Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
С коя бе Ванчо, познавам ли я, щото снощи беше с нас, пи 2 водки и каза, че ходиш да лягащ, да не е някоя от Evergreen, щото ти е на път :)

Добре... Късния следобяд! С 1 кака, с която бягам. :) И тя взя, че избяга.

Link to comment
Share on other sites

Da jivee 4oveka koito kaza za torenta s retro 4algata :lol: :lol: :punk .... tfa sa ebati kyltovite 4algi...ostanali zabraveni zaradi ligav6tinite na novite pevici :D .Drygo si e da ti peqt Za milioni nqma zakoni,za koko6ka nqma pro6ka,koko6karq nqmaaa kaaak,6te leji v zatvora paaak :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бахти...в шок съм...един тип току що ми изкупи 400(!!!!!) метра въже...Тоя сигурно ще си прави въжен мост...

Link to comment
Share on other sites

2,67 метъра. Най-обикновено въже, 11мм, за катерене, строителни и спасителни работи...

Link to comment
Share on other sites

Oт 15 минути по Радио NRJ се повтаря рефрена "You gotta do it, you gotta do what you say". And again. And again. And again.

 

Да не им е паднала бомба в студиото на тия хора.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си гледах (предимно слушах де) БТВ онлайн, но по едно време просто млъкнаха Зоровците и се появиха новините на ТВ Европа...

Link to comment
Share on other sites

53 минути вече.

 

 

Или тоя пич яко се е надъхал да я изклати до смърт, или/което е по-вероятно според мен/ има задръстване на ефира....

 

Също така ми минава през главата, че нашите шибани, рубиненогъзи, тънкохуести, лайненомозъчни, бетоноглави политици ДОБРОВОЛНО са направили предложение да изпратят наша мисия като наблюдатели и миротворци в Южна Осетия.Ей тва е, мамка им стара!!Няма да се поучат от миналото, ами ще се врат да лижат задниците на САЩ,НАТО и ЕС..Ама нали трябва да загладим впечатлението с тея издънки с парите...Що да не го загладим с една мъничка война с Русия и с кръвта на нашите момчета.

Link to comment
Share on other sites

Главата ме боли цял ден , светлината ме дразни , всичко някак си ме изнервя , даже усещам миризмите на вкус или нещо подобно е чувството ... в момента гледам само с едното око (защото ме боли само едната част на главата) и съм отворил всичко възможно да влезе чист въздух в стаята .

:)

Link to comment
Share on other sites

... и съм отворил всичко възможно да влезе чист въздух в стаята .

:)

 

Има бая да чакаш тоя чист въздух в Пловдив да дойде, аз го чакам от 20 години и още не е дошъл :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Главата ме боли цял ден , светлината ме дразни , всичко някак си ме изнервя , даже усещам миризмите на вкус или нещо подобно е чувството ... в момента гледам само с едното око (защото ме боли само едната част на главата) и съм отворил всичко възможно да влезе чист въздух в стаята .

:)

Премери си кръвното.

Link to comment
Share on other sites

Кога почва тая подписка против правилтеството?

Link to comment
Share on other sites

Не знам за подписката , а май имам много високо кръвно или прекалено ниско (и в двата случея не е хубаво) ... трябва да намаля кафетата вече .

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...