Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе я, като сте ми сичките още от рано толкова чок оупън, я ми кажете как ще се казва жител на селото Торба лъжи/има такова село, близо до географския център на България/.

Link to comment
Share on other sites

Бива ли такава работа... Имам си чудна игрица за xbox-а, а нямам време да я играя. Само да мине тази седмица и ще имам четири дни за лентяйстване, прекарани в компанията на главен герой, който пиянства и повръща, както и на разни псуващи, газоотделящи и леко фъфлещи персонажи. И да, злодеят пие мляко :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе я, като сте ми сичките още от рано толкова чок оупън, я ми кажете как ще се казва жител на селото Торба лъжи/има такова село, близо до географския център на България/.

 

Торболъжец, Торболъжеклия :)

 

Чудя се кога Curunir ще напрви и тест със стратегии, ама да сложи повече картинки :)

Link to comment
Share on other sites

Заемал съм много временни постове, но пък съм свищовец завинаги - с тези думи номинираният от СДС за евродепутат Лъчезар Тошев започна във вторник публичната си лекция в зала 1 на общината на тема "Европейският парламент – роля и функции в европейската регионална политика".

 

----

 

Спомени. Дописки, писма

Васил Манчев

 

.............Имах случай да се запозная и с много българи, които тогава по причина на руската окупация в Романия бяха се окопитили и съзнали, че са българи. Такива бяха Георги х. Ангелов, Параскева Карабиберов, Ангел х. Пантелеев, Прокопи Баланов, русчуклия, Михаил Кифалов, Димитър Минков, Мано Иванов, Стефан поп Теодосиев, братя Георгица и Димитър х. Солакови, свищовци, Петър и Тодор Икономови, свищовци, Константин поп Теодосиев, Кирияк поп Ангелов, свищовец, Васил Василиев, свищовец, Никола Мустаков, Георги Баларов, Иван х. Бакалов, Костаки Нанкович и други много още българи, ....................

 

-----

 

Цветан Радославов - свищовец, доктор по философия, автор на песента ”Мила родино ” ... Емануил Иванов - свищовец, първи професор по математика и физика

 

-----

 

Гражданските позиции на Алеко Константинов като демократ,хуманист и родолюбец,естетическите схващания,които той споделя като критически реалист и представител на второто поколение български фейлетонисти,дават възможност на видния свищовец да осъзнае....

 

---------

 

Среща се и "свищовлия", но само в разни махленски статии по вестници, не го виждам никъде в по-сериозен източник... Явно се употребяват и двете.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се кога Curunir ще напрви и тест със стратегии, ама да сложи повече картинки :)

 

Следобяд, Мирка, следобяд :D

 

Но повече картинки означава по-забити заглавия и после ще опискате света. А и се старая да слагам само картинки от хубави игри, не от някакви помии, които никой не е играл, защото не струват и две пари.

Link to comment
Share on other sites

Болест - ден 2: Лека, по лека започвам да ставам човек, но все още не съм много в ред, продължвам да ги трепя гадовете вирус, по вирус.

П.С. Май трябва да си сменя антивирусната :huh:

Link to comment
Share on other sites

Следобяд, Мирка, следобяд :D

 

Но повече картинки означава по-забити заглавия и после ще опискате света. А и се старая да слагам само картинки от хубави игри, не от някакви помии, които никой не е играл, защото не струват и две пари.

Има доста качествени стратегии и броя им е над 10. Като те гледам предлагаш и заглавия от преди 10-12 години. Не може да ме убедиш, че за толкова време има само 10 хубави стратегии и не може да сглобиш колажче от 20 снимки без да набуташ някви игри дето само авторите и родата им е чувала :)

Link to comment
Share on other sites

Не може да ме убедиш, че за толкова време има само 10 хубави стратегии и не може да сглобиш колажче от 20 снимки без да набуташ някви игри дето само авторите и родата им е чувала :)

 

Аз не се и опитвам да те убеждавам в такива работи :D

Link to comment
Share on other sites

Имам велико предложение!

Трябват ми хора, отговарящи на определени критерии, които да участват във фокус групи. Тоест - да могат да отделят 1-2 часа от живота си, за да си говорят с други хора за дадени продукти, за което пък ще им се плати.

