Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не са те тъпаците, тъпаците бяха строени горе на площадката до паметника и не разбираха, че хората не ги е еня кой от коя партия е, а че са бедни, нещастни и ги крадат, и изнудват, и тормозят от всички страни, а това е държавна политика, че са обречени да живеят в държава не интересуваща се от хората си, от проблемите и стремежите им...това е жалкото.Да държиш поучително слово на своя народ от трибуна е най-жалкото нещо, което можеш да направиш в живота си.Няма значение дали си наглец облагодетелстващ кръгове от приятели от най-висшия държавен пост или си държавник мислещ повече за брат си и хилещ се като ряпа по време на парламентарен контрол на въпроси за инфлацията и обедняването на липсващата "средна класа".Но честно казано само си хабя думите...

Link to comment
Share on other sites

Ти пък откъде знаеш на коя диета съм?????

 

Диета... не може да ядеш нищо сладко... коя ли ще да е? Ако е нещо с калории може спокойно да ръфаш ябълки и да не се оплакваш че сладко не може да ядеш... Не е особено трудно да се сети човек :)

Link to comment
Share on other sites

Диета... не може да ядеш нищо сладко... коя ли ще да е? Ако е нещо с калории може спокойно да ръфаш ябълки и да не се оплакваш че сладко не може да ядеш... Не е особено трудно да се сети човек :)

Някои хора не предполагат колко въглихидрати има в плодовете :D .Като баща ми,който завалията цял ден бил на диета...ял само банани :lol:

Link to comment
Share on other sites

Някои хора не предполагат колко въглихидрати има в плодовете :D .Като баща ми,който завалията цял ден бил на диета...ял само банани :lol:

Хахаха... :lol: Обичам я тая диета :P Иначе аз съм на протеинова - мръвки и обезмаслени млечни продукти... трагедия...

Link to comment
Share on other sites

Хахаха... :lol: Обичам я тая диета :P Иначе аз съм на протеинова - мръвки и обезмаслени млечни продукти... трагедия...

Аз на такава диета живея :lol: ... кфо толкова се оплакваш.Пък и да ти кажа не е фатално да хапнеш едно малко шоколадче при положение че 3 седмици не си яла :) (ама не прекалявай де :D :bgrin: )

Link to comment
Share on other sites

Зависи от плодовете - има с повече има и с по-малко въглехидрати, но са далече от шоколада всичките...

Тфа е ясно...но не са от най-добрия избор за диета...далеч по-добре е да хапнеш 500 грама пилешки пържолки или рибка отколкото ябълки

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм бил на диета.. като се знам къв съм няма и да бъда.. да не ям тва , да не ям онва.. друго си е след 2 хубави пържоли придружени от няколко кюфтета и пържени картофи да хапнеш няква торта или сладолед примерно.. ей така за десерт :P

Link to comment
Share on other sites

Човек трябва да хапва от всичко, но в правилно пропорции!

Не говоря за разделното хранене, което е пълна глупост!

Винаги ставайте гладни от масата! Храната обикновено засища 0.5 - 1 час след ядене.

Яжте често, задължително по едно и също време всеки ден и по малки порции.

Link to comment
Share on other sites

Днеска единственото хубаво нещо беше зарята. ПАднахме с 1 точка от Унгария(Баскетбол). И направихме равен с ЧЕрна гора(защото може би ги подценихме).

Link to comment
Share on other sites

Снежко - като искаш да регулираш - гребна база, анцуга и 2-3 обиколки. Ако те мързи - същото, но с колело... но поне 5 обиколки.

Не съм чул някой(да де, някоя) да се е похвалила с успешна диета. Тоест едикоя си диета да е помогнала. Самата идея на диетите е глупава - временно се храниш по точно определен начин, често лишавайки се от едикакво си и накрая като ти писне - всичко си отива по старому, ако не и по-зле...

Link to comment
Share on other sites

Брей, тук много експерти-диетолози имало, брей! Къде се крихте досега, а?

