Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

-12 е вънка и докато си дойда от "Комитите" умрех от студ.При това в самото заведение си беше студено( да, не хладно просто ).Ама вече бях поръчал и като цяло, стууууд...иначе сега на 25 градуса :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Аз рекох да пуша една цигара вънка, как -12 бе, ебаси!

Поради тази причина пуша зимата половин кутия на ден , а лятото кутия и половина...

Link to comment
Share on other sites

... как -12 бе, ебаси!

По-"топло" е...-3С...-4С. ;)

 

П.П. Въпреки, че в един сайт го дават -12С...не знам къде го мерят и на кое тепе...може и моят външен термометър да е поставен на по-закътано място....ама чак такава разлика....а съм сигурен, че е точен, тъй като съм го калибрирвал преди време...

Link to comment
Share on other sites

Бе вие всички сте колективно издрусали, зимата е ужасна история, трябва топло, ежга дори ако ще, само да няма студ, който ти прониква отвсякъде и го чувстваш после и вътре вкъщи.

Link to comment
Share on other sites

По-"топло" е...-3С...-4С. ;) ...
Толкова е! Ей сега минах покрай един уличен външен термометър показваше -4...
Мод: калиблирал ;)
Айде да е калибрирал, а? :P
Link to comment
Share on other sites

абсолютно съм съгласен, имам 2 термометъра поставени на различни тераси и още един на външото тяло на климатика (фабрично вграден) показват разлика +/ - 1 градус....и трите да са фалшиви - не ми се вярва, гледам в нета -13, а моите показват -6-7, то бива разлика, ама чак толкова....

 

Завет, близо до къщи... нормално... докато в полето или покрай марица някъде където си духа на спокойствие и няма кое да спре вятъра температурата е нормално да е по-ниска (или висока)...

 

Иначе те затова хората са измислили изолациите - вънка -10, вътре +27 :) чудно си ми е на мен :)

Link to comment
Share on other sites

... докато в полето или покрай марица някъде където си духа на спокойствие и няма кое да спре вятъра температурата е нормално да е по-ниска.......

Абе това си е тъпотия...кого го топли измерената температура на полето или на реката...хората си живеят в града между сградите и им е по-полезно да знаят какво е около тях. ;)

 

@sandman, приема се... :) Просто пиша бързо и ми се сториха доста "р"-тата на едно място....малко като "барелинка". :P Иначе си държа за употребеното време..."калибрирвал" ('съм го...преди време...продължително')

Link to comment
Share on other sites

....какво става когато си се разнежил на +30 и се наложи да се покажеш навън на -15?

Ами нищо - просто не се показвам навън или ако случайно ми се наложи - имам си хубави и топли дрехи, с които в известна степен смекчавам неприятностите на зимата.

А ти и жена ти трябва да сте няк'ви моржове...бати...да се сърди на 15С и да иска по-студено :confused :blink:

Link to comment
Share on other sites

Абе това си е тъпотия...кого го топли измерената температура на полето или на реката...хората си живеят в града между сградите и им е по-полезно да знаят какво е около тях. ;)

 

Аха само че ако седнеш да замериш между кооперациите където аз живея някъде около гаражите температурата ще е една, ако се качиш на някоя по-висока сграда (примерно 11 етажните блокове до кино Фламинго или около 2ра поликлиника) температурата ще е доста по-различна.

 

 

 

ееее, чак пък +27....аз в момента съм на +21 и съм по къси ръкави, да не би щото на дядовците им е по-студенко :lol: ...майтапче, нищо лично...

 

Да. Обясни го на онзи малкия хайванин който си събува чорапите и ходи бос. Освен да сложа телена ограда около килима и да пусна ток че да не излиза от там другия вариант е изолация на пода + завъртане докрай на парното + чат пат климатика да помогне леко...

 

 

 

Ами нищо - просто не се показвам навън или ако случайно ми се наложи - имам си хубави и топли дрехи, с които в известна степен смекчавам неприятностите на зимата.

А ти и жена ти трябва да сте няк'ви моржове...бати...да се сърди на 15С и да иска по-студено :confused :blink:

 

Различни хора, Пламене. Едни обичат топло, за други 15 градуса е жега та чак не се трае. Ако са изкарали няколко години в по-северните провинции на Канада или в Съюза някъде на "по-интересно" нормално е да стоят по къс ръкав при температура 10 градуса и да се потят даже :) Имахме едни познати които зимата стояха на отворен прозорец че да влизал чист въздух, -2 градуса си било идеално според тях (тъкмо се бяха върнали от Коми) :)

Link to comment
Share on other sites

Лоши модератори, да ви бъгне джама дано, да ви замръзне блока на двигателя, да ви свърши пиенето, цигарите да ви опротивеят, жените ви да погрознеят и децата на главите да ви се качат!Нецензурните неща ше ми трият!!!Остава и на модерейтед да ме сложите, че хептен да мирясате.

