писна ми бащата (110 кила) като ми седне в голфа (1.6 ... повече го джъткам на газ) да правя великата цедка за да дигна 60 :wacko: ... едвам ще дочакам още 6-7 месеца да хвана година стаж и да си купя това в което се влюбих днес 316 или 318 (не знам каква е разликата между двата модела :cry - eдното е 3та серия 1600 кубика , а другото е 3та серия 1800 кубика .. така ли да разбирам ?? ) , нещо около 94-96 година с пълен ел.пакет и 1800 кубика .. да не е много мощно и като си карам моята ЛИЧНА кола , да не ми командват ква музика да пускам ... ай сектир ... само щото ми е баща се сдържах да не спра и да му кажа да слезе ... :angry1

 

ПП. А да .. и намразих хечбеците !!!

 

В един пост поругах бмв-тата .. но това наистина ми хареса , както и едно червено м7 дето му гледах теста от fifth gear днес в кафето ... :)

Извинявам се на хората от клуба ;P

 

пациентче :lol:

 

ще дадеш ли линк с това М7, че ми стана интересно някак :)

Link to comment
Share on other sites

пациентче :lol:

 

ще дадеш ли линк с това М7, че ми стана интересно някак :)

Що пациент бе ? :lol:

 

Иначе .. оказа се че съученика не е прав .. м3ка е :)

 

Link to comment
Share on other sites

Или обикновен голф 2-ка и такъв с 2 бели ленти :)

Аз го видях пази-то , ходих да ям на "новия" трепач сандвичи преди няколко дни и той прелетя по мария луиза ....... само белите черти различих :D

Link to comment
Share on other sites

Или обикновен голф 2-ка и такъв с 2 бели ленти :)

Аз го видях пази-то , ходих да ям на "новия" трепач сандвичи преди няколко дни и той прелетя по мария луиза ....... само белите черти различих :D

Къде тва бе ? :blink:

 

А иначе са ми казали че бмв-тата предразполагат ... ама пък чак толкова .. :)

Link to comment
Share on other sites

Добре де - хубаво се кефете на бързите коли ама кажете ми къде ще си правите кефа? В задръстването е мега тъпо с каква да е кола? Специално като мойте авери в Щатите ще ходите да карате по баирите наоколо ли? Това последното за мен е зорлен да си търсиш белята...

 

Хубаво викаше един приятел преди време (бивш автомобилен състезател между другото): хубаво се кефят лапетиите коя кола колко бързо вървяла, само че работата е там коя колко бързо спира не колко бързо тръгва а за състезанията маневреността е по-важна от мощността.

 

Абе какво ли разбирам аз... аз съм пенсионер човек... и пенсионерска кола карам :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...