 

Snejko, и аз съм на същата гара...но има ефект и не слушай приказките за гребната. Само искат да те накарат да отидеш, за да тичат и те след теб ;) , един вид и те си търсят стимул :D

 

По въпроса със сладкото - аз не съм се отказала и НИКОГА НЯМА да се откажа от удоволствието да ям мед. И вместо изкуствените подсладители ям мед. Като ми се прияде шоколад му добавям малко какао и пак ям мед :bgrin: А в много краен случай, когато ми идва да се самоубия заради един шоколад - ям....хахах, не мед, ям шоколад. Още няма умрели или убити, щото са нарушили диета (но само шоколада, нищо друго!!!)

Link to comment
Share on other sites

Абе диети! Правете колкото се може по-често секс! Диети, глупости, отслабвания, намаляване на мастните тъкани, стерилитет на хоризонта.

Link to comment
Share on other sites

Брей, тук много експерти-диетолози имало, брей! Къде се крихте досега, а?

 

Snejko, и аз съм на същата гара...но има ефект и не слушай приказките за гребната. Само искат да те накарат да отидеш, за да тичат и те след теб ;) , един вид и те си търсят стимул :D

 

По въпроса със сладкото - аз не съм се отказала и НИКОГА НЯМА да се откажа от удоволствието да ям мед. И вместо изкуствените подсладители ям мед. Като ми се прияде шоколад му добавям малко какао и пак ям мед :bgrin: А в много краен случай, когато ми идва да се самоубия заради един шоколад - ям....хахах, не мед, ям шоколад. Още няма умрели или убити, щото са нарушили диета (но само шоколада, нищо друго!!!)

Добре че си ти да ни кажеш... Когато тялото си е било определени килограми е почти невъзможно с една диетка и без физическо натоварване да отслабнеш трайно...Спазване на диета не означава лишаване от храна, а правилната ѝ консумация. Пробвай да спазваш някои прости правила и ходи няколко месеца на фитнес и те уверявам, че ефекта ще е много по-добър и по-траен от която и да е диета
Link to comment
Share on other sites

а сред хората с бъбречни или чернодробни проблеми изобщо няма такива, които са умрели от неспазване на диета. ма въобще. важното е да се успокоим и да си се самоубиваме ама по-бавничко и неусетно.

Link to comment
Share on other sites

Айде към частните случай :D Има и хора с непоносимост към разни храни и те ако сгрешат се самоубиват!

Който извади диплома за диетолог и я постне тука печели дъвка с косъм и усмивка по радиото :P

А да пък аз съм слушал лекции ,дето някъв чичко дофтор(ко ли му разбира главата на него)разправяше ,че всичко е до организъм и до индивидуалния подход :wacko:

Link to comment
Share on other sites

За ефекта от протеиновата диета отзивите са приблизително 50:50 за/против. Според мен механизмът и не действа еднакво на всички.

Отделно смятам, че за да свалим килограми не трябва да ядем по-малко, а да изразходваме повече. Тоест предложенията по-горе за тичане/колоездене/фитнес (да не забравяме секса ;) ) ги намирам за повече от уместни.

Link to comment
Share on other sites

А да пък аз съм слушал лекции ,дето някъв чичко дофтор(ко ли му разбира главата на него)разправяше ,че всичко е до организъм и до индивидуалния подход :wacko:

 

Ами да ! Аз последните 10 години съм си заковал едни кила (+- сезонните 3-4). При това без значение колко и какво плюскам а съм кльощав. Ходих на доктори, изспедвания, това-онова и ми го рекаха хората, че такъв ми бил метаболизма (право черво :D ). А повечето ми приятели замязаха кой на червей глътнал плажна топка, кой откровено на татко Барба........ от това което ти е заложила майката природа не може да се избяга ! (също приказка на докторите !)

Link to comment
Share on other sites

като ще си искаме дипломите за диетолози, да поискаме и тези на треньорите, а? или пък на технолозите на корпорациите, които произвеждат ежедневните ни храни, поне.

за диетоспазващите, успокоението че никой не е умрял от неспазване диета е само още един начин да се самозакопаят.

 

иначе повечето храни са безопасни (няма да умреш от пряката им консумация - това е дефиницията в евродирективите), но дали са здравословни или поне безвредни никой не може и не желае да гарантира. та така и с шоколадите, беопасни са, но ако си запознат с технологията им на производство и точното съдържание апетита ти за тях ще е доста по-малък.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...