Link to comment
Share on other sites

... имам 7 год бруто стаж в Норвегия, интересното е, че като се върнех в Б-я ми беше по-студено отколкото там, а температурите са с около 10 градуса по-ниски от нашите....

Ами логично...каквато и държавата....такъв и студът й - и двете гадни. :D

 

@Наско, изплачи си болката...какво те мъчи, можем да помогнем за мод-режима ако трябва... :lol:

Link to comment
Share on other sites

прав си Дядо, имам 7 год бруто стаж в Норвегия, интересното е, че като се върнех в Б-я ми беше по-студено отколкото там, а температурите са с около 10 градуса по-ниски от нашите....

 

Влага и вятър. В София е по-студено отколкото в Пловдив, но направи си разходка покрай р. Марица (по жп моста най-добре хем е в края на града и духа хубаво от поляните наоколо) по ей това време да разбереш какво е студ. Малко да духне и ти замръзва носа.

Link to comment
Share on other sites

Това не са хора, сега да си лягат... обаче пак ще се спами из форума явно.

:)

Link to comment
Share on other sites

Гледах SAW II , а сега по план трябваше да играя NBA.. Да , ама не , нещо хич не ми е добре и май ще си лягам... :(

Link to comment
Share on other sites

Това не са хора, сега да си лягат... обаче пак ще се спами из форума явно.

:)

 

Кой си ляга? Определено аз съм далече от подобна мисъл. 'Найш колко работа ме чака още?

 

...точно когато върколаците излизат, нали? :bgrin:

 

Абе бъзикаш се ама преди няколко дни и аз изпитах желание да загриза някой за шията и да стискам докато откъсна мръвка... Може нещо да са прихванал от lil_stenli виртуално през форума...

Link to comment
Share on other sites

Може нещо да са прихванал от lil_stenli виртуално през форума...

Не бе...просто го провокирам... :rolleyes:

 

П.П. А ти не донесе някоя палачинка снощи...и мляко ти бях приготвил....и по този повод не можах да заспя до 9 сутринта... :woot

Link to comment
Share on other sites

Какви са тези вашите среднощни посещения.

Нямате капка срам обаче.

Върколаците нека си излизат, никой не може да ги спре.

:)

Link to comment
Share on other sites

П.П. А ти не донесе някоя палачинка снощи...и мляко ти бях приготвил....и по този повод не можах да заспя до 9 сутринта... :woot

 

Падна ми телефона и нямаше как да се обадя. Добре че видях на Васко едно ЛС за магазина до р-т Екстаз и врътнах до там иначе тъкмо излезнах, обади ми се един приятел да ми каже няколко неща за днес дето трябва да свършим и докато говорим телефона той изквича на умряло няколко пъти и загина безславно... не че не бях говорил няколко часа онзи ден но преди да излезна не е писукал че му свършва батерията...

 

А палачинките ги ядохме в крайна сметка днес наобед - американски палачинки искала да пробва да направи мойта жена... добре се получиха да ти кажа :P

 

Какви са тези вашите среднощни посещения.

Нямате капка срам обаче.

Върколаците нека си излизат, никой не може да ги спре.

 

Как какви - имах спешна нужда от прясно мляко за да направи жена ми палачинки - тогава беше още около 01:00 и мислехме към 2 да ги ядем ама нъцки, аз докато излеза и докато донеса млякото мина 2:30 та ги ядохме днес наобед...

Link to comment
Share on other sites

Добре че видях на Васко едно ЛС за магазина...

Абе аз знам защо Васко ти праща ЛС-тата...да му направиш оборот, щото магазина е негов... :laughing:

 

Трябва някоя нощ да се замъкнем двамата с двете коли и да кажем на магазинера(ката), че Васко ни е пратил, понеже организира голям купон за....новото си БМВ, да речем...или все ще измислим нещо, да натоварим багажниците догоре и да уточним, че утре той ще дойде да уреди сметката. :lol:

 

Едит: В багажника на моята мога да побера 3 прасета по 100 кила....не че съм го пробвал де... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Еми, баси навързаната ситуация... хубаво че не живея близо до вас, че тогава нямаше да мога да спя и да искам, среднощни рекуести от съфорумци се изпълняват вече.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...