За Пловдив ми трябват жени, които се занимават с пазаруването в домакинството, от 25 до 60 години, затруднявам се с намирането на групата от 25 до 36. Та ако все пак на някой му се струва интересно, нека ми пише :)

Link to comment
Share on other sites

chistacha спокойно може и по-зле ... При мен изкарвам третата си ангина за годината и като отидох при един познат специалист каза " ако седят пак ще ти се обадят , ако ги махнеш се приготви 2 седмици никва работа , лекции и храни само на кашички ... " . Сега си мисля 2 седмици какви игри да играя като не сам барал игра на компютъра от няколко месеца . Като се размисля , че и излизанията ще са малко ще трябва да се снабдявам с лекции от някой от горния курс да си запълня времето като хората .

Link to comment
Share on other sites

Ако си сложа грим и си преправя гласа, получавам ли парите? Досега не е било да ми плащат за да си говоря :D

Тц, жени искат :) Ама може да споменеш на приятелката си :)

Иначе за София в момента набираме и мъже.

Link to comment
Share on other sites

chistacha спокойно може и по-зле ... При мен изкарвам третата си ангина за годината и като отидох при един познат специалист каза " ако седят пак ще ти се обадят , ако ги махнеш се приготви 2 седмици никва работа , лекции и храни само на кашички ... " . Сега си мисля 2 седмици какви игри да играя като не сам барал игра на компютъра от няколко месеца . Като се размисля , че и излизанията ще са малко ще трябва да се снабдявам с лекции от някой от горния курс да си запълня времето като хората .

Аз с тези ненужни неща се разделих преди бая време, още като бях на 3. Много е гадно да ти ги извадят сега като си на 20, 2 седмици поне си извън играта, ако не намериш нещо, което да правиш, ще се побъркаш.

Link to comment
Share on other sites

Приятелите не умират, те просто престават да бъдат до нас.

Пич, майната му, Господ нас ни уважава.

;)

 

Добро утро на цялата джунгла...Загорката е възможно най-изповръщаната бира...Отдавна не съм имал махмурлук от бира, доживях и това да ми се случи...

Аз психически съм настроен утре и другиден да посещавам баничарницата :lol: .(за тези които не си спомнят-баничарницата я посещавам след пиянска вечер :bgrin: )

Link to comment
Share on other sites

Като се замисля, вие сте много кекави...Един сливиците го боляли, друг хремав бил, трети имал трънче в носа, на четвърти крака му киха....Абе хора!Я се стегнета малко, какви са тия лигавщини?Аз пия и пуша като разпран, не спазвам почти никакъв режим на хранене, тъпча се с боклуци, пия вода от чешмата и ми няма нищо...Е, най-много понякога да ми трябва малко лепенка, ако се скълцам по-сериозно.Съквартирантът ми е същия - дебил и половина, не го ебе нищо.Беше се продрискал нещо, наля си половин водна чаша оцет, добави 4 капки йодна тинктура, разреди с вода, разбърка и се запече. А съквартирантката, нали е жена, само като я приболи главата малко и почва да лапа хапове, яде някви вегетариански лайна, пие сигурно една шепа хапчета на ден и пак е непрекъснато болна.Ми бахти, аз през целия си живот съм боледувал само 3 пъти сериозно и това ми е било.Не помня кога съм вдигал температура или са ми текли сополи.Даже под ножа съм лягал само веднъж, щото бащата не ми даде сам да си вадя стъклото от пръста, та трябваше да ходя на хирург..А те наще - ангини,нам кво си.Къде отиде прословутото българско здраве?Удавихте го с полуфабрикати, вегетарианство, вносен алкохол и диети....Ааа...Деба, пак пих много кола...

Link to comment
Share on other sites

Тц, жени искат :) Ама може да споменеш на приятелката си :)

Иначе за София в момента набираме и мъже.

Може ли да ми пратиш малко повече инфо. заплащане, време на срещите/анкетите, честота на сбирките? Може да включа жена ми :)

Link to comment
Share on other sites

Ако си сложа грим и си преправя гласа, получавам ли парите? Досега не е било да ми плащат за да си говоря :D

Еми лафове тип Др. Хаус , къртят ... получаваш ги и още как или ако го направиш това лично ти ги давам .

:)

Link to comment
Share on other sites

Защо се лъжеш, че лафовете ти наподобяват докторхаусовите?

 

Иначе на мен ми кипна. Най-насрания компютър ми е пред очите в момента!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...