Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
"Дупката си е дупка. Ама с малко лосионче, и ръката може да си е дупка." - анонимен източник, желаещ секс :lol:

 

 

Сексът е спортно запълване на дупки. - Соня Васи.

Link to comment
Share on other sites

И тогда наверняка вдруг запляшут облака,

И кузнечик запиликает на скрипке.

С голубого ручейка начинается река,

Ну а дружба начинается с улыбки!

Link to comment
Share on other sites

Не е достатъчно човек да няма проблеми - трябва и хората около него да нямат проблеми, за да може да живее спокойно...
Има човек - има проблем, няма човек - няма проблем :bgrin: :devil
Link to comment
Share on other sites

Няма да питам какво ти е минавало през главата, за да тръгнеш да търсиш подобно нещо. ;)

 

<Curunir> i'm behind with my work in the office, raping my ass open all day today

<Vigil> sitting on the proverbial judas chair, i see

 

-> wikipedia

Link to comment
Share on other sites

Няма да питам какво ти е минавало през главата, за да тръгнеш да търсиш подобно нещо. ;)

Може да го кефи :)

Link to comment
Share on other sites

Божествената сила е равна на Божествената маса умножена по Божествената скорост....

Link to comment
Share on other sites

и тъй като Той по презумция е навсякъде и никъде и е безтелесен => скоростта му е равна на 0 и няма маса... Танас току що Го отрече могъщо :)

Link to comment
Share on other sites

Може да го кефи :)

 

Вероятно разплаканото човече в края на поста има за цел да покаже, че не ме "кефи" и че съм дълбоко разстроен от съществуването на подобно устройство изобщо. Следващия път ще се постарая да се изразя по-вербално, дано ме разбереш.

Link to comment
Share on other sites

Вероятно разплаканото човече в края на поста има за цел да покаже, че не ме "кефи" и че съм дълбоко разстроен от съществуването на подобно устройство изобщо. Следващия път ще се постарая да се изразя по-вербално, дано ме разбереш.

Моля те не спирай да пишеш и ти.. форума ще остане без леймъри.. , а и вероятно просто се заяждам с теб? :)

Link to comment
Share on other sites

А вероятно не бива, защото го правиш по глупав начин без грам финес и усет?

 

[Edit] За определението на "финес и усет" можеш да се обърнеш към повечето постове на Скорпа например.

Овермане - защо бе? Вербален ще рече "словесен", включително писмен, чрез слово просто, а не с картинка.

Мирка - точно под поста, в който си ме питал е бе :)

 

[/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Вероятно разплаканото човече в края на поста има за цел да покаже, че не ме "кефи" и че съм дълбоко разстроен от съществуването на подобно устройство изобщо. Следващия път ще се постарая да се изразя по-вербално, дано ме разбереш.

Ама не каза, защо аджеба тръгна да го търсиш туй творение?

Link to comment
Share on other sites

Божествената сила е равна на Божествената маса умножена по Божествената скорост....

 

не е така, ти си описал Божествения импулс :D

Link to comment
Share on other sites

А вероятно не бива, защото го правиш по глупав начин без грам финес и усет?

С финес , без финес - все тая , нали заради моите заяждания се обясняваш като ученичка :)

 

Ама не каза, защо аджеба тръгна да го търсиш туй творение?

Аз ти казах , може би просто му харесва :)

Link to comment
Share on other sites

Тя силата ма е маса * ускорение. Т.е божествената сила = божествена маса * божествено ускорение.

Сега остава да кажеш кой е физика отишъл в семинария. :D

 

С финес , без финес - все тая , нали заради моите заяждания се обясняваш като ученичка :)

Аз ти казах , може би просто му харесва :)

Той каза, че не е заради кефа. Освен да е намислил изненада за жената ;)

Link to comment
Share on other sites

С финес , без финес - все тая , нали заради моите заяждания се обясняваш като ученичка :)

Аз ти казах , може би просто му харесва :)

 

Да, обяснявам се, защото изобщо няма да ми е приятно, а и я проява на лошо възпитание да те нарека "слабоумен педер", ако го направя това дори би могло да ми донесе неприятни warn точки.

Link to comment
Share on other sites

mIRCa , той може да казва много работи :)

Curu , ти май си мъжкия вариант на Datonik или както там се пишеше :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...