Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Нищо лошо й няма на протеиновата диета. Бил съм на такава като ходех на фитнес, на такава съм и сега. Разбира се, като тренирах не беше чисто протеинова, а на обяд имаше малко количество въглехидрати обикновено ориз, че иначе може да хвърлиш двигателя докато тренираш :lol: В интерес на истината в книгата за протеиновата диета пише да не се прави повече от седмица или 10 дена бяха- чисто протеинови не си спомням. Интересното е, че преди години като ходех на фитнес само обяснявах на майка, която постоянно е на всевъзможни диети, че за да отслабне трябва да яде мръвки, а тя ми се смееше и ми се подиграваше. Сега като излезе тая книга с диетата тва вече се превърна в най-ефективната диета на света :lol: Иначе диетата е хубаво нещо и както каза NEO_DDT означава правилен начин на хранене, а не да умираш от глад и да не можеш да си хапнеш шоколадче или нещо подобно. Разделното хранене също е много добър начин за отслабване, но е прекалено бавен и за мен лично доста досаден :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Да видим дали съм разбрал,не на храните масова употреба,първо четеш тогава ядеш,не на някои диети,но пък горещо ЗА за други :huh: А дали мнението ти не е резултат от някоя наистина добра маркетингова кампания :wacko:

Хубав спор до тук само дето явно пиша неясно,ограничавайте се,хранете се здравословно,но не изпадайте в някакви крайности на организма си му трябва всичко.Подържай формата която те кара да се чувстваш добре в кожата си,но не с цената на всичко.

Сега да дам един частен случай и аз да та се види ,че не ги пропускам нали знаеш за анорексията тя пак е от диети!!!

И да затвърдим тезата,диетата или режима ,или ограничването от сладко с и без спорт са хубаво нещо ,но много индивидуално нещо(това май съм го казал вече нали :) ) и затуй всеки си има начин за постигане на максимално здравословно (това май и ти искаш да ми намекнеш) подържане на форма,било това и окръжност :excl:

Има една много хубава приказка: Дозата прави лекарстото ,но и отровата!

Мерси за вниманието :P

Дед мароз всички слагат нитрати и не само,само дето някой в норма други не,така и от ХЕИ-то не ни заведоха да ни покажат как да си избираме чисти зеленчуци,ама карай аз си имам домашни те са чисти поне ;)

всъщност спор няма. особено по въпроса, че всичко крайно радикално е вредно.

Link to comment
Share on other sites

Мен фармакогнозия ме мъчи...ама хем ме измъчва, хем ми е все тая вече...безразличие, което не означава, че не се трудя над нея...няма е искрата...но за сметка на това... ;)

Link to comment
Share on other sites

пре :D

 

Адвокат си, искам да си безупречен! :D

изкривяване от говора :D

много мякаме и за тва...

иначе 5.75 на езиковата изкарах 2000г. :D

прЕведоха ги и веднага ги подхванах - малко стотинки в сметката в спортингбет и пърата печалба е налице :D

 

 

едит: абе нали има и "пре" и "при" преставки...като си чок отворен, кажи коя кога се използва...и подкрепи с примери, че имам някакви бегли спомени от даскало :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Аз по съвременен български имах 3 на изпита, ще ме питаш за английски обяснения :D

 

Иначе, де да знам, сигурно има някакво правило, което човек може и сам да си извлече като гледа много примери...

 

прибягвам, притичвам, пристъпвам, прибързвам, прикривам, придирям

 

препирам (се), преотстъпвам, преобразявам, превеждам, претрупвам, предявявам (тая е от твойте :lol: ), преправям

 

Проблема е само, че май в част от тия думи пре и при не са представки, а са част от основната словоформа :D

Link to comment
Share on other sites

не знам защо, но имам някакъв спомен за дискусия по темата от училище и даскалката ни обеснява, че когато действието се извършва като "приближаване към отправна точка" образно казано, се използва "при". когато действието е "отдалечаване от отправна точка" се изпалзва "пре"...май си измислям или преиначавам далечните спомени :laughing:

като го прочетох ми изглежда супер тъпо, а като си го мислех беше желязно :D

Link to comment
Share on other sites

"Привеждам доводи в спора."

"Превеждам крава през обора на бика."

 

Правила няма, различни думи са си просто.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че ще сложа втори човек в игнор листата си. Така и така не му чета постовете...

 

Иначе, Наско, замислих се над едно нещо и ще те попитам в публичния ефир: Според теб къде е по-висок жизнения стандарт, тук или в Русия?

Link to comment
Share on other sites

Иначе, Наско, замислих се над едно нещо и ще те попитам в публичния ефир: Според теб къде е по-висок жизнения стандарт, тук или в Русия?

 

 

В Русия.Тук просто има по-голяма инфлация.

Link to comment
Share on other sites

1. Измина една година, откакто sincity стана номер две в списъка ми с любими хора :)

2. Ооооотпууууускаааааа! :D

Да ви е честито :)
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...