Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

На мен в момента през главата, вените и изобщо през цялото тяло ми минава Jupiler. Умножено по 7-8-9 броя... Всъщност не знам точната бройка.

 

П.С.

За първи път докато пиша ми се налага толкова пъти да натисна Backspace.

 

П.С.2

За първи път от много години гледам в буквите които натискам. Това е след като прекалих с Backspace-а.

 

П.С.3

lil_stenly секса намаля кръвното. Това е след него обаче. Както един приятел(лекар при това) ми каза наскоро: Х*я до края, душата в рая.

Link to comment
Share on other sites

Мастикаааааааааа! YES, БЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!

+1 :D :punk :tongue

3х50/50 мастика+мента + етно салата + айрян и мин. вода :D

и бай дъ роуд не ме ебе, че няква тъпа кифла ме върза...зимам 70лв чисти от еврото и чакам още толкова :music

бахти колко е хубав живота :love

и утре съм на бачково...

Om namah shivaya...bum

Link to comment
Share on other sites

Честит празник на всички българи и най-вече на пловдивчаните, защото това е празника на града!

 

Наздраве на всички, които пият, допива или сега почват!

 

Мастика+айрян/таратор е най-великата коминация евър :punk (с подут език)

Link to comment
Share on other sites

Пфф захванах темата за бъдещето на България с един приятел ся не моа си легна...утре тряа да ставам в 8 часа,за да ходя на село да помагам и просто нз как ще успея...нищо чудно да заспа на нивата :lol:

Link to comment
Share on other sites

П.С.3

lil_stenly секса намаля кръвното. Това е след него обаче. Както един приятел(лекар при това) ми каза наскоро: Х*я до края, душата в рая.

Благодаря за съвета , честит празник на всички и рожденият ден на човека ... дано да тръгне на хубаво след този ден .

:)

Link to comment
Share on other sites

Скапан съм, а имам още 2 часа на работа. Само като си представя топлото шкембенце и мекото легълце, които ме очакват след някой друг час и ми се приисква да превъртя малко по-бързо времето напред.

 

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ!!!

Link to comment
Share on other sites

В момента си мисля дали ще успея да си свърша плануваното за днес , а то хич не е малко :D

Един хладилник да оправя , два компа ми висят , почистване :)

а пък утре дано оправя и гадната пералня

:sayjin

 

Пък било и празник днес , ..... може и да се напия довечера

Link to comment
Share on other sites

"Семейство - Степочкин,подвид - Камуфлажен...Мда, опасен индивид"

Това филмче ще ме изкърти от смях просто!!Чакам трета част :lol:

Link to comment
Share on other sites

Така е,обичам жена си.Но въпреки това не спирам да желая да желая и другата.Знам,че не трябвано е така

 

Сега е момента да проведеш мнго сериозен и много внимателен :excl: разговор с жена ти относно тройка с приятелката. Едва ли ще имаш по-добър шанс в живота от този - налице са всички предпоставки. Само внимавай че може и беля да стане ако вкараш идеята по грешен начин :devil

Link to comment
Share on other sites

Сега е момента да проведеш мнго сериозен и много внимателен :excl: разговор с жена ти относно тройка с приятелката. Едва ли ще имаш по-добър шанс в живота от този - налице са всички предпоставки. Само внимавай че може и беля да стане ако вкараш идеята по грешен начин :devil

подбудителство към жестоко самоубийство?! или просто завиждаш че евентуално приятелката му би била с подобни широки схващания....

Link to comment
Share on other sites

подбудителство към жестоко самоубийство?! или просто завиждаш че евентуално приятелката му би била с подобни широки схващания....

 

Да завиждам??? Ти нещо газ ли си пил? Тя ДАНО да е с такива наклонности между другото. Тогава всички може да му завиждаме откровено и добронамерено :devil

Link to comment
Share on other sites

Честит празник на всички които се чувстват българи !

 

В момента си мисля дали ще успея да си свърша плануваното за днес , а то хич не е малко :D

Един хладилник да оправя , два компа ми висят , почистване :)

а пък утре дано оправя и гадната пералня

:sayjin

 

Пък било и празник днес , ..... може и да се напия довечера

Ако нещо ти се опънат, реди им на ушенце, че аз ще се заема с тях ! ;)

 

Сега е момента да проведеш мнго сериозен и много внимателен :excl: разговор с жена ти относно тройка с приятелката. Едва ли ще имаш по-добър шанс в живота от този - налице са всички предпоставки. Само внимавай че може и беля да стане ако вкараш идеята по грешен начин :devil

 

Сипвай му още, бе........ сипвай ! После що ставали ексцесий и що имало дела по които мъже съдят съпругите си за насилие и нанесена средна телесна повреда !? Ама, ще видите вий кат се усети пича колко го бъзикате и като избяга в " Изповеди. ком". Грубияни !

Link to comment
Share on other sites

Ама, ще видите вий кат се усети пича колко го бъзикате и като избяга в " Изповеди. ком". Грубияни !

 

Е добре де пич, не му ли е там мястото? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Е добре де пич, не му ли е там мястото? :laughing:

 

Абе, да, ама той може да е чувствителен. А и скоро никой не е изпростявал достатъчно, та да стане качествен сеир. :devil

Link to comment
Share on other sites

Честит празник на всички които се чувстват българи !

и да се сещаме не само по празници, че сме българи ;)

...качих се на стоп...за първи път...50/50 за хареса ми/не ми хареса :music

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...